Tulokset 2004

Tulokset 2004

Avantcup 2004 (Excel)
3.10. Cyclocross SM, Kangasala
25.9. Ruka DH
12.9. Gary Fisher MTB Marathon Cup, Lappeenranta
11.9. Pori GP
5.9. MTB XC SM, Kuopio
4.9. Louskun tempo
31.8. Avanti-cup, Keimola
28.-29.8. SimDeKlim etappiajo, Turku-Lieto
24.8. Avanti-cup, Keinukallio
22.8. Meri-Teijon DH
22.8. Gary Fisher MTB Marathon Cup, Luukkaa
17.8. Avanti-cup, Helsinki - Haltiala
15.8. DH SM Tahkovuori, Nilsiä
15.8. Kortteliajon SM, Kälviä
14.8. XIX Killin Tempo
14.8. Paritempo SM, Kälviä
14.8. MTB XC Cup, Korso
12.8. Ratapyöräilyn kilpailu, Velodrom
10.8. Avanti-cup, Hyvinkää
8.8. Närpiön Tempo
3.8. Avanti-cup, Söderkulla
1.8. Tampereen Maastoajot
30.7.-1.8. Pohjois-Pohjanmaan etapit
27.7. Avanti-cup, Seutula
25.7. Gary Fisher MTB Marathon SM, Kuusankoski
25.7. Alvajärven ympäriajo
22.-25.7. Rata SM, Helsinki
15.7. Ratakilpailu, Velodromi
13.7. Avanti-cup rata AM, Velodromi
11.7. Ekokem maantie, Riihimäki
10.7. Ekokem Tempo, Riihimäki
8.7. Raimo Nieminen Grand Prix, Velodromi
6.7. Avanti-cup, Mätäkivenmäki
4.7. Yöttömän yön xc, Rovaniemi
4.7. SM-Maantie Elite, Laihia
3.7. SM-Maantie Naiset, N-18 ja M-18, Laihia
2.7. SM-tempo, Laihia
1.7. Nuorisoratakilpailut, Velodrom
29.6. Avanti-cup, AM maantie, Kerkkoo
20.6. Calpis DH
17.6. Nuorisoratakilpailu, Velodrom
15.6. Avanti-cup, Myllykylä
13.6. Gary Fisher cup, Korso
12.-13.6. Kuopion etapit
13.6. 1. Kauhajoen maantieajo
12.6. 14. Kauhajoki tempo
8.6. Lounais-Suomen aluemestaruuskilpailut, Kupittaa - Turku
8.6. Avanti-cup, AM tempo, Solvalla
6.6. Biketrial 2/4, Kirkkonummi
6.6. XC-cup Myyrmäki, Vantaa
4.6. Lahti GP
3.6. Kultainen Kampi, Nuorison ratapyöräilyt, Velodrom
2.6. Satakunta cup 3.
1.6. Avanti-cup, Seutulan kylä
30.5. Kulomäki DH, Hyvinkää
29.5. Gary Fisher Marathon Cup, Mikkeli
26.5. Lounais-Suomen aluemestaruus maantie
25.5. Avanti-cup, Paloheinä
23.5. Jyväskylän kaupunkidh
23.5. 2. Tampereen Portin Kriterium
23.5. Biketrial 1/4, Parainen
22.5. Länsi-Uudenmaan tempo, Mustio
20.5. Malminkartanon downhill
16.5. Gary Fisher Marathon cup, Hamina
15.-16.5. 10. Satakunnan ajo
15.5. Nivalan tempoajot
13.5. Velodrom
11.5. Avanti-cup, Myyrmäki
9.5. Mustavuori DH, Tampere
6.5. Velodromin nuorisopyöräilyt
5.5. Satakunta Cup 2. osak., Ulvila
4.5. Avanti-cup, Kerava
27.4. Avanti-cup, Eläintarha
25.4. 47. TS-kortteli, Turku
24.4. Mynämäen ajot
18.4. Maxim "Etelän Helvetti" - Vantaa
17.4. Lattomeriajot - Pori
20.3. Kultainen Kampi, Liikuntamylly - Helsinki
13.3. Messilä Lumi Biker-X
7.3. Fillari-lehti BikerX aika-ajo ja karsinta - crossikaavio - pisteet
6.3. Fillari-lehti BikerX aika-ajo ja karsinta - crossikaavio
29.2. Paloheinän talvienska, Helsinki
22.2. Hyvinkään Talvienduro
22.2. Turun Halliratakilpailut