Kuopion Etapit Kortteliajo, Väinölänniemi 14.6.2003
Elite 48 km
1. Autio Mikko Kiimingin Riento 1:06:25 M-ELITE
2. Stenvall Björn Porvoon Akilles 1:06:25 M-ELITE
3. Maunumäki Kari Kälviän Tarmo 1:06:25 M-ELITE
4. Vilen Mika Cycle Club Helsinki 1:06:25 M-ELITE U23
5. Träskelin Antti Koiviston Isku 1:06:25 M-ELITE
6. Korkka Jarno Pyörä-68 1:06:25 M-ELITE
7. Vastaranta Mikko Tampereen Pyörä-pojat 1:06:25 M-ELITE U23
8. Rossi Jussi Kuopion Pyöräilyseura 1:06:25 M-ELITE U23
9. Timmerbacka Juhani Tampereen Pyörä-pojat 1:06:25 M-ELITE U23
10. Santala Jukka-Pekka Koiviston Isku 1:06:25 M-ELITE
11. Teivaala Lauri Tampereen Pyörä-pojat 1:06:25 M-ELITE U23
12. Gustafsson Karo  Koiviston Isku 1:06:25 M-ELITE
13. Suurkuukka Aki Lappeenrannan Pyöräilijät 1:06:25 M-ELITE
14. Paajanen Juha Cycle Club Helsinki 1:06:25 M-ELITE U23
15. Martikainen Tommi Turun Urheiluliitto 1:06:25 M-ELITE U23
16. Mäki Janne Laihian Luja 1:06:25 M-ELITE
17. Leppämäki Marko Koiviston Isku 1:06:25 M-ELITE
18. Pensas Risto Laihian Luja 1:06:25 M-ELITE U23
19. Turku Perttu Cycle Club Helsinki 1:06:25 M-ELITE
20. Nieminen Jari Pyörä-68 1:06:25 M-ELITE
21. Göös Marko Kälviän Tarmo 1:06:25 M-ELITE
22. Mustonen Jyrki Kuopion Pyöräilyseura 1:06:25 M-ELITE U23
23. Paajanen Esa Cycle Club Helsinki 1:06:25 M-ELITE U23
24. Bäckström Filip IK-32 1:06:25 M-ELITE U23
25. Reinikainen Juha Tampereen Yritys 1:06:25 M-ELITE
26. Källberg Peter TWD-Länken 1:06:25 M-ELITE
27. Kejo Mikko Ounaksen Pyörä-Pojat 1:06:25 M-ELITE
28. Pesola Timo Kälviän Tarmo 1:06:25 M-ELITE
29. Syvänen Jari Koiviston Isku 1:06:25 M-ELITE
30. Munnukka Antti Hämeenlinnan Tarmo 1:06:25 M-ELITE
31. Hiltunen Seppo Cycle Club Helsinki 1:06:25 M-ELITE
32. Aintila Juha IK-32 1:06:25 M-ELITE
33. Huovinen Pekka CC Picaro 1:06:25 M-ELITE
34. Tuikka Tommi CC Picaro 1:06:25 M-ELITE
35. Kyllönen Ilpo Koiviston Isku 1:06:25 M-ELITE
36. Huovinen Jukka CC Picaro 1:06:25 M-ELITE
37. Backlund Kenneth IF Pedersöre Pojkarna 1:09:45 M-ELITE
38. Tallsten Pär Porvoon Akilles 1:09:45 M-ELITE
Turunen Tuomas Cycle Club Helsinki Ei läht M-ELITE U23
Mustonen Timo Kuopion Pyöräilyseura Ei läht M-ELITE
Salermo Marek Cycle Club Helsinki Ei läht M-ELITE
Kilpa 36 km
1. Päivänsalo Risto Porvoon Akilles 0:52:18 K/M-KILPA
2. Lipsonen Oiva CC Picaro 0:52:24 K/M-40
3. Pappinen Joonatan Kuopion Pyöräilyseura 0:52:24 K/M-KILPA
4. Hannus Matias Porvoon Akilles 0:52:25 K/M-KILPA
5. Kontula Jaakko Cycle Club Helsinki 0:52:25 K/M-40
6. Eklund Rauni Hämeenlinnan Tarmo 0:52:25 K/M-45
7. Savolainen Hannu Hämeenlinnan Tarmo 0:52:25 K/M-45
8. Tomperi Jussi Turun Urheiluliitto 0:52:25 K/M-KILPA
9. Tuunanen Kimmo Teuvan Rivakka 0:52:25 K/M-KILPA
10. Asikainen Timo Joensuun Pyöräilijät 0:52:25 K/M-40
11. Heikkilä Juho Cyclos Kuusamo 0:52:25 K/M-KILPA
12. Pahkanen Timo Oulun Tarmo 0:52:25 K/M-35
13. Santala Ville-Matti Koiviston Isku 0:52:25 K/M-KILPA
14. Stenström Ulf Cycle Club Helsinki 0:52:25 K/M-55
15. Lappalainen Aki Joensuun Pyöräilijät 0:52:25 K/M-KILPA
16. Lahtinen Jani Tampereen Yritys 0:52:25 K/M-KILPA
17. Eronen Marko Koiviston Isku 0:52:25 K/M-35
18. Koskela Markus Laihian Luja 0:52:25 K/M-KILPA
19. Ikonen Jani Joensuun Pyöräilijät 0:52:25 K/M-KILPA
20. Hautasaari Jari Oulun Tarmo 0:52:25 K/M-45
21. Helin Kari Cycle Club Helsinki 0:52:25 K/M-KILPA
22. Tainiola Markus Kangasalan Kisa 0:52:25 K/M-KILPA
23. Ranta Mikko Kouvolan Pyöräilijät 0:52:25 K/M-KILPA
24. Matti Tanttu Cycle Club Helsinki 0:52:25 K/M-55
25. Ellilä Petteri Oulun Tarmo 0:55:55 K/M-35
26. Tolonen Pekka Joensuun Pyöräilijät 0:55:55 K/M-KILPA
27. Mursu Jaakko Kuopion Pyöräilyseura 0:55:55 K/M-KILPA
Koljonen Markku Kuopion Pyöräilyseura 0:55:55 K/M-30
Ruotsalainen Jukka IK-32 0:55:55 K/M-KILPA
Hyytiäinen Ahti Cycle Club Helsinki Ei läht K/M-50
Vennonen Timo  Cycle Club Helsinki Ei läht K/M-30
M-18 36 km
1. Hoffman Aleksi IK-32 0:52:19 K/M-18
2. Hämäläinen Teemu Kouvolan Pyöräilijät 0:52:25 K/M-18
3. Kasurinen Tatu Hämeenlinnan Tarmo 0:55:56 K/M-18
4. Uitto Pauli Kouvolan Pyöräilijät 0:55:56 K/M-18
5. Kosonen Janne Kuopion Pyöräilyseura 0:55:56 K/M-18
6. Bäckman Anders IF Sippo Vargarna 0:55:56 K/M-18
Kulmala Joona Turun Urheiluliitto Ei läht K/M-18
Naiset 24 km
1. Nieminen Tiina Lahden Kaleva 0:37:53 N-ELITE
2. Karhu Iiris Porvoon Akilles 0:37:54 N-ELITE
3. Laurila Maija Tampereen Pyörä-pojat 0:39:27 N-ELITE U23
4. Boman Tiina Järvenpään Pyöräilijät/CheT 0:39:27 N-ELITE
5. Suominen Paula Turun Urheiluliitto 0:39:27 N-ELITE
6. Ketonen Carina CC Tailwind 0:39:27 N-ELITE
7. Lehtonen Kaisa Cycle Club Helsinki 0:39:27 N-ELITE U23
8. Räihä Heidi Porvoon Akilles 0:43:27 N-ELITE
Lindberg Anna-Leena IF Sippo Vargarna Ei läht N-ELITE U23
N-18 24 km
1. Korhonen Heljä IK-32 0:41:00 N-18
M-16 24 km
1. Teivaala Eero Tampereen Pyörä-pojat 0:37:43 M-16
2. Aaltio Risto IK-32 0:39:27 M-16
3. Pitkänen Panu IK-32 0:39:27 M-16
4. Träskböle Örjan Närpes Kraft Cykel Ei läht M-16