Cycle Club Helsinki

Kultainen kampi -nuorisokisat 20.3.2004
Liikuntamylly, Helsinki

N10
Sij. Nimi Seura 200 m pist. 1 km pist. yht.
1. Jeanette Söderholm SV 26,02 4 2.00,13 4 8
2. Emilia Riikonen IK-32 27,01 2 2.10,44 2 4
3. Kaarina Arvo TuUl 30,89 1 2.18,16 1 2
M10
1. Konsta Mäkinen CCH 23,74 5 1.58,02 5 10
2. Teemu Koivisto IK-32 24,20 3 2.06,15 3 6
3. Valtteri Rimpilä IK-32 25,40 2 2.10,00 2 4
4. Cey Degerman CCH 26,44 1 2.12,92 1 2
N12
1. Anna-Mari Saarinen TuUl 23,91 4 2.05,12 2 6
2. Iiris Aaltio IK-32 25,79 1 1.59,16 4 5
3. Tea Degerman CCH 25,75 2 2.05,53 1 3
M12
1. Jani Sandelin CCH 22,03 5 1.52,47 5 10
2. Dick Bergman SV 23,70 2 1.53,86 3 5
3. Sam Lindqvist SV 23,20 3 1.55,07 2 5
4. Aleksi Tenkula IK-32 25,10 1 1.56,97 1 2
N14
1. Diana Westermark SV 22,66 8 1.50,89 8 16
2. Laura Lilja IK-32 23,46 6 1.53,28 6 12
3. Linnea Louhi TuUl 23,76 5 1.56,88 4 9
4. Karin Ståhl SV 24,26 3 1.54,93 5 8
5. Jenny Ståhl SV 23,79 4 1.57,18 3 7
6. Virva Koski TuUl 24,85 2 1.59,69 2 4
7. Sonja Degerman CCH 28,59 1 2.13,15 1 2
M14
1. Niklas Ehrnstedt IK-32 21,92 5 1.44,18 5 10
2. Tapio Arvo TuUl 22,51 1 1.44,65 3 4
3. Ilari Kahila CCH 22,28 2 1.48,59 2 4
4. Erno Nieminen CCH 22,02 3 1.48,97 1 4
N16
1. Oona Tasto TuUl 22,24 5 1.51,94 3 8
2. Aino Haxley IK-32 24,85 1 1.51,68 5 6
3. Sabina Westermark SV 22,27 3 1.52,68 1 4
4. Silla Tenkula IK-32 23,95 2 1.52,31 2 4
M16
1. Risto Aaltio IK-32 19,81 5 1.34,25 5 10
2. Teemu Viholainen CCH 21,62 2 1.39,70 3 5
3. Mikko Rajakangas PoPyKa 21,33 3 1.42,69 2 5
4. Iiro Nieminen CCH 22,38 1 1.44,45 1 2
alle 6 vuotiaat
1. Onni Mäkinen CCH 00:42,0
2. Miisa Sandelin CCH 01:03,0


Cycle Club Helsinki

Kultainen kampi -nuorisokisat 20.3.2004
Liikuntamylly, Helsinki

Nuorten viesti kolmella kilpailijalla
1. Konsta Mäkinen CCH 2  

1.07,34

Jani Sandelin CCH 2
Teemu Viholainen CCH 2
2. Anna-Mari Saarinen TuUl 1  

1.08,98

Tapio Arvo TuUl 1
Oona Tasto TuUl 1
3. Risto Aaltio IK-32 1  

1.09,25

Iiris Aaltio IK-32 1
Aleksi Tenkula IK-32 1
4. Niklas Ehrstedt IK-32 2  

1.09,95

Silla Tenkula IK-32 2
Valtteri Rimpilä IK-32 2
5. Diana Westermark SV 1  

1.11,22

Sabina Westermark SV 1
Sam Lindqvist SV 1
6. Jenny Ståhl SV 2  

1.11,40

Karin Ståhl SV 2
Dick Bergman SV 2
7. Aino Haxley IK-32 3  

1.12,80

Laura Lilja IK-32 3
Teemu Koivisto IK-32 3
8. Cey Degerman CCH 1  

1.13,52

Ilari Kahila CCH 1
Erno Nieminen CCH 1
9. Linnea Louhi TuUl 2  

1.16,35

Virva Koski TuUl 2
Kaarina Arvo TuUl 2
10. Tea Degerman CCH 3  

1.17,00

Sonja Degerman CCH 3
Iiro Nieminen CCH 3


Cycle Club Helsinki

Rata-ajot, Liikuntamylly 20.3.2004

Naiset 200 m
1 Elisa Arvo TuUl 21,20
2 Olga Bernitz CCH 22,43
3 Sabine Haavisto CCH 23,01
Miehet 1 km
1 Jaakko Kontula CCH 1.36,27
2 Sampsa Pursiainen CCH 1.37,37
3 Mika Riihelä CCH 1.40,08
4 Tapani Ranta CCH 1.42,46
5 Mika Ripatti CCH 1.42,66
6 Pekka Husgafvel CCH 1.44,02
7 Kari Leinonen CCH 1.44,35
8 Arto Husgafvel CCH 1.53,75