HYVINKÄÄ DH 2002 - TULOKSET
M14 1.LASKU 2.LASKU LOPPUAIKA
1 VAKKILAINEN TUOMO Jyps 01:18,90 01:10,30 01:10,30
M16
1 FÄRM AKI MTBCF EI MAALIIN 00:56,2 00:56,2
2 HJELM AKU Korska 00:59,7 01:01,3 00:59,7
3 MATTILA TAAVI Korska 01:06,3 01:05,0 01:05,0
4 VON BELL NICLAS Korska 01:07,6 EI MAALIIN 01:07,6
5 STORÅS NICLAS Teri 01:21,7 1.07,9 1.07,9
6 HÄRKÖNEN VILLE OPP 01:12,9 01:08,7 01:08,7
7 JÄÄSKELÄINEN KARRI MTBCF 01:11,1 01:10,5 01:10,5
8 MÄENRANTA JORI Multisport 01:10,5 01:12,4 01:10,5
9 HINTIKKA TOMMI MTBCF 01:14,8 01:15,3 01:14,8
10 KALTIOKUMPU JUKKA OPP 01:15,1 01:14,9 01:14,9
11 TANILA ANSSI Korska 01:20,1 01:20,5 01:20,1
JOKAMIES
1 SNELLMAN JUKKA PLANET-X FINLAND 01:02,2 01:01,3 01:01,3
2 SANTALA RAMI MTBCF 01:03,7 1.03,3 1.03,3
3 VINNARI JOONAS MTBCF 01:03,5 EIMAALIIN 01:03,5
4 LAHNAMÄKI JOHAN Jyps 01:04,0 01:14,1 01:04,0
5 LEHTI TOMI TEAM RYTÖMULLI 01:04,2 01:04,5 01:04,2
6 VALKONEN IIRO Korska 01:04,4 01:04,9 01:04,4
7 RUISNIEMI JUSSI TURKUPOSSE 01:05,8 01:05,2 01:05,2
8 DRAVANTTI SAMPPA PLANET-X FINLAND 01:08,6 01:07,1 01:07,1
9 TEPPO PETRI OPP 01:07,2 01:11,0 01:07,2
10 VÄLIMAA VILLE 01:15,0 01:07,7 01:07,7
11 JOLMA PERTTU MTBCF 01:11,0 01:08,8 01:08,8
12 KALTIOKUMPU KIMMO OPP EIMAALIIN 01:11,2 01:11,2
SYSILAHTI PETRI TEAM RYTÖMULLI EIMAALIIN EIMAALIIN EIMAALIIN
M30
1 TOIVONEN TOMMI P-68 01:12,7 01:12,7 01:12,7
2 VASARA VESA MTBCF 01:17,6 EIMAALIIN 01:17,6
M18
1 BERG TONI MTBCF 00:56,4 00:56,9 00:56,4
2 LEHIKOINEN MATTI IK-32 00:57,2 00:56,5 00:56,5
3 KORHONEN ATTE Korska 01:05,1 00:57,0 00:57,0
4 SUOMALAINEN MARKO HMTBC 01:02,7 01:01,5 01:01,5
5 PAHLMAN TUOMAS Kangki 01:03,0 01:03,8 01:03,0
6 MONONEN VELI-PEKKA SPP-56 01:11,3 01:03,9 01:03,9
7 VASARA MARKO OPP 01:04,0 01:05,7 01:04,0
PEURA ANTTI MTBCF EIMAALIIN EIMAALIIN EIMAALIIN
MIEHET
1 MIETTINEN KALLE Jäpy 00:54,5 00:55,2 00:54,5
2 ROUVINEN PETRI Korska 00:54,7 00:55,2 00:54,7
3 TUUNAINEN AKU KuoPS 00:56,2 00:55,3 00:55,3
4 MALINEN VISA HMTBC 00:58,8 00:56,3 00:56,3
5 SALIN HANNU Korska 00:58,2 00:57,0 00:57,0
6 KOIVISTO JUHANA Jyps 00:57,4 00:57,1 00:57,1
7 ISOKÄÄNTÄ TIMO RaSePy 00:58,2 00:57,5 00:57,5
8 VIRTA VESA VRL 00:58,5 00:57,7 00:57,7
9 SALOKUUSI TERO VRL 00:58,1 00:58,8 00:58,1
10 JALKANEN JOUNI MTBCF 01:00,5 00:58,5 00:58,5
11 LEHTINEN EINO MTBCF 00:59,7 00:58,7 00:58,7
12 RAURAMAA MAUNU KuoPS 01:01,4 00:58,8 00:58,8
13 HAAPOJA SAMPO SPP-56 01:05,9 00:59.5 00:59.5
14 RUOHOLA TOMMI TVC 01:00,6 00:59,9 00:59,9
15 SARANEN PAAVO MTBCF 01:00,0 01:04,0 01:00,0
16 KAREINEN JANI MTBCF 01:01,5 1.00,5 1.00,5
17 KEMPPAINEN ARI Ridefree 01:02,0 01:01,6 01:01,6
18 JOKINEN MIKKO Kangki 01:04,0 01:03,8 01:03,8
19 VAALAHTI MARTTI Pota 01:05,0 EIMAALIIN 01:05,0
20 VILJAR TEPPO KJK 01:08,2 01:07,8 01:07,8
21 SIPILÄ JUHO Kangki 01:13,4 01:09,9 01:09,9
22 MÄKELÄ JARI Ridefree 01:13,6 EIMAALIIN 01:13,6
KUUSE MEEME KJK EIMAALIIN EIMAALIIN EIMAALIIN