Tulokset 2006

Tulokset 2006

15.10. SM Bike Trial 4/4, Kirkkonummi loppupisteet
8.10. Cyclocrossin SM, Paloheinä SC, M/N16, M/N18, Naiset ja Miehet
7.10. Pilvijärvi MTB marathon, Söderkulla
30.9. GF Marathon, Hämeenlinna pisteet
24.9. Finlandia-Intersport MTB, Messilä
16.9. Tahko DH
10.9. MTB Marathon SM ja GF cup, Lappeenranta
10.9. Myllymäen korttelikisa, Porvoo
3.9. Hervanta DH, Tampere
3.9. Avanti Tempo, Hämeenkyrö
29.8. SRAM-cup, Keimola
27.8. 3. Pori GP
27.8. GF Marathon Cup, Nuuksio
24.8. nuorison ratakilpailut, Velodrom
22.8. SRAM-cup mtb Erkylän maja, Hyvinkää
20.8. Pyöräsuunnistuksen SM, keskimatka, Jalasjärvi
19.8. Pyöräsuunnistuksen SM, Karvia
15.8. SRAM-cup maantie Seutula (AM)
13.8. Hyypänlaaksoajo, Kauhajoki (PDF)
13.8. Kukkulan kingi' mtb, Syötekeskus
13.8. SM-kortteli, Lieto (pdf): Naiset Elite, miehet Elite ja M-18
12.8. Paritempo SM, Mynämäki
12.8. XXI Killin tempoajo, Killinkoski
10.8. Nuorison ratakilpailu, Velo
8.8. SRAM-cup Mätäkivenmäki
6.8. GF Marathon Cup, Seinäjoki
6.8. Alvajärven ympäriajo

3.8. Ratakilpailu, Helsingin Velodromi
2.8. SRAM-cup ja Kultainen Kampi Myllykylä
1.8. Turkka Kilén muistoajo, Turku
31.7. Pihlavan Kortteliajo, Pori
30.7. ISM maaantie, Pori
29.7. ISM aika-ajo, Pori, ISM joukkue
27.7. Nuorison ratakilpailut, Velodrom
23.7. Kuusankoski MTB Marathon (GF Cup) luokittain
23.7. Rata SM: Miesten pisteajo ja naisten linja-ajo, Miesten ja M-18 Keirin, N/M-10 - N/M-14 500 m, N/M 10-12 2 km, N/M-14 2 km
22.7. Rata SM: Miesten linja-ajo, miesten 4 km ja naisten 3 km takaa-ajo, takaa-ajot m16-50 ja n16/18, naiset, n18, n16 ja m50 500 m ja m40 1000 m ja eräajot
22.7. MTB DH PM, Levi: Miehet, naiset, M16, M18, M30 ja harraste
21.7. MTB DH SM, Levi: Miehet, naiset, M14, M16, M18, M30 ja harraste
21.7. Rata SM 1 km (miehet, M18, M16 ja M30)
20.7. Rata SM: Joukkuesprint ja 4 km joukkue
18.7. SRAM-cup rata AM, Velodromi
16.7. Laihian ajot yhteiskilpailu
16.7. MTB XC SM, Kouvola - Mielakka
15.7. Lakeuden mäkikortteli
15.7. Seinäjoki ajo, prologi
13.7. Lounais-Suomen aluemestaruudet radalla
11.7. SRAM-cup, MTB Riutta
10.7. Kultainen Kampi maarata, Kauhajoki
9.7. Scandinavian Open XC miehet Elite, Paloheinä
9.7. PM Open XC N, N18, M18, M30 ja M40, Paloheinä
9.7. XC Cup, Helsinki - Paloheinä
6.7. Etelän alueen mestaruuskilpailut ratapyöräilyssä
4.7. SRAM-cup, Mätäkivenmäki
2.7. SM maantie, Elite
1.7. SM maantie N Elite
1.7. SM maantie N18
1.7. SM maantie M18
30.6. SM aika-ajo, joukkuetulokset
30.6. SM aika-ajo
29.6. Nuorison ratakilpailu, Velodrom
18.6. 78. Porvoon ajot
18.6. Tapion lenkki, Rovaniemi
17.6. Napapiirin kortteliajot, Rovaniemi
17.6. Ounastempo
17.6. 18. OP GP, Porvoo
17.6. 19. Fonson muistoajot, Porvoo
13.6. Raimo Nieminen GP
12.6. Päijät-Hämeen maastopyöräcup 1/4 osakilpailu
12.6. Helsinki GP
11.6. Hyvinkää DH
11.6. Köykkyri MTB ja Kultainen Kampi
9.6. Yöttömän Yön ajo (KK), Kuusamo
8.6. Ratapyöräilykilpailut Helsingin Velodromilla
6.6. SRAM-cup, Keinukallio
4.6. SM Bike Trial 2, Parainen
4.6. Gary Fisher MTB Marathon cup, Korso
2.6. Lahti GP
1.6. Nuorison ratakilpailu, Tampere
1.6. Ratapyöräilykilpailut Helsingin Velodromilla
28.5. Tampereen Portin Kriterium (pdf)
28.5. K-Rauta-ajot, Hyvinkää
27.5. XXXII Pyhäjärvi ajot
25.5. Simo Klimscheffskijn muistokilpailu, Turku
24.5. TS-kortteliajo, Turku
21.5. Meri-Teijo DH
21.5. Rosendahl GP, Tampere
20.5. Länsi-Uudenmaan tempo, Mustio
20.5. Nivalan tempoajot
20.5. Killin Kaivin GP kortteliajo, Tampere
18.5. Ratapyöräilykilpailut Helsingin Velodromilla
16.5. SRAM-cup tempo, Porvoo
13.-14.5. Satakunnan ajot
11.5. Nuorison ratapyöräilyt Helsingin Velodromilla
9.5. SRAM-cup Leppävaara
7.5. Mustavuori DH
7.5. Susirinki maantie
6.5. SM Bike Trial 1, Hanko
6.5. Energia Tempo, Sipoo
4.5. Ratapyöräilyt Helsingin Velodromilla
2.5. SRAM-cup Hyvinkää
29.4. Lieto Tempo
25.4. SRAM-cup Eläintarha
22.4. 35. Mynämäen Ajot
15.4. Maxim GP, Helsingin Eläintarha
14.4. Lattomeri -ajo
18.3. Kultainen Kampi nuorten hallikilpailu, Liikuntamylly
26.2. Paloheinän talvienduro pikikset
4.2. Karhuhallin ratapyöräilykilpailu