Tulokset 2009

Tulokset 2009

9.11. Bike Planet  - Wattbike sisäpyöräily
4.10. Cyclocross SM, Laukaa
27.9. Tiirismaan Valloitus, Hollola
27.9. XCO:n Sodankylän ja OPP:n mestaruuskilpailut, Sodankylä
27.9. Pirkka MTB-Marathon, Tampere  - pisteet
20.9. Hyvinkää XCO - pisteet
13.9. Kouvola Sigma Marathon Cup ja SM mtb maratooni
12.9. Tähtisadeajot, Nyrölä
6.9. Meri-Teijo DH
6.9. Pyssymäen maastoajot, Nivala
5.9. XXIV Leijona-ajot, Hämeenlinna
1.9. Bianchi-cup Hyvinkää Kulomäki
30.8. Virpiniemi xc
30.8. Satakunnan etappiajo 2. pvä, Pori
29.8. Satakunnan etappiajo 1. pvä, Pori
29.8. DH SM, Sappee
29.8. Luukin MTB Maratooni
25.8. Napapiirin mäkitempo, Rovaniemen Saarenkylä
25.8. Bianchi-cup, Siippoo
23.8. Nissan MTB Finlandia
23.8. Amethyst Marathon, Luosto
23.8. Laihian ajo
22.8. Messilä DH
22.8. Luosto XCO
20.8. Ratakilpailu, Helsinki
18.8. Bianchi-cup, Keinukallio
16.8. XCO SM ja ISM, Korso
16.8. Peurunkatempo
15.8. Sappee MTB
15.8. Paritempo SM, Vantaa
15.8. Olan Tempo, Vantaa
13.8. Ratakilpailu, Helsinki
11.8. Bianchi-cup, Keimola
9.8. Lähi-maantie, Lieto
9.8. Tampere XCO
7.-8.8. Puruveden tempo ja ympäripyöräily
8.8. Tienoon Tempo, Lieto
6.8. Ratakilpailu, Helsinki
4.8. Bianchi-cup, Keimola
2.8. Lahti XCO (pdf)
2.8. Alvajärven ympäriajo
2.8. Ruskon Kymppi
1.8. Ratapyöräilyn SM, Helsinki
30.7. Ratakilpailu, Helsinki
28.7. Bianchi-cup, Palojoki
26.7. Ratapyöräilyn SM, Helsinki
25.7. Ratapyöräilyn SM, Helsinki
21.7. Bianchi-cup, Porvoo
21.7. Satakunta cup, Säkylä
19.7. ISM maantie, Kälviä
18.7. ISM tempo, Kälviä joukkuekilpailu (pdf)
16.7. Ratakilpailu, Helsinki
14.7. Bianchi-cup, Seutulankylä
12.7. Mäntsälä-ajo
12.7. ratapyöräilyn Pohjois-Suomen mestaruuskilpailut, Sodankylä
12.7. Joupiska marathon, Seinäjoki
12.7. Laajavuori DH
11.7. Louskun tempo, Tampere
7.7. Bianchi-cup, Vierumäki-Vantaa
5.7. Reijo Myyryläisen muistoajo, Hyvinkää
5.7. Barentsin kilpailu 3. päivä
4.7. Barentsin kilpailu 2. päivä
4.7. Riihimäki tempo
3.7. Barentsin kilpailu - prologi, Tornio
2.7. Ratakilpailu, Helsinki
30.6. Bianchi-cup, Myllykylä
28.6. SM-maantie Elite ja U23, Kuusamo
27.6. SM-maantie, Kuusamo
26.6. SM-tempo, Kuusamo
25.6. Nuorison ratakilpailu
23.6. Bianchi-cup, Järvenpää
16.6. Bianchi-cup, Leppävaara
14.6. Laajavuori MTB Marathon
14.6. Hyypänjokilaakson maantie
13.6. Kauhajoki kortteli
13.6. Kauhajoki tempo
12.6. Helsinki GP
11.6. Raimo Nieminen GP, Helsinki
9.6. Bianchi-cup, Sonninmäki - Hyvinkää
7.6. 81. Porvoon ajot
6.6. OP GP, Porvoo
6.6. Fonson muistoajot, Porvoo - Junioreiden 4-päivän ajon pisteet
5.6. Kortteliajon SM, Lahti
5.6. Solvalla-tempo, Espoo
4.6. Junioreiden 4-päivän ajo - Bike Planet maantie, Vantaa
3.6. Junioreiden 4-päivän ajo - prologi, Helsinki
2.6. Bianchi-cup, Rusutjärvi
31.5. Weekend ratakisa 2. pv, Helsinki
31.5. Korso MTB Marathon
31.5. Mynämäen tempo
30.5. Weekend ratakisa 1. pv, Helsinki
28.5. Ratakilpailu, Helsinki
26.5. Bianchi-cup, Helsinki - Velodromi
24.5. Lieto KMC Super XCO Cup
24.5. III Pyhäjärvi maantieajo, Säkylä
24.5. Kortteliajon P-Suomen mestaruuskilpailut, Luosto
24.5. Timeless DH Supercup by Rockstar, Klaukkala
23.5. Sodankylä-cup, Luosto
23.5. Mustion tempo
23.5. XXXV Pyhäjärvi ajot
22.5. Kultainen Kampi rata, Turku
21.5. 4-satanen mtb, Laukaa (pdf)
21.5. Kesäkonttinen xc, Rovaniemi
21.5. Paloheinä XCO, Helsinki
19.5. Bianchi-cup, Nukari
17.5. Rosendahl GP, Tampere
17.5. Montan ajot, Kiiminki
17.5. Nivalan tempo
16.5. Killin Kaivin kortteliajo, Tampere
14.5. Nuorten ratakilpailu, Helsinki
12.5. Bianchi-cup, Kuusijärvi
9.5. Continental tempo, Tampere
9.5. Kesäpäivä XCO, Kangasala
7.5. Ratakilpailu, Helsinki
5.5. Bianchi-cup,Mellunkylä
3.5. Susiajo, Sipoo
2.5. Sipoo tempo
28.4. Bianchi-cup, Arolampi
26.4. Tulva-ajo 3. etappi - yhteistulos
25.4. Tulva-ajo 1. päivä
21.4. Bianchi-cup, Eläintarha
19.4. TS kortteliajo, Turku - etappikilpailun tulos
18.4. Simo Klimscheffskij´n muistokilpailu, Turku
13.4. 11. Lattomeri-ajo, Pori
14.3. Kultainen kampi, Liikuntamylly - Helsinki