N30
nimi seura 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. yht.
1. Matikainen Heli PiKe 0 7 10 10 0 0 7 10 6 8 0 10 10 14 92
2. Nurminen Eeva TWD 10 10 0 0 10 0 10 0 14 0 0 0 0 20 74
3. Iisakkila Kristiina TP-U 0 0 0 0 0 10 0 0 20 10 0 0 0 0 40
4. Uppgård Charlotte Akilles 0 0 0 0 0 0 0 0 10 14 0 0 0 0 24
5. Karhu Iiris Akilles 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 20
6. Mäki-Kullas Mari KangKi 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 17
Pia Lehikoinen PiKe 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 10 17
8. Niemi Päivi TP-P 0 0 0 0 0 0 0 0 8 4 0 0 0 0 12
9. Viitahalme Maria TP-P 0 0 0 0 0 0 0 0 4 6 0 0 0 0 10
10. Laakkonen Katarina IK-32 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7
N40
nimi seura 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. yht.
1. Aino Laurio CCH 0 0 0 0 0 0 10 10 14 20 10 0 10 20 94
2. Lehtimäki Tarja-L. TP-P 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 20
M30
  nimi seura 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. yht.
1. Kivi Mikko IK-32 7 0 5 0 4 7 10 5 2 2 10 10 7 10 79
2. Berghem Jari TWD 4 10 0 0 10 10 5 7 2 0 7 7 0 6 68
3. Karjalainen Pasi JäPy 10 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 10 20 44
4. Välimäki Tommi CCH 3 7 4 0 5 3 7 0 2 0 0 0 5 4 40
Ahlroos Pasi IK-32 0 0 0 0 0 0 0 0 20 20 0 0 0 0 40
6. Tulkki Marko MäntsU 5 0 10 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 14 33
7. Mutikainen Markus SäkY 0 0 0 7 0 0 3 3 2 0 0 5 0 2 22
8. Penttinen Tero IK-32 0 0 0 0 7 5 4 0 2 2 0 0 0 0 20
9. Leppämäki Marko  KoiI 0 0 0 0 0 0 0 0 14 2 0 0 0 0 16
10. Karhu Kimmo Akilles 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14 0 0 0 0 14
11. Lega Simone PiKe 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 5 0 4 0 13
12. Mäkelä Jouko TY 0 0 0 0 0 0 0 0 10 2 0 0 0 0 12
Varala Janne JurVo 0 0 0 0 0 0 0 0 2 10 0 0 0 0 12
14. Valkama Petri CCH 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
Hämäläinen Juha P-68 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 10
Tervala Mika HMTBC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 8 10
17. Hankiola Petri CCH 0 0 0 0 0 0 2 0 2 2 0 0 3 0 9
18. Toivanen Timo CCPikaro 0 0 0 0 0 0 0 0 6 2 0 0 0 0 8
Pesola Timo KäTa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 8
Jokivuori Petri JäPy 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 0 0 8
Törmänen Marko IK-32 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 8
22. Kemetter Markus HelTri 0 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7
Somervuori Petteri IK-32 0 0 0 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 7
24. Kalliomäki Timo KoiI 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 6
25. Mattila Sami SäkY 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
26. Mäki Janne LaihLu 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 4
Aintila Juha IK-32 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 4
Niemi Tapio TY 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 4
Kaikkonen Janne IK-32 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 4
Rokka Juha KoiI 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 4
Williams Jonathan TP-P 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2 4
32. Lindberg Tuomas SibbV 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
Lahtinen Jani TY 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Reinikainen Juha TY 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Vainionpää Arto JurVo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Panttila Ari-Juhani KangKi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Niveri Jyri TaSi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Göös Marko KäTa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Ikonen Tomi PKK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
M35
nimi seura 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. yht.
1. Pihkoluoma Mika RSP 0 10 0 10 0 0 10 10 14 2 10 0 10 20 96
2. Purkunen Jari KuoPys 7 3 10 7 0 0 7 7 10 2 7 10 7 2 79
3. Valkama Jari HlT 10 7 7 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 14 43
4. Sneck Asko IK-32 3 2 5 0 10 10 5 0 2 2 0 0 0 0 39
5. Palander Petri CCH 5 5 0 0 0 0 3 0 2 2 0 0 5 10 32
6. Teräväinen Kari IK-32 1 0 0 0 7 5 0 0 2 2 0 0 2 4 23
7. Tuikka Tommi CCPicaro 0 0 0 0 0 0 0 0 20 2 0 0 0 0 22
8. Kulmala Jari IK-32 1 0 0 0 5 7 0 0 2 2 0 0 1 2 20
Hanninen Mika CCH 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 20
10. Silvénius Markku TWD 0 0 0 0 0 0 4 0 2 0 0 0 4 8 18
11. Granholm Roger Kraft 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 7 0 0 17
12. Aalto Mikko JurVo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14 0 0 0 0 14
Leppämäki Pekka SPP-56 0 0 0 5 0 0 0 0 2 2 0 5 0 0 14
Tupala Sami CCH 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 3 6 14
15. Vilen Mika CCH 0 0 0 0 0 0 0 0 4 8 0 0 0 0 12
Ala-Lahti Sakari LaihLu 0 0 0 0 0 0 0 0 8 4 0 0 0 0 12
17. Sero Juha IK-32 1 1 4 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 10
Eronen Marko KoiIs 0 1 0 4 0 0 0 0 0 2 3 0 0 0 10
Salminen Petri PoTa 0 1 0 0 0 0 0 5 0 0 4 0 0 0 10
20. Nykänen Juhani LipSi 1 0 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 6
Meskanen Timo SuKi 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 6
Shuvalow Simo CCH 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 6
23. Vainio Kimmo MäntsU 1 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 5
24. Honkanen Jali TY 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
Hällström Mika JäPy 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
Degerman Jan-Olof CCH 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 4
27. Geiger Klaus IK-32 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2
Väyrynen Markku OP-P 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2
Pahkanen Timo OuTa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Niiranen Timo KuoPys 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Pohjolainen Jouni Zeus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Törmänen Ossi KEV 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Utriainen Urpo JyPs 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
M40
nimi seura 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. yht.
1. Riddar Harry Kraft 10 5 10 10 0 0 7 7 10 0 7 3 7 10 86
2. Lepistö Jyrki PoTa 7 10 0 0 0 0 0 10 0 14 10 0 10 20 81
3. Savolainen Hannu HlT 5 4 7 0 10 10 10 4 2 2 4 0 5 0 63
4. Lehikoinen Jukka PiKe 0 7 0 0 0 0 0 5 8 0 0 0 0 14 34
Ranta Tapani VP 2 2 4 0 4 3 2 1 2 2 0 0 4 8 34
6. Syvänen Jari KoiI 0 0 0 0 0 0 0 0 20 10 0 0 0 0 30
7. Kyllönen Ilpo KoiI 0 0 0 0 0 0 0 0 6 20 0 0 0 0 26
8. Niemelä Jarmo TP-P 4 0 0 0 7 5 3 0 4 2 0 0 0 0 25
9. Kainulainen Arto  KuoPys 0 0 0 0 0 0 0 0 14 8 0 0 0 0 22
10. Hautamäki Jukka LaihLu 0 1 0 7 0 0 0 0 0 0 3 5 0 0 16
11. Kukkonen Heikki KiiRi 1 0 0 0 5 4 0 0 2 2 0 0 0 0 14
12. Vikman Leif CCH 3 0 5 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 12
Kontula Jaakko CCH 0 0 0 0 0 0 0 3 2 2 5 0 0 0 12
Roininen Juha KiiRi 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 7 0 0 12
15. Lampi Jari LaihLu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 10
16. Asunmaa Jari CCH 0 0 0 0 0 7 0 0 0 2 0 0 0 0 9
Matikainen Markku CCPicaro 0 3 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 0 0 9
18. Lehtelä Pertti TaSi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 6
Lipsonen Oiva CCPicaro 0 0 0 0 0 0 0 0 2 4 0 0 0 0 6
Hänninen Kalevi TeRi 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 4 0 0 6
Mikkonen Ari LipTa 0 0 0 0 0 0 1 0 2 0 0 0 3 0 6
22. Kulmala Kyösti TuUl 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 4
23. Jaalivaara Jorma CCH 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 3
24. Hongisto Keijo OuTa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Kivelä Jori KangKi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
Iivonen Ilkka Kraft 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2
27. Autio Hannu KangKi 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
M45
nimi seura 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. yht.
1. Kilappa Ilkka CCH 0 10 10 0 10 0 7 10 2 0 10 0 7 14 80
2. Eklund Rauni HlT 0 7 7 0 7 7 0 0 6 10 5 0 5 20 74
3. Blomback Alf JurvU 0 0 0 10 0 0 0 0 20 14 0 10 0 0 54
4. Huhtiniemi Juha CCH 10 0 0 0 0 0 0 0 14 20 0 0 0 0 44
5. Keinänen Kari VP 3 5 4 0 5 1 1 5 2 2 0 0 4 8 40
6. Hakala Jarmo PiKe 0 0 0 0 0 0 2 7 2 0 7 0 10 10 38
7. Ahosalmi Tuomo HyPo 4 0 5 0 3 10 4 4 2 2 0 0 0 0 34
8. Laamanen Markku JäPy 2 4 3 0 0 0 1 3 2 2 2 4 0 6 29
Vahteri Veijo KiiRi 0 0 0 0 0 0 10 0 10 2 0 7 0 0 29
10. Reinvall Jyri TaSi 1 3 0 5 0 0 1 2 2 0 3 3 3 4 27
11. Blomback Ole JurvU 0 0 0 7 0 0 0 0 8 4 0 5 0 0 24
12. Lampioinen Kimmo KoiI 0 0 0 0 0 0 5 0 4 8 4 0 0 0 21
13. Riikonen Lasse IK-32 1 0 4 0 4 0 3 0 0 0 0 0 0 0 12
Puumala Eero CCPicaro 0 0 0 0 2 5 1 0 2 2 0 0 0 0 12
15. Gren Christer Akilles 1 0 0 0 1 2 1 0 0 2 0 0 2 2 11
16. Korhonen Ano IK-32 5 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 9
17. Minkinen Hannu Zeus 0 0 2 0 0 4 0 0 0 2 0 0 0 0 8
18. Räihä Eero KiiRi 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7
19. Piitulainen Markku Zeus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 6
20. Högström Frank Akilles 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 4
Kulmala Kyösti TuUL 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 4
Hautasaari Jari OuTa 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 4
23. Mäkelä Antero LipSi 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2 3
Tiikkanen Osmo SuKi 0 0 0 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 3
25. Linna Pertti CCH 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
26. Nauha Jukka Akilles 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Segercrantz Robert IK-32 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
M-50
nimi seura 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. yht.
1. Kaarela Olavi  CCH 10 10 7 0 7 10 7 0 20 20 5 0 0 0 96
2. Hyytiäinen Ahti CCH 7 7 10 0 10 0 10 10 0 0 10 0 10 20 94
3. Martinpelto Harri JäPy 5 5 5 0 5 7 5 5 10 4 7 10 4 14 86
4. Tanttu Matti CCH 1 3 3 0 4 5 0 7 2 10 3 0 7 4 49
5. Muilu Matti TP-P 1 2 0 0 3 0 2 0 14 0 0 7 3 10 42
6. Salminen Pentti TWD 4 1 5 0 2 3 3 4 4 2 1 2 2 8 41
Tanskanen Jaakko CCH 0 0 0 0 0 0 4 0 8 14 4 0 5 6 41
8. Immonen Matti SäKy 1 1 1 10 0 4 1 1 2 0 1 1 1 2 26
9. Leppänen Johannes SäKy 1 1 1 7 0 2 1 1 2 8 0 0 0 0 24
10. Vuorinen Jorma SäKy 3 4 4 0 1 0 1 2 2 0 1 1 1 2 22
11. Töllinen Pauli TWD 1 1 2 0 1 0 1 3 2 0 2 4 1 2 20
12. Pelttari Tuomo KiiRi 2 0 0 0 0 0 0 0 6 2 0 5 0 0 15
Alanko Kari PiKe 1 1 1 5 0 0 1 1 2 0 0 0 1 2 15
Smedman Bengt Kraft 1 1 0 3 0 0 1 1 2 2 1 1 0 2 15
15. Kovanen Unto MiPy 1 0 1 0 1 1 1 1 2 2 0 0 0 2 12
16. Ekegren Timo IK-32 1 0 1 0 1 1 1 1 2 2 0 0 0 0 10
17. Hynynen Pekka IK-32 1 1 1 0 1 0 1 0 2 0 0 0 0 2 9
Satusalmi Seppo PiKe 1 1 0 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 9
19. Somervuori Jukka IK-32 1 0 0 0 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0 8
20. Huttunen Jorma JyPs 0 1 0 4 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 7
Planting Erkki KiiRi 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 3 0 0 7
Peltola Seppo P-68 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 2 7
23. Hammarberg Heikki HMTBC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 6
24. Kestilä Jouko OP-P 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 4
25. Aaltonen Tapani IK-32 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3
Karjalainen Martti HlT 0 0 0 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 3
27. Särkkä Tapio JoensPy 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2
Mäenpää Eero Zeus 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2
29. Dahlman Bjarne LUP-82 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
M-55
nimi seura 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. yht.
1. Paju Urho TP-U 10 10 0 0 10 4 10 10 20 8 10 10 10 20 132
2. Koskihaka Markku SäKy 4 7 10 0 0 5 4 7 14 6 4 3 7 14 85
3. Oksanen Jukka PiKe 3 4 3 0 5 7 2 4 8 20 3 4 4 8 75
4. Suomi Lasse KillMy 5 0 0 10 0 0 5 5 6 0 7 7 3 2 50
5. Stenström Ulf CCH 7 2 0 0 0 10 7 0 2 14 0 0 1 2 45
6. Hietala Erkki Akilles 0 0 7 0 7 0 0 0 10 4 0 0 5 10 43
7. Tulkki Markku SäkY 0 5 4 0 0 0 3 0 4 10 5 5 2 4 42
8. Rintala Jukka PoTa 0 0 2 0 4 2 1 2 2 2 0 2 1 6 24
9. Kari Veijo PoTa 1 1 1 0 3 2 1 3 2 2 2 1 1 2 22
10. Hätönen Tenho PiKe 1 1 1 0 1 1 1 1 2 2 1 1 1 2 16
Vuorinen Klaus PiKe 1 1 1 2 0 0 1 1 2 2 1 1 1 2 16
12. Hovi Seppo TP-U 2 3 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12
Lång Matti MiPy 1 0 1 0 2 0 1 1 2 2 0 0 0 2 12
Kuosmanen Eelis LipTa 0 0 0 4 0 0 1 0 2 2 0 0 1 2 12
15. Suominen Eero PiKe 1 0 1 0 1 1 0 1 0 2 1 0 1 2 11
16. Katila Juhani MäntsU 1 0 1 0 1 0 1 0 2 0 0 0 1 2 9
17. Hakala Pellervo LipSi 1 0 1 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2 8
18. Lahti Paavo TY 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
Ele Hemmo SuKi 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
Vikman Kalevi Zeus 0 0 0 0 0 0 1 0 2 2 0 0 0 0 5
21. Vehviläinen Pekka JyPS 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 2 4
22. Purra Pekka IK-32 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
Raittila Matti TP-P 0 0 0 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 3
Vainionpää Esa JurVo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 3
Kataja Aimo SPP-56 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 2 3
25. Nissinen Toivo SuKi 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2
M-60
nimi seura 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. yht.
1. Lahti Paavo TY 10 10 0 10 0 0 10 10 20 14 10 10 10 20 134
2. Munne Reijo KoPy 7 7 0 0 10 10 7 7 10 8 0 0 7 14 87
3. Laine Kimmo TP-U 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 20
4. Strömsholm Esko PoTa 0 5 0 0 0 0 0 0 14 0 0 0 0 0 19
5. Matikainen Olli SuKi 0 0 0 0 0 0 0 0 8 6 0 0 0 0 14
6. Hyttinen Matti Zeus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 10
7. Tuohimaa Arvi PoPyKa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7
Puskala Markku JurvU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 7
9. Niemelä Antero PoTa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5
10. Kallio Kaj Zeus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 4
M-65
nimi seura 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. yht.
1. Puranen Lauri IK-32 0 0 7 0 10 10 10 7 14 14 10 10 10 20 122
2. Mäntylä Koitto PiKe 7 5 10 0 0 0 7 10 20 0 7 7 5 14 92
3. Outinen Toivo IK-32 10 7 5 0 7 7 5 0 6 10 0 0 7 10 74
4. Myyryläinen Kyösti TP-U 0 0 0 0 0 0 3 0 8 20 0 0 4 0 35
5. Aalto Kauko VaaTo 0 10 0 7 0 0 4 0 0 0 5 5 0 0 31
6. Mäki Lauri LaihLu 0 0 0 10 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 20
7. Enlund Aulis P-68 0 4 0 0 0 0 0 5 0 0 4 0 0 0 13
8. Saastamoinen Vilho SuKi 0 0 0 0 0 0 0 0 4 8 0 0 0 0 12
M-70
nimi seura 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. yht.
1. Louhivuori Teuvo TP-P 0 10 0 0 10 10 10 10 20 20 10 10 10 20 140
2. Vartiamäki Kaarlo KillMy 10 7 0 10 0 0 7 7 14 14 7 7 7 14 104
3. Lehtilä Onni PiKe 7 5 10 7 0 0 5 5 10 10 5 5 5 10 84
4. Anthoni Henrik SibbV 5 0 0 0 7 7 4 4 0 0 0 0 0 0 27
5. Dahlvik Helge IK Myran 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 8
CUP-KILPAILUT:
1. Susikierros 6. Pantherajot 11. Tarmo tempo
2. Pyhäjärvi ajot 7. Riihimäki tempo 12. Närpiön Tempo
3. Länsi-Uudenmaan tempo 8. P-68 Tempo 13. Leijona tempo
4. Kauhajoki tempo 9. ILM -tempo 14. Kn Vesijärvitempo
5. Hesburger tempo 10. ILM -maantie