KORTTELIAJON SM-KILPAILU 10.8.2003 TURKU
TULOKSET
M-18 28 kierrosta 40 km
sija nimi seura aika
1 Hoffman Aleksi IK-32 59.39
2 Teivaala Eero P-P M16 59.53
3 Kulmala Joona TuUL 59.58
4 Liias Toni TuUL 1.00.00
5 Hämäläinen Teemu KoPy 1.01,39
6 Häkkinen Timo MiPy 1.01,40
Loukkola Joni PoPyKa poistettu
Harju Jens TuUL M16 poistettu
Bäckman Anders SibboV poistettu
Mansner Kim Akilles poistettu
Haapala Hermanni TeRi poistettu
Wackström Staffan Akilles poistettu
Humisto Kai PoPyKa poistettu
Alaluusua Juha-Matti TuUL ei läht.
Suominen Matti TuUL ei läht.
N-Elite 21 kierrosta 30 km
sija nimi seura aika
1 Harju Mirella TuUL U23 51.34
2 Nieminen Tiina LaKa 51.38
3 Sirén Maaria TVC 51.38
4 Lindberg Anna-Lena SibboV U23 51.38
5 Suominen Paula TuUL 51.38
6 Uusivirta Minna TuUL U23 51.38
7 Alaviiri Teija OPP U23 51.38
8 Räsänen Karoliina P-Union N18 53.42
9 Korhonen Heljä IK-32 N18 53.44
Uppgård Charlotte JurVo poistettu
Kottonen Katariina KoiI poistettu
Rautio Anne TuUL kesk.
Salmela Hanna TuUL ei läht.
Laurila Maija P-P U23 ei läht.
M-Elite 43 kierrosta 60 km
sija nimi seura aika
1 Salermo Marek CCH 1.27.48
2 Hiltunen Sami TWL 1.27.50
3 Teivaala Lauri P-P U23 1.28.10
4 Heinikainen Jukka  TWL 1.28.15
5 Hämeenaho Tero JäPy 1.28.40
6 Vastaranta Mikko P-P U23
7 Vesa Jani JäPy
8 Vilen  Mika CCH
9 Jokivuori Petri JäPy
10 Jääskeläinen Pekka TuUL U23
11 Nieminen Mika LaKa U23
12 Hyytiäinen Olli JäPy
13 Santavirta Robin JäPy
14 Träskelin Antti KoiI
15 Mäkelä Jouko TY
16 Vainionpää Arto JurVo
17 Mäki Janne LaihLu
18 Salminen Esko TVC
19 Mansner Jan-Magnus TWL U23
20 Siltanen Mikko TuUL U23
Gustafsson Karo KoiI poistettu
Ikonen Tomi P-P kesk.
Tomperi Jussi TuUL kesk.
Meriläinen Niko IK-32 U23 kesk.
Varala Janne JurVo kesk.
Paajanen Esa CCH U23 kesk.
Autio Mikko KiiRi U23 kesk.
Santaoja Tero CCH kesk.
Kyllönen Ilpo KoiI kesk.
Korkka Jarno P-68 kesk.
Nieminen Jari P-68 kesk.
Timmerbacka Juhani P-P U23 kesk.
Williams Jonathan P-P kesk.
Niveri Jyri TaSi kesk.
Langevoort Raymond TVC kesk.
Laine Samu TVC kesk.
Porvali Esa JäPy kesk.
Hannus Mathias Akilles kesk.
Bergroth Jonas IK-32 U23 kesk.
Aalto Mikko JurVo kesk.
Paajanen Juha CCH kesk.
Santala Jukka-Pekka KoiI kesk.
Kakko Juha KoPy kesk.
Pesola Timo KäTa kesk.
Maunumäki Kari KäTa kesk.
Puska Niko LaihLu U23 kesk.
Langevoort Raymond TVC kesk.
Laine Samu TVC kesk.
Turunen  Tuomas CCH U23 ajo hylätty
Erjomaa Timo TuUL ei läht.
Martikainen Tommi TuUL U23 ei läht.
Suominen Ville TuUL ei läht.
Alaluusua Juha-Matti TuUL U23 ei läht.
Paajanen Juha CCH ei läht.
Hanninen Mika CCH ei läht.
Niemi  Tapio TY ei läht.
Stenvall Björn Akilles ei läht.