Tour de Levi 2002
Etappi 2, Koffin Kortteliajo
 
Sijoitus Nimi Seura/Team aika
1 Hämeenaho Tero PS Team - OPP 1:06:43,4
2 Vastaranta Mikko Team Enervit Tampere - TP-P sa
3 Veikkanen Jussi Mälar Energi - Team Hotelli Levitunturi sa
4 Põldma Mirko Mäe Ratturite Klubi 1:06:44,0
5 Kargu Oskari Mäe Ratturite Klubi 1:06:46,7
6 Kananen Kimmo Mälar Energi - Team Hotelli Levitunturi sa
7 Salermo Marek CCH sa
8 Maunumäki Kari  PS Team - OPP sa
9 Alaluusua Juha-Matti TuUL sa
10 Tamkorv Helmet Team Hotelli Levitunturi - TWD-Länken sa
11 Mansner Jan Magnus Team Hotelli Levitunturi - TWD-Länken sa
12 Träskelin Antti Team Roslagen - KoiIs sa
13 Vilen Mika CCH sa
14 Keurulainen Miikka TuUL sa
15 Johansson Frederik Mälar Energi - Team Hotelli Levitunturi sa
16 Maimre Raivo Mäe Ratturite Klubi sa
17 Santala Jukka-Pekka Team Roslagen - KoiIs sa
18 Hanninen Mika CCH sa
19 Pasila Harri  Team Hotelli Levitunturi - TWD-Länken sa
20 Turunen Tuomas CCH sa
21 Vainionpää Arto Team Roslagen - KoiIs sa
22 Ahlroos Pasi IK -32 sa
23 Kaikkonen Janne IK -32 sa
24 Pesola Timo PS Team - OPP sa
25 Heinikainen Jukka  Mälar Energi - Team Hotelli Levitunturi sa
26 Lehtimäki Toni Team Enervit Tampere - TP-P sa
27 Vastaranta Jukka Team Enervit Tampere - TP-P sa
28 Korkka Jarno TuUL sa
29 Mäki Janne IK -32 sa
30 Meriläinen Mika IK -32 sa
31 Teivaala Lauri Team Enervit Tampere - TP-P sa
32 Timmerbacka Juhani Team Enervit Tampere - TP-P sa
33 Martikainen Tommi Team Hotelli Levitunturi - TWD-Länken sa
34 Kejo Mikko PS Team - OPP sa
35 Westermark Cristian Team Hotelli Levitunturi - TWD-Länken sa
36 Erjomaa Timo TuUL sa
37 Ojavee Mart Mäe Ratturite Klubi sa
38 Kokko Juha Team Roslagen - KoiIs sa
39 Leppämäki Marko Team Roslagen - KoiIs sa
40 Kilpamäki Petri PS Team - OPP sa
41 Jääskeläinen Pekka IK -32 1:08:36,9
42 Bergroth Joonas IK -32 1:06:03,2
43 Göös Marko PS Team - OPP 1:09:22,7
44 Hiltunen Seppo CCH 1:09:32,3
45 Valvas Vahur Mäe Ratturite Klubi 1:11:30,8
46 Äijälä Antti Team Enervit Tampere - TP-P 1:12:10,7
47 Kalliotie Kimmo TuUL 1:13:43,7
48 Kalliomäki Timo Team Roslagen - KoiIs 1:16:05,2
49 Posio Juha CCH 1:16:34,8
Koffin kortteli pistekilpailu
sija nimi Team pisteet
1 Kargu Oskari Mäe Ratturite Klubi 26
2 Veikkanen Jussi Mälar Energi - Team Hotelli Levitunturi 14
3 Lehtimäki Toni Team Enervit Tampere - TP-P 14
4 Hämeenaho Tero PS Team - OPP 10