Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Palaute ja osoitteen muutos
    3. Toimitus
    4. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 3/2019
      2. Fillari-lehti 2/2019
      3. Fillari-lehti 1/2019
      4. Fillari-lehti 7/2018
      5. Fillari-lehti 6/2018
      6. Fillari-lehti 5/2018
      7. Fillari-lehti 4/2018
      8. Fillari-lehti 3/2018
      9. Fillari-lehti 2/2018
      10. Fillari-lehti 1/2018
      11. Fillari-lehti 7/2017
      12. Fillari-lehti 6/2017
      13. Fillari-lehti 5/2017
      14. Fillari-lehti 4/2017
      15. Fillari-lehti 3/2017
      16. Fillari-lehti 2/2017
      17. Fillari-lehti 1/2017
      18. Fillari-lehti 7/2016
      19. Fillari-lehti 6/2016
      20. Fillari-lehti 5/2016
      21. Fillari-lehti 4/2016
      22. Fillari-lehti 3/2016
      23. Fillari-lehti 2/2016
      24. Fillari-lehti 1/2016
      25. Fillari-lehti 7/2015
      26. Fillari-lehti 6/2015
      27. Fillari-lehti 5/2015
      28. Fillari-lehti 4/2015
      29. Fillari-lehti 3/2015
      30. Fillari-lehti 2/2015
      31. Fillari-lehti 1/2015
      32. Fillari-lehti 7/2014
      33. Fillari-lehti 6/2014
      34. Fillari-lehti 5/2014
      35. Fillari-lehti 4/2014
      36. Fillari-lehti 3/2014
      37. Fillari-lehti 2/2014
      38. Fillari-lehti 1/2014
      39. Fillari-lehti 7/2013
      40. Fillari-lehti 6/2013
      41. Fillari-lehti 5/2013
      42. Fillari-lehti 4/2013
      43. Fillari-lehti 3/2013
      44. Fillari-lehti 2/2013
      45. Fillari-lehti 1/2013
      46. Fillari-lehti 7/2012
      47. Fillari-lehti 6/2012
      48. Fillari-lehti 5/2012
      49. Fillari-lehti 4/2012
      50. Fillari-lehti 3/2012
      51. Fillari-lehti 2/2012
      52. Fillari-lehti 1/2012
      53. Fillari-lehti 7/2011
      54. Fillari-lehti 6/2011
      55. Fillari-lehti 5/2011
      56. Fillari-lehti 4/2011
      57. Fillari-lehti 3/2011
      58. Fillari-lehti 2/2011
      59. Fillari-lehti 1/2011
      60. Fillari-lehti 7/2010
      61. Fillari-lehti 6/2010
      62. Fillari-lehti 5/2010
      63. Fillari-lehti 4/2010
      64. Fillari-lehti 3/2010
      65. Fillari-lehti 2/2010
      66. Fillari-lehti 1/2010
      67. Fillari-lehti 7/2009
      68. Fillari-lehti 6/2009
      69. Fillari-lehti 5/2009
      70. Fillari-lehti 4/2009
      71. Fillari-lehti 3/2009
      72. Fillari-lehti 2/2009
      73. Fillari-lehti 1/2009
      74. Fillari-lehti 7/2008
      75. Fillari-lehti 6/2008
      76. Fillari-lehti 5/2008
      77. Fillari-lehti 4/2008
      78. Fillari-lehti 3/2008
      79. Fillari-lehti 2/2008
      80. Fillari-lehti 1/2008
      81. Fillari-lehti 7/2007
      82. Fillari-lehti 6/2007
      83. Fillari-lehti 5/2007
      84. Fillari-lehti 4/2007
      85. Fillari-lehti 3/2007
      86. Fillari-lehti 2/2007
      87. Fillari-lehti 1/2007
    5. Digilehti
    6. Jutut
    7. Mediakortti
    8. In English
    9. Palaute
    10. Tilaus
  3. Tilaa
  4. Yhteystiedot
  5. Luettelo
  6. Linkit
  7. Foorumi
  8. Tapahtumat
  9. Tori
User Menu Search
Close

Tulokset 2009

9.11. Bike Planet  - Wattbike sisäpyöräily
4.10. Cyclocross SM, Laukaa
27.9. Tiirismaan Valloitus, Hollola
27.9. XCO:n Sodankylän ja OPP:n mestaruuskilpailut, Sodankylä
27.9. Pirkka MTB-Marathon, Tampere  - pisteet
20.9. Hyvinkää XCO - pisteet
13.9. Kouvola Sigma Marathon Cup ja SM mtb maratooni
12.9. Tähtisadeajot, Nyrölä
6.9. Meri-Teijo DH
6.9. Pyssymäen maastoajot, Nivala
5.9. XXIV Leijona-ajot, Hämeenlinna
1.9. Bianchi-cup Hyvinkää Kulomäki
30.8. Virpiniemi xc
30.8. Satakunnan etappiajo 2. pvä, Pori
29.8. Satakunnan etappiajo 1. pvä, Pori
29.8. DH SM, Sappee
29.8. Luukin MTB Maratooni
25.8. Napapiirin mäkitempo, Rovaniemen Saarenkylä
25.8. Bianchi-cup, Siippoo
23.8. Nissan MTB Finlandia
23.8. Amethyst Marathon, Luosto
23.8. Laihian ajo
22.8. Messilä DH
22.8. Luosto XCO
20.8. Ratakilpailu, Helsinki
18.8. Bianchi-cup, Keinukallio
16.8. XCO SM ja ISM, Korso
16.8. Peurunkatempo
15.8. Sappee MTB
15.8. Paritempo SM, Vantaa
15.8. Olan Tempo, Vantaa
13.8. Ratakilpailu, Helsinki
11.8. Bianchi-cup, Keimola
9.8. Lähi-maantie, Lieto
9.8. Tampere XCO
7.-8.8. Puruveden tempo ja ympäripyöräily
8.8. Tienoon Tempo, Lieto
6.8. Ratakilpailu, Helsinki
4.8. Bianchi-cup, Keimola
2.8. Lahti XCO (pdf)
2.8. Alvajärven ympäriajo
2.8. Ruskon Kymppi
1.8. Ratapyöräilyn SM, Helsinki
30.7. Ratakilpailu, Helsinki
28.7. Bianchi-cup, Palojoki
26.7. Ratapyöräilyn SM, Helsinki
25.7. Ratapyöräilyn SM, Helsinki
21.7. Bianchi-cup, Porvoo
21.7. Satakunta cup, Säkylä
19.7. ISM maantie, Kälviä
18.7. ISM tempo, Kälviä joukkuekilpailu (pdf)
16.7. Ratakilpailu, Helsinki
14.7. Bianchi-cup, Seutulankylä
12.7. Mäntsälä-ajo
12.7. ratapyöräilyn Pohjois-Suomen mestaruuskilpailut, Sodankylä
12.7. Joupiska marathon, Seinäjoki
12.7. Laajavuori DH
11.7. Louskun tempo, Tampere
7.7. Bianchi-cup, Vierumäki-Vantaa
5.7. Reijo Myyryläisen muistoajo, Hyvinkää
5.7. Barentsin kilpailu 3. päivä
4.7. Barentsin kilpailu 2. päivä
4.7. Riihimäki tempo
3.7. Barentsin kilpailu - prologi, Tornio
2.7. Ratakilpailu, Helsinki
30.6. Bianchi-cup, Myllykylä
28.6. SM-maantie Elite ja U23, Kuusamo
27.6. SM-maantie, Kuusamo
26.6. SM-tempo, Kuusamo
25.6. Nuorison ratakilpailu
23.6. Bianchi-cup, Järvenpää
16.6. Bianchi-cup, Leppävaara
14.6. Laajavuori MTB Marathon
14.6. Hyypänjokilaakson maantie
13.6. Kauhajoki kortteli
13.6. Kauhajoki tempo
12.6. Helsinki GP
11.6. Raimo Nieminen GP, Helsinki
9.6. Bianchi-cup, Sonninmäki - Hyvinkää
7.6. 81. Porvoon ajot
6.6. OP GP, Porvoo
6.6. Fonson muistoajot, Porvoo - Junioreiden 4-päivän ajon pisteet
5.6. Kortteliajon SM, Lahti
5.6. Solvalla-tempo, Espoo
4.6. Junioreiden 4-päivän ajo - Bike Planet maantie, Vantaa
3.6. Junioreiden 4-päivän ajo - prologi, Helsinki
2.6. Bianchi-cup, Rusutjärvi
31.5. Weekend ratakisa 2. pv, Helsinki
31.5. Korso MTB Marathon
31.5. Mynämäen tempo
30.5. Weekend ratakisa 1. pv, Helsinki
28.5. Ratakilpailu, Helsinki
26.5. Bianchi-cup, Helsinki - Velodromi
24.5. Lieto KMC Super XCO Cup
24.5. III Pyhäjärvi maantieajo, Säkylä
24.5. Kortteliajon P-Suomen mestaruuskilpailut, Luosto
24.5. Timeless DH Supercup by Rockstar, Klaukkala
23.5. Sodankylä-cup, Luosto
23.5. Mustion tempo
23.5. XXXV Pyhäjärvi ajot
22.5. Kultainen Kampi rata, Turku
21.5. 4-satanen mtb, Laukaa (pdf)
21.5. Kesäkonttinen xc, Rovaniemi
21.5. Paloheinä XCO, Helsinki
19.5. Bianchi-cup, Nukari
17.5. Rosendahl GP, Tampere
17.5. Montan ajot, Kiiminki
17.5. Nivalan tempo
16.5. Killin Kaivin kortteliajo, Tampere
14.5. Nuorten ratakilpailu, Helsinki
12.5. Bianchi-cup, Kuusijärvi
9.5. Continental tempo, Tampere
9.5. Kesäpäivä XCO, Kangasala
7.5. Ratakilpailu, Helsinki
5.5. Bianchi-cup,Mellunkylä
3.5. Susiajo, Sipoo
2.5. Sipoo tempo
28.4. Bianchi-cup, Arolampi
26.4. Tulva-ajo 3. etappi - yhteistulos
25.4. Tulva-ajo 1. päivä
21.4. Bianchi-cup, Eläintarha
19.4. TS kortteliajo, Turku - etappikilpailun tulos
18.4. Simo Klimscheffskij´n muistokilpailu, Turku
13.4. 11. Lattomeri-ajo, Pori
14.3. Kultainen kampi, Liikuntamylly - Helsinki
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 1998-2019 RideMedia Oy - Fillari-lehti
Back To Top