Tulokset 2007

Tulokset 2007

7.10. Cyclo Cross SM, Espoo
6.10. Timeless DH-cup, Himos
30.9. Sigma marathon Cup, Hämeenlinna - pistetilanne
29.9. Xíria cyclocross, Tampere
23.9. Finlandia MTB, Messilä
16.9. KMC Super XCO Cup ja Kultainen Kampi, Paloheinä
15.9. Porvoon Tempo
9.9. SM MTB maratooni, Tampere - Sigma Super Marathon (60 km)
8.9. Mustavuori DH, Tampere
4.9. SRAM-cup Hyvinkää
4.9. Sodankylän kunnan ja OPP:n mestaruuskilpailut, Sodankylä
2.9. Continental Super Road Cup, Ahvenisto
2.9. 22. Leijona-ajo, Hämeenlinna
1.9. 4. Leijona Masters maantie, Hämeenlinna
28.8. SRAM-cup AM tempo, Vihti
26.8. Tour de Ora, Sodankylä - cupin pisteet
26.8. Laihia-Tempo
26.8. Sigma Super Marathon Cup, Nuuksio-Luukki
25.8. Sodankylän kortteli
25.8. Kouvola DH
25.8. Paritempo SM, Laihia
23.8. Nuorison ratakilpailu
21.8. SRAM-cup paritempo, Seutula
19.8. XC SM Vantaan Myyrmäki
19.8. Hyypänlaakso ajo
18.8. Ep Etapit, maantie - yhteistulokset
18.8. Kauhajoki tempo
17.8. EP Etapit Seinäjoki GP
17.8. EP Etapit Prologi, Seinäjoki
16.8. Ratapyöräilyä, Velodromi
14.8. SRAM-cup AM xco, Keinukallio
12.8. KMC Super XCO Cup - Kukkulan Kingi, Syötekeskus
12.8. Sigma Super Marathon Cup, Joupiska
12.8. Kriterium SM, Eläintarha - Helsinki
11.8. Puruveden ympäriajo, Punkaharju
9.8. KK rata, Velodromi
7.8. SRAM-cup, Söderkulla
7.8. "Pilgrims" rata-ajot, Rovaniemi
5.8. Masterien PM, maantie, Turku-Hirvensalo
5.8. Alvajärven ympäriajo, Pihtipudas
4.8. Masterien PM, aika-ajot, Turku
4.8. Levi K-80
4.8. Lapland pyöräily
2.8. Ratakilpailut, Velodromi
31.7. SRAM-cup Sipoo, Rajakulma
29.7. SM ja ISM rata eräajo, 2 km, joukkuesprint ja linja-ajo
29.7. Alamäkiajon SM, Timeless cup, Vuokatti
28.7. Sigma Super Marathon Cup, Vuokatti
28.7. SM ja ISM rata 3 ja 4 km aika-ajo, 4 km joukkue, Turku
28.7. SM ja ISM rata 2 km aika-ajo, Turku
28.7. SM ja ISM rata 500 m aika-ajo, Turku
28.7. SM ja ISM rata 1 km aika-ajo, Turku
24.7. L-Suomen aluemestaruus rata, Turku
24.7. SRAM-cup AM rata, Velodromi
22.7. ISM maantie, Sipoo - jatkuu
21.7. ISM tempo, Sipoo - jatkuu - joukkue
19.7. Ratakilpailu, Velodromi
17.7. SRAM-cup, Seutulankylä
15.7. 31. Mäntsälän ajo
15.7. Kuusankoski MTB Marathon
15.7 Närpiön maantie
14.7. Närpiön tempo
13.-14.7. Kultainen Kampi maarata, Rovaniemi
10.7. SRAM-cup, Mätäkivenmäki
7.7. Riihimäki tempo
5.7. Ratakilpailut, Velodromi
3.7. SRAM tempo, Rantakulma Hyvinkää
1.7. SM maantie, miehet, Kälviä
30.6. SM maantie, nuoret ja naiset, Kälviä
29.6. SM-tempo, Kälviä - joukkue
26.6. SRAM AM maantie, Hyvinkää
21.6. Yöttömän Yön ajo, Kuusamo
21.6. Rata SM osa I, Helsinki
16.-17.6. Ounastempo, Santa's kortteli, ST1-maantie ja yhteiskilpailu, Rovaniemi
16.6. Kultainen Kampi ratakilpailut, Tampere
13.6. KV ratakilpailut, Helsinki
10.6. 73. Porvoon ajot
10.6. Junioreiden 4-päivän ajo, pisteet
9.6. 19. OP GrandPrix, Porvoo
9.6. 20. Fonson ajot, Porvoo
9.6. Tarppi XC-maastoajo, KMC Super Cup 1. osakilpailu
7.6. Junioreiden 4-päivän ajo, aika-ajot velolla
6.6. Sotungin Tempo
6.6. SRAM-cup Rusutjärvi
3.6. Korson MTB Marathon
3.6. Meri-Teijo DH
3.6. Mynämäen Tempo
31.5. Ratakilpailut, Velodromi
29.5. SRAM-cup Leppävaara
24.5. Ratakilpailut, Velodromi
22.5. SRAM-cup, Kuusijärvi
20.5. Airix Kriterium, Tampere
19.5. Nivalan tempo
19.5. 3. Killin Kaivin GP, Tampere
17.5. Hesburger-tempo, Espoo
15.5. SRAM-cup Mellunkylä
13.5. Rosendahl GP, Tampere
12.5. 14. Satakunnan ajot, maantie yhteiskilpailu
12.5. 14. Satakunnan ajot, prologi
8.5. SRAM-cup, Myllykylä
6.5. Susiajo, Sipoo
5.5. MTB Enduron I SM-osakilpailu, Helsinki
5.5. Etelä-Suomen Energia ajot, Sipoo
1.5. Lahti GP
29.4. Simo Klimscheffskij´n muistokilpailu, Turku
28.4. TS-kortteli, Turku
24.4. SRAM-cup Eläintarha
22.4. Sotungin Tempo, Vantaa
15.4. 9. Lattomeri-ajot, Pori
17.2. Nuorison sisäratapyöräilyt, Liikuntamylly Helsinki