Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Toimitus
    3. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 4 2021
      2. Fillari-lehti 3 2021
      3. Fillari-lehti 2 2021
      4. Fillari-lehti 1 2021
      5. Fillari-lehti 7 2020
      6. Fillari-lehti 6 2020
      7. Fillari-lehti 5 2020
      8. Fillari-lehti 3-4 2020
      9. Fillari-lehti 2 2020
      10. Fillari-lehti 1 2020
      11. Fillari-lehti 7 2019
      12. Fillari-lehti 6 2019
      13. Fillari-lehti 5 2019
      14. Fillari-lehti 4 2019
      15. Fillari-lehti 3 2019
      16. Fillari-lehti 2 2019
      17. Fillari-lehti 1 2019
      18. Fillari-lehti 7 2018
      19. Fillari-lehti 6 2018
      20. Fillari-lehti 5 2018
      21. Fillari-lehti 4 2018
      22. Fillari-lehti 3 2018
      23. Fillari-lehti 2/2018
      24. Fillari-lehti 1 2018
      25. Fillari-lehti 7/2017
      26. Fillari-lehti 6/2017
      27. Fillari-lehti 5/2017
      28. Fillari-lehti 4/2017
      29. Fillari-lehti 3/2017
      30. Fillari-lehti 2/2017
      31. Fillari-lehti 1 2017
      32. Fillari-lehti 7/2016
      33. Fillari-lehti 6/2016
      34. Fillari-lehti 5/2016
      35. Fillari-lehti 4/2016
      36. Fillari-lehti 3/2016
      37. Fillari-lehti 2/2016
      38. Fillari-lehti 1 2016
      39. Fillari-lehti 7/2015
      40. Fillari-lehti 6/2015
      41. Fillari-lehti 5/2015
      42. Fillari-lehti 4/2015
      43. Fillari-lehti 3/2015
      44. Fillari-lehti 2/2015
      45. Fillari-lehti 1 2015
      46. Fillari-lehti 7/2014
      47. Fillari-lehti 6/2014
      48. Fillari-lehti 5/2014
      49. Fillari-lehti 4/2014
      50. Fillari-lehti 3/2014
      51. Fillari-lehti 2/2014
      52. Fillari-lehti 1 2014
      53. Fillari-lehti 7/2013
      54. Fillari-lehti 6/2013
      55. Fillari-lehti 5/2013
      56. Fillari-lehti 4/2013
      57. Fillari-lehti 3/2013
      58. Fillari-lehti 2/2013
      59. Fillari-lehti 1 2013
      60. Fillari-lehti 7/2012
      61. Fillari-lehti 6/2012
      62. Fillari-lehti 5/2012
      63. Fillari-lehti 4/2012
      64. Fillari-lehti 3/2012
      65. Fillari-lehti 2/2012
      66. Fillari-lehti 1 2012
      67. Fillari-lehti 7/2011
      68. Fillari-lehti 6/2011
      69. Fillari-lehti 5/2011
      70. Fillari-lehti 4/2011
      71. Fillari-lehti 3/2011
      72. Fillari-lehti 2/2011
      73. Fillari-lehti 1 2011
      74. Fillari-lehti 7/2010
      75. Fillari-lehti 6/2010
      76. Fillari-lehti 5/2010
      77. Fillari-lehti 4/2010
      78. Fillari-lehti 3/2010
      79. Fillari-lehti 2/2010
      80. Fillari-lehti 1 2010
      81. Fillari-lehti 7/2009
      82. Fillari-lehti 6/2009
      83. Fillari-lehti 5/2009
      84. Fillari-lehti 4/2009
      85. Fillari-lehti 3/2009
      86. Fillari-lehti 2/2009
      87. Fillari-lehti 1 2009
      88. Fillari-lehti 7/2008
      89. Fillari-lehti 6/2008
      90. Fillari-lehti 5/2008
      91. Fillari-lehti 4/2008
      92. Fillari-lehti 3/2008
      93. Fillari-lehti 2/2008
      94. Fillari-lehti 1 2008
      95. Fillari-lehti 7/2007
      96. Fillari-lehti 6/2007
      97. Fillari-lehti 5/2007
      98. Fillari-lehti 4/2007
      99. Fillari-lehti 3/2007
      100. Fillari-lehti 2/2007
      101. Fillari-lehti 1 2007
    4. Digilehti
    5. Jutut
    6. Mediakortti
    7. In English
    8. Palaute
    9. Tilaus
  3. Palaute ja osoitteen muutos
  4. Tilaa
  5. Yhteystiedot
  6. Luettelo
  7. Linkit
  8. eFillari
  9. Foorumi
  10. Tapahtumat
  11. Tori
User Menu Search
Close

Fillarin toimitus
/ Kategoriat: Maantie

Kankaanpää Syysetapit kokonaiskilpailu 31.8.-1.9.2019

Kankaanpää Syysetapit kokonaiskilpailu 31.8.-1.9.2019

M-Elite

1 Anders Bäckman IBD 03.59.05
2 Trond Larsen Team Larunpyörä Cervélo 04.02.21
3 Niki Birling IBD 04.02.34
4 Jaakko Sillankorva GIF-Chebici Team 04.02.44
5 Eero Gröndahl CCH Icehearts Racing Team 04.02.47
6 Markus Auvinen Team Larunpyörä Cervélo 04.04.11
7 Mikko Kejo CycloVision 04.04.13
8 Arto Vainionpää JurvU 04.04.19
9 Ville Kantola Team Larunpyörä Cervélo 04.04.20
10 Jussi Makkonen IBD 04.04.21
11 Joni Kanerva Akilles 04.06.09
12 Jesper LIndahl Akilles 04.08.30
13 Jukka Karjalainen Continental-Focus 04.08.44
14 Leevi Kervinen Akilles 04.11.39
15 Matti Manninen GIF-Chebici Team 04.12.15
16 Rasmus Eriksson NCK-VMsport.fi 04.12.16
17 Arttu Pekkarinen Team Larunpyörä Cervélo 04.12.16
18 Robin Aimi TuUL 04.12.17
19 Markus Björklund NCK 04.12.18
20 Tero Tanninen Team Larunpyörä Cervélo 04.12.19
21 Petteri Kuittinen IBD 04.12.19
22 Stefan Kristiansson Team Larunpyörä Cervélo 04.12.23
23 Juuso Jaatinen LrPy 04.12.23
24 Heikki Niskakangas Team Larunpyörä Cervélo 04.12.27
25 Jussi Joensuu Team Larunpyörä Cervélo 04.12.51
26 Jani Hujanen Continental-Focus 04.12.57
27 Kenneth Backlund NCK-VMsport.fi 04.14.33
28 Antti Vekkeli IBD 04.16.26
29 Janne Varala JurvU 04.20.24
30 Akseli Lindgren TuUL 04.31.06
N-Elite
1 Ida Sten IK-32 03.20.14
2 Pia Pensaari TVC 03.20.24
3 Hanna Joronen IBD 03.20.33
4 Jonna Monto Continental-Focus 03.20.58
5 Mirva Kakko IBD 03.21.02
6 Satu Saarinen LaPy 03.21.36
7 Hilma Peltonen LaPy 03.23.34
8 Minna Uusivirta TuUL 03.23.52
9 Eerika Eerikäinen Reaktor Stanga Racing 03.24.02
Kategoria 2
1 Antti Savolainen PKK 02.48.54
2 Jonas Krogell TuUL 02.49.05
3 Lauri Mäkinen TVC 02.49.11
4 Kalle Toivanen TuUL 02.49.17
5 Juho Ala-Peijari CCH Icehearts Racing Team 02.49.25
6 Joonas Ylikahri PoTa 02.49.46
7 Pekka Kaunisto PoTa 02.50.05
8 Jorma Alin P-Union 02.50.10
9 Juho Keskinen PoTa 02.50.27
10 Mikko Setälä PoTa 02.52.22
11 Toivo Kaskinen P-Union 02.54.17
12 Juuso Salminen TuUL 03.13.26
13 Hiski Eronen KoiIsku 03.18.35
Master 1
1 Anssi Rinne IK-32 02.51.18
2 Petri Räsänen PKK 02.51.23
3 Jukka-Pekka Vilmi IK-32 02.51.31
4 Johan Keituri PKK 02.51.45
5 Teemu Lindroth TuUL 02.52.03
6 Aki Leino CV / FinnFalz RushRacing 02.52.06
7 Riku Puustinen PKK 02.52.07
8 Stefan Sirkiä JäPy 02.52.08
9 Beni Kauhanen JäPy 02.52.09
10 Christer Hede IK-32 02.52.11
11 Jussi Lampinen TVC 02.52.12
12 Pasi Karjalainen JäPy 02.52.12
13 Aatu Samppala KaKa 02.52.19
14 Mika Pihkoluoma RSP 02.54.06
15 Janne Saarinen LaPy 02.54.11
16 Juha Peltola ZZE Suomi 02.54.17
17 Jari Hyttinen Akilles 02.54.19
18 Keijo Nordström TVC 02.54.20
19 Jari Yli-Pelkonen CCH 02.54.23
20 Petri Lindholm TVC 02.56.26
21 Petri Knuuttila PKK 02.56.49
22 Marko Eronen KoiIsku 03.05.05
Kategoria 3
1 Marko Markkanen TuUL 01.43.45
2 Jouni Suoniemi TuUL 01.43.54
M10
1 Eeli Hyttinen Akilles 00.27.39
2 Samuli Yli-Pelkonen   00.27.52
3 Kristofer Kuusisto PoTa 00.29.01
4 Sulo Laapas VlkMTB 00.29.29
M12
1 Joona Oilinki Korska / Team Trimtex 00.26.23
2 Emil Krogell TuUL 00.26.47
3 Arttu Holopainen KaKa 00.26.52
4 Kuzma Kornijenko CCH 00.27.08
5 Paavo Seppälä JurVo 00.27.57
6 Niilo Oja-Nisula KaKa 00.30.51
M14
1 Tatu Ahvenainen Akilles 01.04.29
2 Emil Pihlgren Kraft 01.05.30
3 Sebastian Kuusisto PoTa 01.06.31
4 Lauri Lahtinen KaKa 01.07.00
5 Ivar Källberg Kraft 01.10.56
M16
1 Emil Ijäs KorsKa 02.49.17
2 Aaro Lampela Continental-Focus 02.49.20
3 Aku Koivistoinen CCH 03.22.23
M60
1 Tenho Eteläinen Akilles 01.44.02
M65
1 Risto Niemi TWD 01.44.13
2 Kari Vaara JYPS 01.44.19
Master 2
1 Veijo Kari PoTa 01.00.48
2 Jukka Rintala PoTa 01.01.10
3 Reijo Munne KoPy 01.03.20
N10
1 Sandra Ingves Universa Cycling Team 00.30.34
2 Katja Kornijenko CCH 00.36.02
N12
1 Emilia Helmi PoTa 00.26.58
2 Sofia Alhonen IK-32 00.27.45
3 Tiia Varsamäki KaKa 00.31.47
4 Milja Samppala KaKa 00.32.29
N14
1 Erika Ingves Universa Cycling Team 01.06.25
2 Elisabet Kapanen UNIVERSA cycling Team 01.06.47
3 Emma Varsamäki KaKa 01.19.05
N50
1 Anu Pörsti PoPyKa 01.06.16
Print
1319

No content

A problem occurred while loading content.

Edellinen Seuraava

  • All
  • Maantie
  • Maastopyöräily
  • Ratapyöräily
  • BMX
  • Enduro
  • Cyclocross
  • Trial
More

    No content

    A problem occurred while loading content.

    Edellinen Seuraava

    Facebook

    Fillarifoorumin uudet aiheet

    Torin uudet ilmoitukset

    jalki.fi - uudet reitit

    Back To Top