Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Toimitus
    3. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 6/2019
      2. Fillari-lehti 5/2019
      3. Fillari-lehti 4/2019
      4. Fillari-lehti 3/2019
      5. Fillari-lehti 2/2019
      6. Fillari-lehti 1 2019
      7. Fillari-lehti 7/2018
      8. Fillari-lehti 6/2018
      9. Fillari-lehti 5/2018
      10. Fillari-lehti 4/2018
      11. Fillari-lehti 3/2018
      12. Fillari-lehti 2/2018
      13. Fillari-lehti 1 2018
      14. Fillari-lehti 7/2017
      15. Fillari-lehti 6/2017
      16. Fillari-lehti 5/2017
      17. Fillari-lehti 4/2017
      18. Fillari-lehti 3/2017
      19. Fillari-lehti 2/2017
      20. Fillari-lehti 1/2017
      21. Fillari-lehti 7/2016
      22. Fillari-lehti 6/2016
      23. Fillari-lehti 5/2016
      24. Fillari-lehti 4/2016
      25. Fillari-lehti 3/2016
      26. Fillari-lehti 2/2016
      27. Fillari-lehti 1/2016
      28. Fillari-lehti 7/2015
      29. Fillari-lehti 6/2015
      30. Fillari-lehti 5/2015
      31. Fillari-lehti 4/2015
      32. Fillari-lehti 3/2015
      33. Fillari-lehti 2/2015
      34. Fillari-lehti 1/2015
      35. Fillari-lehti 7/2014
      36. Fillari-lehti 6/2014
      37. Fillari-lehti 5/2014
      38. Fillari-lehti 4/2014
      39. Fillari-lehti 3/2014
      40. Fillari-lehti 2/2014
      41. Fillari-lehti 1/2014
      42. Fillari-lehti 7/2013
      43. Fillari-lehti 6/2013
      44. Fillari-lehti 5/2013
      45. Fillari-lehti 4/2013
      46. Fillari-lehti 3/2013
      47. Fillari-lehti 2/2013
      48. Fillari-lehti 1/2013
      49. Fillari-lehti 7/2012
      50. Fillari-lehti 6/2012
      51. Fillari-lehti 5/2012
      52. Fillari-lehti 4/2012
      53. Fillari-lehti 3/2012
      54. Fillari-lehti 2/2012
      55. Fillari-lehti 1/2012
      56. Fillari-lehti 7/2011
      57. Fillari-lehti 6/2011
      58. Fillari-lehti 5/2011
      59. Fillari-lehti 4/2011
      60. Fillari-lehti 3/2011
      61. Fillari-lehti 2/2011
      62. Fillari-lehti 1/2011
      63. Fillari-lehti 7/2010
      64. Fillari-lehti 6/2010
      65. Fillari-lehti 5/2010
      66. Fillari-lehti 4/2010
      67. Fillari-lehti 3/2010
      68. Fillari-lehti 2/2010
      69. Fillari-lehti 1/2010
      70. Fillari-lehti 7/2009
      71. Fillari-lehti 6/2009
      72. Fillari-lehti 5/2009
      73. Fillari-lehti 4/2009
      74. Fillari-lehti 3/2009
      75. Fillari-lehti 2/2009
      76. Fillari-lehti 1/2009
      77. Fillari-lehti 7/2008
      78. Fillari-lehti 6/2008
      79. Fillari-lehti 5/2008
      80. Fillari-lehti 4/2008
      81. Fillari-lehti 3/2008
      82. Fillari-lehti 2/2008
      83. Fillari-lehti 1/2008
      84. Fillari-lehti 7/2007
      85. Fillari-lehti 6/2007
      86. Fillari-lehti 5/2007
      87. Fillari-lehti 4/2007
      88. Fillari-lehti 3/2007
      89. Fillari-lehti 2/2007
      90. Fillari-lehti 1/2007
    4. Digilehti
    5. Jutut
    6. Mediakortti
    7. In English
    8. Palaute
    9. Tilaus
  3. Palaute ja osoitteen muutos
  4. Tilaa
  5. Yhteystiedot
  6. Luettelo
  7. Linkit
  8. Foorumi
  9. Tapahtumat
  10. Tori
User Menu Search
Close

Fillarin toimitus
/ Kategoriat: Maantie

SM maantie 30.6.2019

M-Elite ja U-23 192 km
1 Arto Vainionpää Jurvan Voima
4.25.50
2 Anders Bäckman IBD Cycling
4.25.50
3 Joni Kanerva Porvoon Akilles
4.26.01
4 Oskari Vainionpää TWD-Länken
4.26.01
5 Antti-Jussi Juntunen Turun Urheiluliitto U-23 4.26.01
6 Trond Larsen Idrottsklubben-32
4.26.01
7 Joonas Henttala IBD Cycling
4.26.01
8 Aimo Pyykkönen Motion Finland
4.26.01
9 Otto Mielikäinen TWD-Länken U-23 4.26.01
10 Mikael Turunen IBD Cycling
4.26.01
11 Sauli Pietikäinen TWD-Länken
4.26.01
12 Jaakko Sillankorva Gamlakarleby IF U-23 4.26.01
13 Juha Kangaskokko Oulu Triathlon & Cycling
4.26.01
14 Tuomas Ratilainen Järvenpään Pyöräilijät
4.26.01
15 Ukko Peltonen TWD-Länken U-23 4.26.01
16 Rasmus Eriksson Nykarleby Cykelklubb
4.26.01
17 Markus Auvinen Idrottsklubben-32
4.26.01
18 Riku Övermark Ride Etelä-Pohjanmaa
4.26.01
19 Jesper Lindahl Porvoon Akilles U-23 4.26.01
20 Sami Aura Turun Urheiluliitto
4.26.01
21 Tero Tanninen Idrottsklubben-32
4.26.01
22 Matti Helminen Cycle Club Helsinki
4.26.01
23 Veikko Turunen Team Velocycling
4.26.01
24 Julius Taskinen TWD-Länken U-23 4.26.01
25 Juuso Klaavu Porvoon Akilles
4.26.07
26 Sampo Pirilä Cyclos Kuusamo
4.26.07
27 Janne Hämäläinen Gamlakarleby IF
4.26.07
28 Vlad Makogon Gamlakarleby IF
4.26.07
29 Jesse Uusiperhe Turun Urheiluliitto U-23 4.26.07
30 Seppo Kettunen Idrottsklubben-32
4.26.07
31 Markus Björklund Nykarleby Cykelklubb
4.26.07
32 Kimmo Vehkakoski Jurvan Voima
4.26.12
33 Miika Johansson Cycle Club Helsinki
4.26.12
34 Janis Künnap Idrottsklubben-32
4.26.12
35 Juska Savolainen Cycle Club Helsinki
4.26.12
36 Anssi Kesonen Motion Finland
4.26.12
37 Tommi Martikainen Gamlakarleby IF
4.26.12
38 Matti Manninen Gamlakarleby IF
4.26.12
39 Jakub Malinowski Turun Urheiluliitto
4.26.12
40 Eero Gröndahl Cycle Club Helsinki
4.26.18
41 Eero Mäenpää IBD Cycling
4.26.18
42 Jussi Makkonen IBD Cycling
4.26.18
43 Niki Birling IBD Cycling
4.26.18
44 Janne Lehtinen Cycle Club Helsinki
4.26.23
45 Mika Simola Turun Urheiluliitto
4.26.55
46 Mikko Kejo Cyclo Vision
4.28.29
47 Tuomas Tirkkonen IBD Cycling
4.28.29
48 Antti Vekkeli IBD Cycling
4.28.36
49 Jarkko Niemi Motion Finland
4.28.36
50 Timo Pikkarainen Gamlakarleby IF
4.28.36
51 Linus Jern Gamlakarleby IF U-23 -1 LAP
52 Jere Hara Motion Finland U-23 -1 LAP
53 Juuso Jaatinen Lappeenrannan pyöräilijät
-2 LAP
54 Samuli Tuominen HHCMB
-2 LAP
55 Timo Pesola Kälviän Tarmo
-2 LAP
56 Robin Aimi Turun Urheiluliitto U-23 -2 LAP
57 Jukka Karjalainen Motion Finland
-2 LAP
58 Eeli Salow Turun Urheiluliitto U-23 -6 LAP
59 Joonas Ylikahri Porin Tarmo
-6 LAP

Otto Kolehmainen TWD-Länken U-23 DNF

Eemil Uitto TWD-Länken U-23 DNF

Simo Kauppila IBD Cycling
DNF

Pasi Vuori IBD Cycling
DNF

Anssi Häkkinen IBD Cycling
DNF

Mika Vilen Cycle Club Helsinki
DNF

Joni Loukkola Cycle Club Helsinki
DNF

Mika Vuollet Cycle Club Helsinki
DNF

Kim Harju Cycle Club Helsinki
DNF

Arttu Toivanen Cycle Club Helsinki
DNF

Teemu Tomberg Cycle Club Helsinki
DNF

Oula Jokiranta Cyclos Kuusamo
DNF

Ville Pesonen Cyclos Kuusamo
DNF

Jani Huovinen Gamlakarleby IF
DNF

Andre Kurten Gamlakarleby IF
DNF

Arttu Malviniemi Gamlakarleby IF
DNF

Hiski Kanerva Gamlakarleby IF
DNF

Ville Kantola Idrottsklubben-32
DNF

Antti Korpi Idrottsklubben-32
DNF

Heikki Niskakangas Idrottsklubben-32
DNF

Jussi Koskelainen Idrottsklubben-32
DNF

Arttu Pekkarinen Idrottsklubben-32
DNF

Stefan Kristiansson Idrottsklubben-32
DNF

Jussi Joensuu Idrottsklubben-32
DNF

Jere Ahonen Idrottsklubben-32
DNF

Mikko Aalto Jurvan Voima
DNF

Tomi Seppälä Jurvan Voima
DNF

Jukka Ura Jurvan Voima
DNF

Janne Varala Jurvan Voima
DNF

Ville Luoto Kälviän Tarmo
DNF

Valtteri Härkönen Motion Finland
DNF

Jani Hujanen Motion Finland
DNF

Ville Pursiainen Motion Finland
DNF

Johan Nordlund Motion Finland
DNF

Kenneth Backlund Nykarleby Cykelklubb
DNF

Antti Räty Oulu Triathlon & Cycling
DNF

Kari Myyryläinen Porvoon Akilles
DNF

Mikko Hyrkkänen Reaktor Stanga Racing
DNF

Jan Nyholm Reaktor Stanga Racing
DNF

Lauri Seppä Turun Urheiluliitto
DNF

Aleksi Hänninen TWD-Länken
DNF

Rasmus Laitala Porvoon Akilles U-23 DNF

Roope Vainio Porvoon Akilles U-23 DNF

Sampo Lahti Turun Urheiluliitto U-23 DNF

Lari Lindholm IBD Cycling
DNS

Tommi Ylönen Idrottsklubben-32
DNS

Kari Holma Koiviston Isku
DNS

Jori Kuuranne Turun Urheiluliitto
DNS
Print
439

No content

A problem occurred while loading content.

Edellinen Next

  • All
  • Tulokset
  • Maantie
  • Maastopyöräily
  • Ratapyöräily
  • BMX
  • Cyclocross
More

    No content

    A problem occurred while loading content.

    Edellinen Next

    Facebook

    Foorumin uudet aiheet

    Tue, 19 Nov 2019 16:36:04 +0200

    Tue, 19 Nov 2019 15:12:02 +0200

    Tue, 19 Nov 2019 04:21:10 +0200

    Mon, 18 Nov 2019 13:37:31 +0200

    Sun, 17 Nov 2019 17:47:06 +0200

    Sun, 17 Nov 2019 13:38:04 +0200

    Sun, 17 Nov 2019 09:23:26 +0200

    Torin uudet ilmoitukset

    jalki.fi - uudet reitit

    Back To Top