Nuorisoratakilpailut 23.8.2007 Helsinki
 
N10 200 m L. pist 500 m pist Austr.tak.aj. pist yht.pist.
1. Tiia Myllymäki CCH 18.32 20 55.29 20 2;11.75 20 60
2. Anni Alanko SV 20;50 19 59.37 19 2;32.70 18 56
3. Vilhelmiina Suvisaari VP 21.31 18 1;00.75 18 2;31.35 19 55
M10
1. Mathias Eskelin SV 19.32 20 57.51 20 2;20.59 20 60
N12
1. Jeanette Söderholm SV 15;21 20 45;03 20 1;57.35 20 60
2. Maria Eskelin SV 17;96 19 53.37 19 2;06.87 19 57
M12
1. Jere Myllymäki CCH 14;99 20 45.61 20 1;58.97 20 60
2. Arttu Suvisaari VP 17.25 18 49.40 19 2;03.79 18 55
3. Sasu Halme KorsKa 17.92 17 49.61 18 2;02.59 19 54
4. Aleksi Saarela VP 16;62 19 50.17 17 2;05.13 17 53
5. Valtteri Alanko SV 18.29 16 55.90 16 2;21.01 16 48
N14
1. Suvi Halme KorsKa 15;32 20 44.42 20 1;49.96 20 60
2. Eveliina Suvisaari VP 15;57 19 45.31 19 1;55.35 19 57
3. Vilma Alanko SV 15;94 18 48.39 18 2;02.00 18 54
4. Emilia Bomberg SV 17.35 17 50.66 17 2;11.77 17 51
M14
1. Max Puttonen VP 14;65 20 42;92 20 1;50.59 20 60
M16
1. Samuel Halme KorsKa 13;78 20 40.87 20 1;38.03 20 60
2. Sam Lindqvist SV 14.24 19 42.35 19 1;45.76 19 57
Naiset
1. Elisa Arvo CCH 14;03
Miehet
1. Timo Riihelä CCH 12;53 20         20
1. Jyrki Tasa CCH     43.16 20     20
2. Mika Riihelä CCH 13;11 19         19
Suomen nuoriso VIESTI CUP FINAALI 3X400 m
1. Sibbo Vargarna I     1;45.99 20      
Jeanette Söderholm, Jens Söderholm, Sam Lindqvist
2. Korson Kaiku       1;48.63 17      
Samuel Halme, Sasu Halme, Suvi Halme
3. Vantaan Pyöräilijät       1;51.50 15      
Eveliina Suvisaari, Max Puttonen, Aleksi Saarala
4. Cycle Club Helsinki / Vantaan Pyöräilijät 1;58.17 13      
Tiia Myllymäki, Jere Myllymäki, Arttu Suvisaari
5. Sibbo Vargarna II     2;02.23 11      
Vilma Alanko, Emilia Bomberg, Maria Eskelin
6. Sibbo Vargarna III     2;18.14 10      
Mathias Eskelin, Anni Alanko, Valtteri Alanko
Vuoden 2007 CUP voittaja on Sibbo Vargarne
Yhteistulokset pisteet yhteensä
Sibbo Vargarna 20+6+4+20+4+20+11+10 95
Cycle Club Helsinki 13+11+6+15+12+10 67
Vantaan Pyöräilijät 15+3+6+13+15+5 59
Turun Urheiluliitto 17+8+5+4+9+7+2 52
Korson Kaiku 6+11+17 34
Porvoon Akilles 3+2+8 13
Mynämäen Toverit 5 5
Tampereen Yritys 4 4
Mountain Bike Club Finland 3 3