Tulokset 2010

Tulokset 2010

10.10. Cyclocross SM, Helsinki - Kontula
2.10. Sappee DH - pistetilanne
26.9. 5. Pirkka MTB-Marathon - pisteet
19.9. Tampere XCO - pisteet
19.9. Hyvinkää DH
12.9. II Tiirismaan Valloitus, Hollola
12.9. XCM SM, Luosto
5.9. Meri-Teijo DH
4.9. SM tempo, 5.9. Meri-Teijo DHHauho
4.9. Korso XCO
31.8. Bianchi-cup, Hyvinkää - pisteet
28.8. XXV Leijona-ajot, Hämeenlinna
28.8. Pyhä XCO
28.8. Luukin mtb maratooni, Espoo
26.8. Bianchi-cup AM rata
24.8. Bianchi-cup AM tempo, Siippoo
22.8. OPP ratamestaruudet, Rovaniemi
22.8. 7. Napapiirin mäkitempo
22.8. Laihia tempo
21.8. Messilä DH
19.8. Nuorison ratakilpailut, Helsinki
17.8. Bianchi-cup, Keimola
15.8. SM ja ISM XCO, Turku
12.8. Ratakilpailu, Helsinki
10.8. Bianchi-cup, Järvenpää
8.8. Pyssymäki MTB, Nivala
8.8. Hyvinkää XCO
8.8. Allatum ajo, Lieto
7.8. Sappee MTB
7.8. Ratapyöräilyn P-S mestaruuskilpailut, Kuusamo
7.8. Tienoon tempo
5.8. Nuorten ratakilpailu, Helsinki
3.8. Bianchi-cup, Keinukallio
1.8. Rovaniemi-cupin viides ja viimeinen osakilpailu, Ounasvaara
1.8. Alvajärven ympäriajo
1.8. Ruskon tempo
29.7. Nuorison ratakilpailut, Helsinki
27.7. Bianchi-cup, Palojoki
25.7. Tornikeskus DH - pisteet
25.7. Kuusankoski MTB Marathon
25.7. ISM maantie, Hyvinkää
24.7. ISM aika-ajo, Hyvinkää - joukkuekilpailu
22.7. Ratakilpailu, Helsinki
20.7. Bianchi-cup, Porvoo
18.7. Joupiska mtb maraton
18.7. Puruvesi ajot, Punkaharju
18.7. Närpiö maantie
17.7. Närpiö tempo
17.7. Rata SM osa II, Helsinki
14.7. Rovaniemi-cup IV osakilpailu, Korkalovaara
13.7. Bianchi-cup, Vierumäki
11.7. Vuokatti DH SM - cupin pisteet
11.7. Rata SM ja ISM rata linja-ajo ja muut
10.7. Rata SM ja ISM rata erä- ja aika-ajot
10.7. Raahen tempo
9.7. Rata SM ja ISM rata 500 m ja 1 km, Turku
4.7. Paritempo SM ja Riihimäki tempo
3.7. Tahko DH, Nilsiä - pistetilanne
1.7. Aaron päivän ratakilpailu, Helsinki
30.6. Rovaniemi-cupin III osakilpailu XCO, Ounasvaara
29.6. Bianchi-cup paritempo, Seutula
27.6. SM maantie miehet ja U23, Sulkava
26.6. SM maantie naiset ja N18, Sulkava
22.6. Bianchi-cup, Seutula
20.6. Laajavuori DH
20.6. Louskun tempo, Lempäälä
19.6. Virpiniemi XC, Haukipudas
19.6. 21. Tarmon tempo, Ulvila
17.6. Urhon päivän ratakilpailu, Helsinki
16.6. Rovaniemi-cupin II osakilpailu XCO, Pikku-Olkkavaara
15.6. Bianchi-cup, Hyvinkää
13.6. MTB Marathon Cup, Laajavuori
13.6. 82. Porvoon ajot
12.6. Porvoon ja Fonson kortteli - yhteiskilpailu
12.6. Kauhajoki tempo
11.6. Solvalla tempo, Espoo
10.6. 4-Days BikePlanet maantie, Vantaa
9.6. 4-Days prologi, Helsinki
8.6. Satakunnan mestaruuskilpailu (maantie), Pori
8.6. Bianchi-cup, Rusutjärvi
6.6. Rovaniemi cup xco, Keminkorkia
6.6. Kalpalinna DH, Nappulakumicup
6.6. Salo XCO
4.6. Lahti GP
3.6. Ratakilpailu, Helsinki
1.6. Bianchi-cup, Petikko
1.6. Ratakisa, Helsinki
30.5. Oulujokiajo
30.5. Korso MTB Marathon
30.5. DH Cup Tornikeskus, Klaukkala
30.5. Mynämäen tempo
25.5. Bianchi-cup, Myllykylä
23.5. Scandic-kortteli, Sodankylä
23.5. Pyhäjärvi maantieajot, Säkylä
23.5. Laajavuori DH, Jyväskylä
23.5. Paloheinä XCO
22.5. Luoston tempo
22.5. XXVI Pyhäjärvi ajot, Säkylä
20.5. Nuorten ratakisa, Helsinki
18.5. Bianchi-cup, Mellunmäki
16.5. Nivalan kortteli
15.-16.5. 17. Satakunnan ajot
15.-16.5. Liedon Osuuspankki XCO
15.5. Nivala Järvikylän tempo
15.5. LUP tempo
13.5. 15. Kesäkonttiset xco, Rovaniemi
11.5. Bianchi-cup, Kuusijärvi
9.5. Montan maantie, Muhos
9.5. Rosendahl GP, Tampere
8.5. Rajamäki MTB Marathon
8.5. Montan tempo, Muhos
8.5. SM-kortteli, Tampere ja 6. Killin Kaivin GP
6.5. Ratapyöräilykilpailu, Helsinki
4.5. Bianchi-cup, Leppävaara
1.-2.5. IIX Tulvaetappi: Etappi 1, etappi 2, etappi 3, yhteiskilpailu
27.4. Bianchi-cup, Eläintarha
25.4. TS kortteliajot, Turku
24.4. Simo Klimscheffskij´n muistokilpailu, Turku
20.4. Bianchi-cup, Arolampi
18.4. Susikierros, maantie, Sipoo
17.4. Susikierros, aika-ajot, Sipoo
13.4. Bianchi-cup, Nukari
11.4. 12. Lattomeriajot, Pori
28.3. Laajavuori talvi DH - pisteet
27.3. Antikkala talvi DH
13.3. Kultainen Kampi ratakilpailu, Liikuntamylly - Helsinki
27.2. NalliCross, Oulu
20.2. Maatopyöräilyn hallikisa, Ylöjärvi
13.2. Commencal Winter-Cup, Messilä