Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Toimitus
    3. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 3-4/2020
      2. Fillari-lehti 2/2020
      3. Fillari-lehti 1 2020
      4. Fillari-lehti 7/2019
      5. Fillari-lehti 6/2019
      6. Fillari-lehti 5/2019
      7. Fillari-lehti 4/2019
      8. Fillari-lehti 3/2019
      9. Fillari-lehti 2/2019
      10. Fillari-lehti 1 2019
      11. Fillari-lehti 7/2018
      12. Fillari-lehti 6/2018
      13. Fillari-lehti 5/2018
      14. Fillari-lehti 4/2018
      15. Fillari-lehti 3/2018
      16. Fillari-lehti 2/2018
      17. Fillari-lehti 1 2018
      18. Fillari-lehti 7/2017
      19. Fillari-lehti 6/2017
      20. Fillari-lehti 5/2017
      21. Fillari-lehti 4/2017
      22. Fillari-lehti 3/2017
      23. Fillari-lehti 2/2017
      24. Fillari-lehti 1/2017
      25. Fillari-lehti 7/2016
      26. Fillari-lehti 6/2016
      27. Fillari-lehti 5/2016
      28. Fillari-lehti 4/2016
      29. Fillari-lehti 3/2016
      30. Fillari-lehti 2/2016
      31. Fillari-lehti 1/2016
      32. Fillari-lehti 7/2015
      33. Fillari-lehti 6/2015
      34. Fillari-lehti 5/2015
      35. Fillari-lehti 4/2015
      36. Fillari-lehti 3/2015
      37. Fillari-lehti 2/2015
      38. Fillari-lehti 1/2015
      39. Fillari-lehti 7/2014
      40. Fillari-lehti 6/2014
      41. Fillari-lehti 5/2014
      42. Fillari-lehti 4/2014
      43. Fillari-lehti 3/2014
      44. Fillari-lehti 2/2014
      45. Fillari-lehti 1/2014
      46. Fillari-lehti 7/2013
      47. Fillari-lehti 6/2013
      48. Fillari-lehti 5/2013
      49. Fillari-lehti 4/2013
      50. Fillari-lehti 3/2013
      51. Fillari-lehti 2/2013
      52. Fillari-lehti 1/2013
      53. Fillari-lehti 7/2012
      54. Fillari-lehti 6/2012
      55. Fillari-lehti 5/2012
      56. Fillari-lehti 4/2012
      57. Fillari-lehti 3/2012
      58. Fillari-lehti 2/2012
      59. Fillari-lehti 1/2012
      60. Fillari-lehti 7/2011
      61. Fillari-lehti 6/2011
      62. Fillari-lehti 5/2011
      63. Fillari-lehti 4/2011
      64. Fillari-lehti 3/2011
      65. Fillari-lehti 2/2011
      66. Fillari-lehti 1/2011
      67. Fillari-lehti 7/2010
      68. Fillari-lehti 6/2010
      69. Fillari-lehti 5/2010
      70. Fillari-lehti 4/2010
      71. Fillari-lehti 3/2010
      72. Fillari-lehti 2/2010
      73. Fillari-lehti 1/2010
      74. Fillari-lehti 7/2009
      75. Fillari-lehti 6/2009
      76. Fillari-lehti 5/2009
      77. Fillari-lehti 4/2009
      78. Fillari-lehti 3/2009
      79. Fillari-lehti 2/2009
      80. Fillari-lehti 1/2009
      81. Fillari-lehti 7/2008
      82. Fillari-lehti 6/2008
      83. Fillari-lehti 5/2008
      84. Fillari-lehti 4/2008
      85. Fillari-lehti 3/2008
      86. Fillari-lehti 2/2008
      87. Fillari-lehti 1/2008
      88. Fillari-lehti 7/2007
      89. Fillari-lehti 6/2007
      90. Fillari-lehti 5/2007
      91. Fillari-lehti 4/2007
      92. Fillari-lehti 3/2007
      93. Fillari-lehti 2/2007
      94. Fillari-lehti 1/2007
    4. Digilehti
    5. Jutut
    6. Mediakortti
    7. In English
    8. Palaute
    9. Tilaus
  3. Palaute ja osoitteen muutos
  4. Tilaa
  5. Yhteystiedot
  6. Luettelo
  7. Linkit
  8. Foorumi
  9. Tapahtumat
  10. Tori
User Menu Search
Close

Fillarin toimitus
/ Kategoriat: Maantie

Mastereiden PM-kilpailut, maantie 4.8.2019

Mastereiden PM-kilpailut, maantie 4.8.2019, Eckerö
Men 30-34 128 km
1 Martin Iversby Fiskeklev Landeveisclub NOR 3.10.51
2 Christopher Harnesk Nilsson Cykelklubben Valhall SWE 3.10.51
3 Sondre Linstad-Hurum Fiskeklev Landeveisclub NOR 3.10.51
4 Per Johansson Sweden SWE 3.10.51
5 Victor Andersson Team Norrbotten Cykelklubb SWE 3.10.53
6 Freddy Dagsland Stord SK NOR 3.10.53
7 Sebastian Arnhed Sweden SWE 3.10.56
8 Andreas Ringvall Sweden SWE 3.10.56
Thomas Elnæs Fiskeklev Landeveisclub NOR DNF
Vegard Halvorsen Fiskeklev Landeveisclub NOR DNF
Martin Strand Fiskeklev Landeveisclub NOR DNF
Heine Liland Vossevangen CK NOR DNS
Men 35-39 128 km
1 Aleksander Stijelja Kjekkas IF NOR 3.03.32
2 Dag Torp-Hansen Kjekkas IF NOR 3.03.55
3 Øystein Fundingsrud Fiskeklev Landeveisclub NOR 3.03.55
4 Kimmo Kananen IBD Cycling FIN 3.05.19
5 Jaakko Toppari Jurvan Voima FIN 3.09.34
6 Peter Eggertsen Sweden SWE 3.09.34
7 Andreas Rundquist Skoghalls Cykelklubb-Hammarö SWE 3.10.53
8 Joakim Oja Sweden SWE 3.10.53
9 Martin Torp Fiskeklev Landeveisclub NOR 3.11.03
10 Mathias Thunmarker Sweden SWE 3.11.05
Kay Hansen Fiskeklev Landeveisclub NOR DNF
Håkan Andersson Förening Rocket Racing Sweden SWE DNS
Men 40-44 128 km
1 Øystein Blom-Ohlsen Norway NOR 3.12.04
2 Fredrik Olsen Norway NOR 3.12.07
3 Antti Tuukkanen GIF FIN 3.12.36
4 Stefan Ljungberg Sweden SWE 3.13.06
5 Antti Mäkelä Jäpy FIN 3.13.13
6 Jah Langleite IF Frøy NOR 3.17.00
7 Per Christian Eidevik Kjekkas IF NOR 3.17.00
8 Samuel Kivisalo IK-32 FIN 3.17.00
9 Samuli Nissinen Tawast Cycling Club FIN 3.20.49
10 Ludvig Normark Sweden SWE 3.24.57
11 Erik Åström Skövde Cykelklubb SWE 3.24.57
12 Stefan Blomqvist Sweden SWE 3.24.57
13 Thomas Rosendal Knivsta Cykelklubb SWE 3.32.26
Mika Kariluoto Järvenpään pyöräilijät FIN DNF
Anssi Rinne IK-32 FIN DNF
John Harald Hellesvik Bingsfoss SK NOR DNF
Martin Krantz Idrottsföreningen Mantra Sport SWE DNF
Jostein Halvorsen Fiskeklev Landeveisclub NOR DNS
Men 45-49 128 km
1 Richard Lööw Sweden SWE 3.11.11
2 Frode Martin Rød Fiskeklev Landeveisclub NOR 3.11.11
3 Lars Erik Granly Fiskeklev Landeveisclub NOR 3.11.11
4 Thorolf Hestness Nymark IL NOR 3.11.11
5 Jan Thomas Karlsen Fiskeklev Landeveisclub NOR 3.11.29
6 Nicklas Porseteg Sweden SWE 3.14.38
7 Rune Hyldmo Fiskeklev Landeveisclub NOR 3.14.38
8 Eric Egelstig Cykelklubben Hymer SWE 3.14.38
9 Tomas Åström Vännäs Cykelklubb SWE 3.14.38
10 Rached Valentin Fristedt SK Rye sykkel NOR 3.14.41
11 Ari Kuusisto IK-32 FIN 3.14.41
12 Erik Lindered Förening Rocket Racing Sweden SWE 3.14.44
13 Fredrik Wikström Sweden SWE 3.14.55
14 Gaute Vikøren Fiskeklev Landeveisclub NOR 3.19.20
Jarno Korkka Team Velo Cycling FIN DNF
Stefan Sirkiä Järvenpään Pyöräilijät FIN DNF
Fred Voldset Fiskeklev Landeveisclub NOR DNF
Petter Claesson Stockholm Cykelklubb SWE DNF
Anders Karlsson Förening Rocket Racing Sweden SWE DNF
Nicklas Jonsson Obbola Idrottsklubb SWE DNF
Men 60-64 87 km
1 Thommy Flognfelt Sweden SWE 2.14.40
2 Krister Bergström Sweden SWE 2.29.22
3 Stig Plate Andersson Sweden SWE 2.29.23
4 Bertel Niemi Finland FIN 2.29.25
5 Heikki Sundström Outdoor Sports FIN 2.29.26
6 Jim Karlsen Norway NOR 2.29.26
7 Håkan Samuelsson Sweden SWE 2.29.32
8 Jan Bodin Norway NOR 2.31.23
9 Peter Juselius Nykarleby Cykelklubb  Nck FIN 2.31.26
10 Håkan Johnsson Sigtuna Märsta Arlanda Cykelklubb SWE 2.47.58
Women 30-34 69 km
1 Sarah Carling Sweden SWE 1.54.09
2 Tina Forsberg Sweden SWE 1.54.09
3 Cecilia Berglund Sweden SWE 1.54.09
Women 35-39 69 km
1 Cecilia Hansen Sweden SWE 1.48.10
2 Jessica Edqvist Gimonäs Cykelklubb SWE 1.54.09
3 Magdalena Göransson Sweden SWE 1.54.09
4 Karin Hilstad Norway NOR 1.54.09
Women 40-44 69 km
1 Heidi Walther Amager Cykle Ring DEN 1.54.09
2 Karolina Reinhold Sweden SWE 1.54.09
3 Anna Eriksmo Sweden SWE 1.54.09
Women 45-49 69 km
1 Camilla Hansson Sweden SWE 1.54.09
2 Jenny Eliasson Sweden SWE 1.54.09
3 Päivi Härkönen Hyvinkään Pyöräilijät FIN 1.54.09
4 Siri Hildonen Hasle-Løren IL NOR 1.54.14
5 Therese Ljungström Sweden SWE 1.54.27
6 Lena Rydning Fundingsrud Fiskeklev Landeveisclub NOR 2.02.40
Women 50-54 69 km
1 Anna Svärdström Sweden SWE 1.48.10
2 Elin Grønvik Norway NOR 1.54.09
Women 55-59 69 km
1 Eva Gustavsson Sweden SWE 1.54.09
Women 60-64 69 km
1 Sissel Vien Follo SK NOR 1.54.09
Women 65+ 69 km
1 Sidsel Grøndalen Norway NOR 2.24.23
Men 65-69 69 km
1 Tom Pietilä Sweden SWE 1.52.00
2 Jan Jonsson Sweden SWE 1.53.07
3 Hasse Larsen Arbejdernes Bicykle Klub DEN 1.53.07
4 Lennart Pettersson Sweden SWE 1.53.07
5 Øystein Lorentsen Norway NOR 1.53.09
6 Nils-Johan Björklund CK UNI SWE 1.53.11
7 Hans-Jørgen Breder Norway NOR 1.53.12
8 Risto Niemi TWD FIN 1.56.59
Börje Ahlbäck Waasa Watt Warriors FIN DNF
Gunnar Harstad Stryn T og IL Sykkel NOR DNS
Men 70-74 69 km
1 Göran Cedergren Borlänge Cykelklubb SWE 1.53.07
2 Anders Johansson Sweden SWE 1.53.09
3 Frode Vevle Norway NOR 1.53.09
4 Gunnar Iverslien Torshov SK NOR 1.53.09
5 Matti Tanttu Cycle Club Helsinki FIN 1.53.09
6 Thor Ferner Christensen Norway NOR 1.53.16
7 Bernt Svensson Sigtuna Märsta Arlanda Cykelklubb SWE 1.53.32
8 Bengt Backman Sweden SWE 1.53.32
9 Bengt Nilsson Cykelklubben Stabil SWE 1.53.32
Bo Strömberg Cykelklubben ECI Champion SWE DNS
Men 75-79 69 km
1 John Tonny Kristoffersen Denmark DEN 2.16.20
2 Tommy Pollak Sweden SWE 2.16.20
Men 80+ 69 km
1 Reijo Munne Finland FIN 2.32.38
Men 50-54 104 km
1 Tage Solberg Fiskeklev Landeveisclub NOR 2.34.19
2 Staffan Andersson Fredrikshofs IF Ckelclubb SWE 2.34.19
3 Michael Bergman Stockholm Cykelklubb SWE 2.34.19
4 Einar Lode Bryne CK NOR 2.34.19
5 Roger Arenberg IF Frøy NOR 2.34.19
6 Oddvar Kaarbøe Norway NOR 2.34.19
7 Svein-Åke Arntzen CK Valeo, Fornebu NOR 2.34.19
8 Peter Lindqvist Sweden SWE 2.34.19
9 Stefan Stengård Sweden SWE 2.34.22
10 Pasi Karjalainen Järvenpään Pyöräilijät ry FIN 2.34.22
11 Ole-Johnny Ringsrød Fiskeklev Landeveisclub NOR 2.34.22
12 Jonas Bohr Cellexir Cycling Club SWE 2.34.24
13 Matti Scheffer Sweden SWE 2.34.46
14 Bård Ingvald Røsok Norway NOR 2.35.47
15 Hans Petter Slang Fiskeklev Landeveisclub NOR 2.38.27
16 Karl Rahn Terrible Tuesdays Triathlon Club SWE 2.38.27
17 Pär Carling Sweden SWE 2.43.19
18 Lars Persson Trotzig Fredrikshofs IF Cykelklubb SWE 2.43.19
Petri Knuuttila PKK FIN DNF
Bernt Ove Rein Fiskeklev Landeveisclub NOR DNF
Arvid Johannesen Nordhordland SK NOR DNS
Robert Bengtsson Sweden SWE DNS
Michael Almsin Cykelklubben Hymer SWE DNS
Jonas Tell Cykelklubben Olympic SWE DNS
Men 55-59 104 km
1 Thomas Nyberg Team LVL Cykelklubb SWE 2.34.19
2 Kari Pajanne Finland FIN 2.35.05
3 Stefan Kuhl Sweden SWE 2.37.30
4 Geir Henning Larsen Norway NOR 2.38.29
5 Vidar Moen Eiker CK NOR 2.38.29
6 Roger Claesson Sweden SWE 2.38.29
7 Stig-Erik Vikars Finland FIN 2.38.29
8 Robert Jonsson Cykelklubben Dainon SWE 2.38.29
9 Walter Gabrijecic Sweden SWE 2.42.19
10 Jari Malmi Jurvan Voima FIN 2.42.19
11 Bo Frick Spårvägen Cykelförening SWE 2.42.19
12 Christer Öhman Sweden SWE 2.42.19
13 Rune Skuland Asker CK NOR 2.42.19
14 Anders Carlestam Sweden SWE 2.42.21
15 Olov Holmkvist Sala Cykelklubb SWE 2.42.34
16 Beni Kauhanen Järvenpään Pyöräilijät FIN 2.48.33
Kent Edström Gimonäs Cykelklubb SWE DNF
Ari Piela Lahden pyöräilijät FIN DNS
Thomas Nilsson Cykelklubben Master SWE DNS
Print
991

No content

A problem occurred while loading content.

Edellinen Seuraava

  • All
  • Tulokset
  • Maantie
  • Maastopyöräily
  • Ratapyöräily
  • BMX
  • Cyclocross
More

    No content

    A problem occurred while loading content.

    Edellinen Seuraava

    Facebook

    Foorumin uudet aiheet

    Torin uudet ilmoitukset

    jalki.fi - uudet reitit

    Back To Top
    escort bodrum
    escort antalya
    umraniye escort
    srtipe.com izmir escort
    x videos gay banheiro black on blonde porn come sverginare una donna madre e figlio video porno videos porno de jenifer lopez
    implant
    beylikduzu escort sirinevler escort beylikduzu escort
    replica watches