Tulokset Laihian ajo 23.8.2009

N-10 10 km

Lähti: 1 Keskeytti: 0 Hylätty: 0
Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Viivi Puskala VP 21:35.5
M-10 10 km

Lähti: 3 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Felix Sigg Kraft 21:24.1
2 Paavo Tuukkanen GIF 21:50.8
3 Mikael Hannila KaKa 26:06.3
N-12 10 km

Lähti: 2 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Pauliina Niemelä SPP-56 18:09.9
2 Ella Mäki-Jouppila SPP-56 20:58.2
M-12 10 km

Lähti: 1 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Jesse Huhtasaari KaKa 17:50.6
N-14 2 km

Lähti: 3 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Tiina Rinne KaKa 39:57.6
2 Marianne Leppinen KaKa 40:48.4
3 Minja Hannila KaKa 40:57.4
M-14 20 km

Lähti: 2 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Lauri Peräkorpi KaKa 32:46.5
2 Teemu Huhtasaari KaKa 37:05.8
N-18 20 km

Lähti: 1 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Taija Laitala JurU 32:53.3
M-16 20 km

Lähti: 1 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Tuomas Leppinen KaKa 35:12.0
M-18 20 km

Lähti: 2 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Lassi Lilleberg LaihLu 27:24.3
2 Janne Marttila KaKa 34:52.1
N-30 20 km

Lähti: 1 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Rita Uusi-Kokko KaKa 39:14.3
M-30 20 km

Lähti: 8 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Pekka Toivanen TCC 27:55.3
2 Juha Hihnala ZEUS 28:11.8
3 Tomi Anndersson PiKe 28:22.4
4 Tero Järvinen RSP 28:50.6
5 Janne Hautamäki Picaro 28:52.1
6 Mats Sjöholm LUP-82 28:53.0
7 Kari Helin Picaro 30:03.9
8 Pertti Mäkelä P-68 33:15.5
N-40 20 km

Lähti: 0 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
DNS Anneli Lehtinen TuUL  
M-40 20 km

Lähti: 6 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Jukka Hietala TCC 27:17.3
2 Kari Raivio Picaro 27:48.4
3 Petri Jutila P-Union 29:07.9
3 Harry Riddar Kraft 29:07.9
5 Stig-Erik Vikars Kraft 30:47.3
6 Ari Lundahl SPP-56 30:51.9
M-50 20 km

Lähti: 5 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Jukka Jurvanen KoPy 29:01.5
2 Ole Blomback JurU 29:42.2
3 Keijo Pekkanen JoensPy 29:43.3
4 Pekka Hartikka KiiRi 29:58.8
5 Kalevi Hänninen TeRi 30:04.7
M-55 20 km

Lähti: 4 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Pauli Töllinen TWD 28:58.7
2 Jorma Vuorinen SäkY 30:23.1
3 Jukka Mäentaus SäkY 30:38.7
4 Ilari Seppälä LaihLu 31:49.0
M-60 20 km

Lähti: 2 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Matti Tanttu CCH 30:28.3
2 Tenho Hätönen PiKe 37:17.6
DNS Esa Vainionpää KaKa  
M-65 20 km

Lähti: 2 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

Sij Nimi Seura Loppuaika
1 Timo Hirvonen ZEUS 30:05.4
2 Klaus Vuorinen PiKe 39:43.7
M-70 20 km

Lähti: 2 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

1 Reijo Munne KoPy 33:02.7
2 Kyösti Myyryläinen P-Union 33:37.2
DNS Kauko Aalto JurVo  
M-75 20 km

Lähti: 1 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

1 Sauli Uusi-Kokko KaKa 41:00.5
M-Yleinen 20 km

Lähti: 3 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

1 Teppo Mäkelä P-Union 26:58.5
2 Kaj Tuukkanen GIF 28:28.6
3 Antti Luomaranta SPP-56 29:59.6
DNS Jani Ylinen SPP-56  
DNS Joonas Haapala TeRi  
DNS Kimmo Tuunanen SPP-56  
Ulkopuolella 20 km

Lähti: 1 Keskeytti: 0 Hylätty: 0

1 Panu Kotilainen   29:44.6