Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Toimitus
    3. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 1 2020
      2. Fillari-lehti 7/2019
      3. Fillari-lehti 6/2019
      4. Fillari-lehti 5/2019
      5. Fillari-lehti 4/2019
      6. Fillari-lehti 3/2019
      7. Fillari-lehti 2/2019
      8. Fillari-lehti 1 2019
      9. Fillari-lehti 7/2018
      10. Fillari-lehti 6/2018
      11. Fillari-lehti 5/2018
      12. Fillari-lehti 4/2018
      13. Fillari-lehti 3/2018
      14. Fillari-lehti 2/2018
      15. Fillari-lehti 1 2018
      16. Fillari-lehti 7/2017
      17. Fillari-lehti 6/2017
      18. Fillari-lehti 5/2017
      19. Fillari-lehti 4/2017
      20. Fillari-lehti 3/2017
      21. Fillari-lehti 2/2017
      22. Fillari-lehti 1/2017
      23. Fillari-lehti 7/2016
      24. Fillari-lehti 6/2016
      25. Fillari-lehti 5/2016
      26. Fillari-lehti 4/2016
      27. Fillari-lehti 3/2016
      28. Fillari-lehti 2/2016
      29. Fillari-lehti 1/2016
      30. Fillari-lehti 7/2015
      31. Fillari-lehti 6/2015
      32. Fillari-lehti 5/2015
      33. Fillari-lehti 4/2015
      34. Fillari-lehti 3/2015
      35. Fillari-lehti 2/2015
      36. Fillari-lehti 1/2015
      37. Fillari-lehti 7/2014
      38. Fillari-lehti 6/2014
      39. Fillari-lehti 5/2014
      40. Fillari-lehti 4/2014
      41. Fillari-lehti 3/2014
      42. Fillari-lehti 2/2014
      43. Fillari-lehti 1/2014
      44. Fillari-lehti 7/2013
      45. Fillari-lehti 6/2013
      46. Fillari-lehti 5/2013
      47. Fillari-lehti 4/2013
      48. Fillari-lehti 3/2013
      49. Fillari-lehti 2/2013
      50. Fillari-lehti 1/2013
      51. Fillari-lehti 7/2012
      52. Fillari-lehti 6/2012
      53. Fillari-lehti 5/2012
      54. Fillari-lehti 4/2012
      55. Fillari-lehti 3/2012
      56. Fillari-lehti 2/2012
      57. Fillari-lehti 1/2012
      58. Fillari-lehti 7/2011
      59. Fillari-lehti 6/2011
      60. Fillari-lehti 5/2011
      61. Fillari-lehti 4/2011
      62. Fillari-lehti 3/2011
      63. Fillari-lehti 2/2011
      64. Fillari-lehti 1/2011
      65. Fillari-lehti 7/2010
      66. Fillari-lehti 6/2010
      67. Fillari-lehti 5/2010
      68. Fillari-lehti 4/2010
      69. Fillari-lehti 3/2010
      70. Fillari-lehti 2/2010
      71. Fillari-lehti 1/2010
      72. Fillari-lehti 7/2009
      73. Fillari-lehti 6/2009
      74. Fillari-lehti 5/2009
      75. Fillari-lehti 4/2009
      76. Fillari-lehti 3/2009
      77. Fillari-lehti 2/2009
      78. Fillari-lehti 1/2009
      79. Fillari-lehti 7/2008
      80. Fillari-lehti 6/2008
      81. Fillari-lehti 5/2008
      82. Fillari-lehti 4/2008
      83. Fillari-lehti 3/2008
      84. Fillari-lehti 2/2008
      85. Fillari-lehti 1/2008
      86. Fillari-lehti 7/2007
      87. Fillari-lehti 6/2007
      88. Fillari-lehti 5/2007
      89. Fillari-lehti 4/2007
      90. Fillari-lehti 3/2007
      91. Fillari-lehti 2/2007
      92. Fillari-lehti 1/2007
    4. Digilehti
    5. Jutut
    6. Mediakortti
    7. In English
    8. Palaute
    9. Tilaus
  3. Palaute ja osoitteen muutos
  4. Tilaa
  5. Yhteystiedot
  6. Luettelo
  7. Linkit
  8. Foorumi
  9. Tapahtumat
  10. Tori
User Menu Search
Close

Fillarin toimitus
/ Kategoriat: Maantie

ISM maantie 18.8.2019 Kirkkonummi

ISM maantie 18.8.2019 Kirkkonummi

M10 18 km
1 26 Kuzma Kornijenko CCH 0.36.20
2 27 Jaani Kareisto OTC 0.36.20
3 24 Samuli Yli-Pelkonen CCH 0.36.45
4 19 Alex Skutnabb CCH 0.36.48
5 44 Eino Mutanen TCC 0.37.18
6 20 Eeli Hyttinen Akilles 0.38.04
7 23 Kristofer Kuusisto PoTa 0.38.29
8 22 Jere Leivo KorsKa 0.40.46
9 21 Luca Kuusiluoma CCH 0.41.48
M12 18 km
1 12 Arttu Holopainen KaKa 0.33.44
2 6 Joona Oilinki KorsKa 0.34.13
3 10 Niko Terho TVC 0.34.18
4 11 Niko Juntunen HyPy 0.34.36
5 9 Emil Krogell TuUL 0.34.41
6 4 Viljami Vainio TVC 0.35.23
7 45 Lauri Kortejärvi Akilles 0.35.24
8 14 Joel Tapio OP-P 0.35.30
9 8 Paavo Seppälä JurVo 0.38.56
10 3 Tapio Sutinen CCH 0.39.02
11 7 Niilo Oja-Nisula KaKa 0.47.18
M14 55,8 km
1 73 Nicolas Grönlund CCH 1.32.16
2 71 Aatu Yli-Pelkonen CCH 1.32.16
3 65 Tatu Ahvenainen Akilles 1.32.16
4 58 Emil Pihlgren Kraft 1.32.16
5 61 Jeehu Kareisto OTC 1.32.16
6 56 Sebastian Kuusisto PoTa 1.45.09
7 62 Lauri Lehtinen KaKa 1.45.09
8 47 Jonathan Hyttinen Akilles 1.49.41
9 64 Eelis Yrjänäinen TuUL 1.54.06
10 72 Ivar Källberg Kraft 1.56.36
11 400 Kalle Kylmäniemi ProMTB 1.56.48
12 60 Iiro Halminen HyPy 2.06.33
13 69 Veikko Huhtala HyPy 2.17.41
55 Eeli Lantto OTC DNF
67 Aaro Vaskimo CCH DNS
M16 55,8 km
1 111 Jesper Lindberg SV 1.32.16
2 109 Anton Skutnabb CCH 1.32.16
3 110 Severi Savukoski OTC 1.32.16
4 107 Tuomas Tummala KaKa 1.32.16
5 108 Emil Ijäs KorsKa 1.32.16
6 115 Kalle Toivanen TuUL 1.32.16
7 105 Oskari Heinikainen Akilles 1.32.16
8 106 Tomas-Casimir Niemi TY  1.32.16
9 113 Erno Nousiainen KaKa 1.32.16
10 48 Aaro Lampela MoFi 1.32.16
11 49 Oskari Nissilä KäTa 1.32.16
112 Miko Martikainen Akilles DNF
114 Aku Koivistoinen CCH DNF
N10 18 km
1 41 Sandra Ingves UCT 0.40.24
2 38 Nea Nevalainen KoivIs 0.49.05
3 39 Katja Kornijenko CCH 0.54.31
384 Luna Kuusiluoma CCH DNF
N12 18 km
1 36 Elisabet Kapanen UCT 0.33.12
2 35 Iiris Heikkinen KäTa 0.34.47
3 33 Aada Virta OP-P 0.35.22
4 34 Sofia Alhonen IK-32 0.37.19
5 31 Milja Samppala KaKa 0.46.48
6 30 Karoliina Kylmäniemi ProMTB 0.47.25
28 Tiia Varsamäki KaKa dns
29 Viivi Vainio TVC dns
N14 18 km
1 84 Heidi Antikainen CCH 0.33.11
2 81 Erika Ingves UCT 0.33.12
3 82 Anni Tapio OP-P 0.34.22
4 385 Viivi Raudasoja OP-P 0.34.47
5 80 Emma Varsamäki KaKa 0.35.17
6 79 Jessica Terho TVC 0.38.31
N16 55,8 km
1 76 Seliina Manninen OP-P 1.54.06
75 Iida Turpeinen TVC DNF
N30 55,8 km
1 387 Tiia Tulokas RSR 1.36.57
2 386 Eerika Eerikäinen RSR 1.36.58
3 389 Minna Uusivirta TuUL 1.36.58
4 118 Tuula Vesalainen CCH 1.36.58
5 388 Maria Lindberg IK-32 1.36.58
6 119 Sanna Cederqvist SKB-R 1.37.30
7 401 Heli Kylmäniemi ProMTB 1.56.45
N40 55,8 km
1 127 Laura Patrikainen RSR 1.35.37
2 129 Mirva Kakko IBD 1.35.37
3 130 Mari Pelkonen-Mutanen CCH 1.36.58
4 391 Päivi Härkönen HyPy 1.36.58
5 126 Satu Saarinen LaPy 1.36.58
6 133 Sanna Juujärvi RSP 1.38.49
7 132 Minna Laulumaa IBD 1.42.18
8 390 Jaana Nehvonen myTempo 1.49.40
125 Laura Juvala OTC DNF
131 Emilia Mäki LaPy DNF
128 Piia Autonen-Laakso LaPy DNS
392 Anna-Kaisa Packalen LaPy DNS
N50 55,8 km
1 147 Johanna Kolehmainen CCH 1.37.04
2 148 Sariitta Pihlajaviita-Gugel VCO 1.45.56
3 150 Tarja Rissanen LaPy 1.47.22
4 393 Lea Juutinen Akilles 2.06.56
146 Leena Volinsky IK-32 dns
M30 111 km
1 158 Anders Bäckman IBD 2.45.23
2 282 Ville Rautiainen myTempo 2.46.51
3 174 Tero Tanninen IK-32 2.46.51
4 160 Veikko Turunen TVC 2.46.55
5 154 Anssi Enqvist CV 2.46.55
6 94 Riku Övermark RIDEEP 2.46.55
7 153 Juuso Jaatinen LrPy 2.46.55
8 179 Niki Birling IBD 2.46.55
9 170 Stefani Urmas CV 2.46.55
10 178 Jakub Malinowski TuUL 2.46.55
11 173 Ilmari Repo JyPS 2.47.05
12 176 Antti Vekkeli IBD 2.47.05
13 100 Juska Savolainen CCH 2.47.46
14 92 Arttu Toivanen CCH 2.51.17
15 99 Jori Jokinen CCH 2.51.17
16 167 Juho Ala-Peijari CCH 2.52.26
17 162 Jonas Krogell TuUL 2.56.48
157 Tuomas Tirkkonen IBD DNF
159 Markus Hallberg IBD DNF
281 Pekka Kaunisto PoTa DNF
284 Markus Björklund NCK DNF
93 Lassi Johansson UP DNF
95 Oskari Pulkkinen RSR DNF
96 Joonas Rosendahl JäPy DNF
97 Jens Dahlman SKB-R DNF
98 Ville Wallenius myTempo DNF
155 Jukka Ruotsalainen IK-32 DNF
156 Mikko Kauppi IBD DNF
161 Jorma Alin P-Union DNF
168 Vesa Tuutti ACT DNF
169 Max Ådahl IK-32 DNF
175 Riku Toimela LaPy DNF
283 Harri Vaarala myTempo DNF
101 Miika Johansson CCH DNS
172 Janis Kunnap IK-32 DNS
163 Heikki Niskakangas IK-32 DNS
M40 111 km
1 186 Antti Mäkelä JäPy 2.47.03
2 208 Ville Kantola IK-32 2.47.24
3 190 Stefan Kristiansson IK-32 2.47.24
4 307 Jaakko Palosaari OTC 2.47.24
5 297 Mika Vuollet CCH 2.47.24
6 292 Jussi Telkinen JäPy 2.47.24
7 201 Tomi Huhtamäki TVC 2.47.24
8 298 Mikko Tuoriniemi CCH 2.47.24
9 209 Olli Korhonen SGL 2.47.24
10 304 Sebastian Hyvönen SKB-R 2.47.24
11 408 Samuel Kivisalo IK-32 2.47.24
12 306 Kalle Laanterä CV 2.47.24
13 200 Jari Hyttinen Akilles 2.47.24
14 191 Matti Hietajärvi myTempo 2.47.24
15 290 Mika Kariluoto JäPy 2.47.24
16 308 Samuli Nissinen TCC 2.47.24
17 205 Jussi Joensuu IK-32 2.47.24
18 199 Aki Tolonen myTempo 2.47.24
19 301 Toni Martikainen LaPy 2.47.24
20 293 Markus Taipale IK-32 2.47.24
21 305 Juhani Palosaari OTC 2.47.24
22 202 Tommi Ylönen IK-32 2.47.37
23 291 Mika Övermark JäPy 2.49.15
24 288 Toni Pisano PK Team 2.49.19
25 184 Mikko Hakkarainen CCH 2.49.49
26 183 Vesa Penttilä IisVi 2.51.09
27 192 Jesper Grönlund CCH 2.51.52
294 Seppo Kettunen IK-32 DNF
302 Tomi Seppälä JurVo DNF
303 Juha Lipponen TVC DNF
310 Timo Lehtonen WWW DNF
203   Pursiainen MoFi DNF
189 Tero Setola SKB-R DNF
193 Antti Kuitto HyPy DNF
194 Petri Lindholm TVC DNF
197 Jussi Lampinen TVC DNF
198 Juha Kettunen IK-32 DNF
287 Miika Rantatorikka IBD DNF
296 Antti Tevanlinna CCH DNF
299 Pekka Laitinen JyPS DNF
300 Pasi Berndtson SKB-R DNF
309 Jussi Koskelainen IK-32 DNF
285 Tomi Eronen CCH DNS
286 Anssi Rinne IK-32 DNS
289 Jeremiah Tesolin RSR DNS
M45 111 km
1 313 Erkko Salonen CCH 2.46.49
2 328 Timo Pesola KäTa 2.47.24
3 327 Janne Varala JurVo 2.47.24
4 333 Antti Räty OTC 2.47.24
5 323 Johan Keituri PKK 2.47.24
6 335 Mikko Lehmus LrPy 2.47.24
7 316 Stefan Sirkiä JäPy 2.47.24
8 312 Jukka-Pekka Vilmi IK-32 2.47.24
9 223 Pasi Nurmela OTC 2.47.24
10 212 Jere Ahonen IK-32 2.47.24
11 318 Samuli Visuri CCH 2.47.24
12 322 Jaakko Antikainen CCH 2.47.24
13 332 Christer Lybeck SKB-R 2.47.24
14 336 Teemu Lindroth TuUL 2.47.24
15 219 Christer Hede IK-32 2.47.24
16 213 Jouni Ollikainen JyPS 2.47.35
17 311 Marko Koski-Vähälä Karls CK 2.47.37
18 319 Riku Jokinen CCH 2.47.47
19 334 Juha Hämäläinen TVC 2.48.55
20 339 Petri Harjamäki CV 2.50.10
21 338 Antti Jore IK-32 2.50.25
22 326 Samuli Kyyrönen CV 2.51.56
23 315 Teemu Salovaara RSR 3.05.15
317 Sami Parkkonen TWD DNF
324 Jarkko Siltakorpi LaPy DNF
329 Riku Rintanen IK-32 DNF
320 Jari Yli-Pelkonen CCH DNF
321 Panu Vainio CCH DNF
337 Tommi Kajasoja Akilles DNF
216 Esa Nyman OlPo DNF
314 Riku Puustinen PKK DNF
407 Timo Metsälä RSR DNF
330 Jouni Malmivaara CV DNF
331 Mika Tenhunen UP DNF
325 Ari Kuusisto IK-32 DNS
M50 111 km
1 239 Arto Vainionpää JurVo 2.25.51
2 352 Kenneth Backlund NCK 2.25.51
3 236 Antero Salvanto CCH 2.28.00
4 353 Kai Syrjälä KorsKa 2.32.38
5 402 Asko Sneck ProMTB 2.32.38
6 344 Henricus Leemakers LrPy 2.32.38
7 342 Pasi Karjalainen JäPy 2.32.38
8 347 Ismo Piirainen myTempo 2.32.38
9 361 Arto Järvinen CCH 2.32.38
10 358 Aki Leino CV 2.32.38
11 351 Janne Saarinen LaPy 2.32.38
12 364 Juha Peltola ZZE!!!! 2.32.38
13 357 Mika Bergman UP 2.32.38
14 340 Mikko Kivi IK-32 2.32.38
15 363 Jukka Alajoki PKK 2.32.38
16 346 Jyrki Salokorpi myTempo 2.32.38
17 359 Simone Lega TVC 2.32.38
18 343 Markku Alho IK-32 2.32.38
19 226 Lars Losvik NCK 2.32.38
20 341 Sami Vallgren RantaP 2.32.38
21 345 Kimmo Kylmämetsä PKK 2.32.38
22 360 Keijo Nordström TVC 2.45.20
23 370 Petri Knuuttila PKK 2.53.38
24 354 Antti Partti UP 2.56.20
356 Timo Väkeväinen UP DNF
348 Timo Heiskanen IK-32 DNF
349 Pajari Räsänen CCH DNF
350 Markku Silvenius LaPy DNF
355 Mika Westerberg UP DNF
406 Mika Pihkoluoma RSP DNF
237 Petteri Lahtinen IK-32 DNF
362 Jari Lehtonen PKK DNS
M55 111 km
1 371 Janne Hämäläinen GIF 2.25.36
2 252 Kari Pajanne IK-32 2.32.04
3 373 Stig-Erik Vikars NCK 2.32.04
4 368 Matti Keloneva myTempo 2.32.38
5 245 Juha Latvala JurVo 2.32.38
6 372 Jari Malmi JurVo 2.32.38
7 367 Beni Kauhanen JäPy 2.45.17
8 410 Kim Ljingqvist IK-32 2.53.43
9 374 Kari Lehtinen UP 2.57.15
369 Janne Ekroos CCH DNF
375 Markus Leppänen CCH DNF
242 Kyösti Yrjänäinen TuUL DNF
246 Arto Kainulainen IisVi DNF
250 Jukka Ura JurVo DNF
255 Jan Elmgren CCH DNF
365 Ron Carmichael SGL DNF
403 Kari Kasanen ProMTB DNF
M60 74,4 km
1 261 Bertel Niemi LUP-82 2.05.07
2 378 Tenho Eteläinen Akilles 2.15.48
3 258 Henrik Vinberg LUP-82 2.15.52
4 377 Kim Vepsäläinen LaPy 2.22.20
5 379 Juhani Torkkeli Pyörä-68 2.29.31
6 260 Jan Luoto CCH 2.30.09
376 Ilkka Karttunen CA  DNS
M65 74,4 km
1 381 Börje Ahlbäck WWW 2.15.48
2 380 Rauni Eklund KWCT 2.15.48
3 266 Risto Niemi TWD 2.22.43
4 270 Kari Vaara JyPS 2.26.09
382 Peter Selin CA  DNS
M70 55,8 km
1 140 Matti Tanttu CCH 1.36.57
2 383 Kalevi Sallinen CCH 1.37.01
3 137 Lauri Pauna OTC 1.47.04
4 135 Juha Niemi CCH 1.54.06
5 138 Veijo Kari PoTa 2.03.42
6 136 Jukka Rintala PoTa 2.03.42
141 Esa Vainionpää KaKa 2.08.04
139 Kaj Karlsson Kraft DNS
M75 18 km
1 142 Juhani Katila MäntsU 0.41.54
M80 18 km
1 86 Jaakko Alalahti PKK 0.37.19
2 89 Reijo Munne KoPy 0.38.22
3 87 Esko Lehtinen OlPo 0.43.18
4 88 Erkki Pahkinen JyPS 0.44.35
M85 18 km
1 16 Sauli Uusi-Kokko KaKa 1.02.21
Print
1181

No content

A problem occurred while loading content.

Edellinen Seuraava

  • All
  • Tulokset
  • Maantie
  • Maastopyöräily
  • Ratapyöräily
  • BMX
  • Cyclocross
More
    Fillarin toimitus

    Saariselkä MTB Fatbike 15.2.2020

    Saariselkä MTB Fatbike 15.2.2020 Miehet elite 44 km Fatbike SM: 1. Juha Kangaskokko OTC 02.13.33, 2. Mikko Koivu TVC 02.16.49, 3. Juuso Heikkinen OTC 02.17.24, 4. Jukka Oikarinen OTC 02.18.30, 5. Juha-Matti...

    No content

    A problem occurred while loading content.

    Edellinen Seuraava

    Facebook

    Foorumin uudet aiheet

    Torin uudet ilmoitukset

    jalki.fi - uudet reitit

    Back To Top
    escort bodrum
    escort antalya
    umraniye escort
    srtipe.com izmir escort
    x videos gay banheiro black on blonde porn come sverginare una donna madre e figlio video porno videos porno de jenifer lopez
    implant
    beylikduzu escort sirinevler escort beylikduzu escort
    replica watches