Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Toimitus
    3. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 5/2020
      2. Fillari-lehti 3-4/2020
      3. Fillari-lehti 2/2020
      4. Fillari-lehti 1 2020
      5. Fillari-lehti 7/2019
      6. Fillari-lehti 6/2019
      7. Fillari-lehti 5/2019
      8. Fillari-lehti 4/2019
      9. Fillari-lehti 3/2019
      10. Fillari-lehti 2/2019
      11. Fillari-lehti 1 2019
      12. Fillari-lehti 7/2018
      13. Fillari-lehti 6/2018
      14. Fillari-lehti 5/2018
      15. Fillari-lehti 4/2018
      16. Fillari-lehti 3/2018
      17. Fillari-lehti 2/2018
      18. Fillari-lehti 1 2018
      19. Fillari-lehti 7/2017
      20. Fillari-lehti 6/2017
      21. Fillari-lehti 5/2017
      22. Fillari-lehti 4/2017
      23. Fillari-lehti 3/2017
      24. Fillari-lehti 2/2017
      25. Fillari-lehti 1/2017
      26. Fillari-lehti 7/2016
      27. Fillari-lehti 6/2016
      28. Fillari-lehti 5/2016
      29. Fillari-lehti 4/2016
      30. Fillari-lehti 3/2016
      31. Fillari-lehti 2/2016
      32. Fillari-lehti 1/2016
      33. Fillari-lehti 7/2015
      34. Fillari-lehti 6/2015
      35. Fillari-lehti 5/2015
      36. Fillari-lehti 4/2015
      37. Fillari-lehti 3/2015
      38. Fillari-lehti 2/2015
      39. Fillari-lehti 1/2015
      40. Fillari-lehti 7/2014
      41. Fillari-lehti 6/2014
      42. Fillari-lehti 5/2014
      43. Fillari-lehti 4/2014
      44. Fillari-lehti 3/2014
      45. Fillari-lehti 2/2014
      46. Fillari-lehti 1/2014
      47. Fillari-lehti 7/2013
      48. Fillari-lehti 6/2013
      49. Fillari-lehti 5/2013
      50. Fillari-lehti 4/2013
      51. Fillari-lehti 3/2013
      52. Fillari-lehti 2/2013
      53. Fillari-lehti 1/2013
      54. Fillari-lehti 7/2012
      55. Fillari-lehti 6/2012
      56. Fillari-lehti 5/2012
      57. Fillari-lehti 4/2012
      58. Fillari-lehti 3/2012
      59. Fillari-lehti 2/2012
      60. Fillari-lehti 1/2012
      61. Fillari-lehti 7/2011
      62. Fillari-lehti 6/2011
      63. Fillari-lehti 5/2011
      64. Fillari-lehti 4/2011
      65. Fillari-lehti 3/2011
      66. Fillari-lehti 2/2011
      67. Fillari-lehti 1/2011
      68. Fillari-lehti 7/2010
      69. Fillari-lehti 6/2010
      70. Fillari-lehti 5/2010
      71. Fillari-lehti 4/2010
      72. Fillari-lehti 3/2010
      73. Fillari-lehti 2/2010
      74. Fillari-lehti 1/2010
      75. Fillari-lehti 7/2009
      76. Fillari-lehti 6/2009
      77. Fillari-lehti 5/2009
      78. Fillari-lehti 4/2009
      79. Fillari-lehti 3/2009
      80. Fillari-lehti 2/2009
      81. Fillari-lehti 1/2009
      82. Fillari-lehti 7/2008
      83. Fillari-lehti 6/2008
      84. Fillari-lehti 5/2008
      85. Fillari-lehti 4/2008
      86. Fillari-lehti 3/2008
      87. Fillari-lehti 2/2008
      88. Fillari-lehti 1/2008
      89. Fillari-lehti 7/2007
      90. Fillari-lehti 6/2007
      91. Fillari-lehti 5/2007
      92. Fillari-lehti 4/2007
      93. Fillari-lehti 3/2007
      94. Fillari-lehti 2/2007
      95. Fillari-lehti 1/2007
    4. Digilehti
    5. Jutut
    6. Mediakortti
    7. In English
    8. Palaute
    9. Tilaus
  3. Palaute ja osoitteen muutos
  4. Tilaa
  5. Yhteystiedot
  6. Luettelo
  7. Linkit
  8. Foorumi
  9. Tapahtumat
  10. Tori
User Menu Search
Close

Fillarin toimitus
/ Kategoriat: Maastopyöräily

Fenix MTB Marathon Laajavuori Jyväskylä 10.10.2020

Fenix MTB Marathon Laajavuori Jyväskylä 10.10.2020

M-18 75 km
1 Häkkinen Santeri HyPy/team Bitucomp 03.51.13
2 Outinen Joona ProMTB 04.09.51
3 Kaapu Onni VlkMTB / Team Factory Tinoxin Oy 04.35.21
M-40 75 km
1 Kupiainen Mikko Team EVOC 03.20.47
2 Viik Marko Euroaccount Mtb/Arme 03.54.05
3 Haapakoski Marko JYPS 04.12.14
4 Kemppi Jarkko BoxInBox 04.58.25
5 Nummela Tomi   05.04.53
  Liplap Veljo   DNF
  Riikonen Mikko Kuopys DNF
  Pirilä Ville KaPa-Bikes DNS
M-50 75 km
1 Miilumäki Pekka Rideep 03.40.04
2 Mäkelä Jyrki Kokkola 05.07.00
3 Kaidesoja Mikko Jyväskylä 05.46.11
M-60 75 km
1 Purojärvi Matti JYPS 04.11.50
2 Kaikkonen Hannu Rokua MTB Team 04.30.11
3 Vaara Kari Jyps 06.20.20
M 75 km 
1 Visuri Samuli CCH 03.19.07
2 Sairanen Iiro Imatran Urheilijat 03.30.05
3 Seppänen Jonne XC Party 03.30.40
4 Kaivosoja Jyri Kaupin Kanuunat 03.43.34
5 Lahtinen Pirkka Jyväskylä/Go On Racing Team 03.45.40
6 Hartikainen Juuso Imatra/KuuttiMTB 03.59.01
7 Lahti Timo   03.59.53
8 Salminen Kimmo Go On Racing Team 04.15.56
9 Kumpunen Anttoni Velo Saimaa/Larunpyrä 04.28.01
  Juuti Tuomas Jypau/Go On Racing Team DNF
  Sorvoja Jukka Jyps DNF
  Seppänen Petteri Oulu DNS
  Ellilä Jukka-Pekka Paksukumi Team DNS
  Väisänen Matti Velo Saimaa DNS
  Salvanto Antero CHH DNS
N 75 km
1 Alusniemi Sini JyPs/Augment Sport 03.35.02
2 Mikkonen Maria OTC/Keisarinkurvin Kuntoilijat 04.12.46
M-10 16 km
1 Laapas Sulo VlkMTB 01.14.21
2 Lehtonen Veeti Lieto/TVC 01.23.27
M-12 16 km
1 Terho Niko TVC 01.05.03
2 Kornijenko Kuzma CCH 01.09.22
3 Malinen Konsta Joensuun pyräilijät 01.11.14
4 Kahelin Jasu Suunta Jyväskylä 01.18.58
5 Niiranen Matias JYPS 01.23.05
6 Luttinen Väinö Jyps 01.30.18
7 Tyrni Aleksi PKK 01.38.34
8 Helle Alvar JYPS 01.43.30
M-14 16 km
1 Miikki Eino Tainionkosken Tähti/PTR 01.02.36
2 Kaapu Oiva VlkMTB / Team Factory Tinoxin Oy 01.08.15
3 Terhelä Valtteri Korson Kaiku 01.16.39
4 Myyry Onni Jyps 01.19.47
N-10 16 km
1 Kornijenko Katja CCH 01.27.52
2 Nevalainen Nea Koiviston Isku 01.50.06
N-12 16 km
1 Laakkonen Lumia Joensuun Pyräilijät 01.15.45
M-16 25 km
1 Liljeqvist Isak Larsmo IF 01.12.47
2 Laakkonen Otso Joensuun Pyräilijät 01.17.13
3 Tuominen Arttu Jyväskylä 01.24.54
4 Kahelin Janne Suunta Jyväskylä 01.31.24
M 25 km
1 Peltola Hannu Kaupin Kanuunat 01.14.25
2 Sellman Olli AFSC 01.21.01
3 Pennanen     01.24.25
4 Vainio Harri Tuusula 01.29.03
5 Kauppinen Tommi Jyväskylä/Team Händikäp 01.32.23
6 Kauppi Marko Olkkola OTB 01.33.28
7 oikari johan Saarijärvi 01.37.49
8 Vainionpää Mika Jyps/TRIpuusti 01.39.12
9 Helle Heikki JYPS 01.39.33
10 Kankaanpää Jukka Vaajakoski/Polkupellet 01.40.13
11 Paananen Henri Viitasaari/Polkupellet 01.40.31
12 Juutinen Joel JYPS 01.41.02
13 Lassila Jarkko JYPS 01.44.52
14 Leskinen Akumatti   01.46.34
15 Hautanen Juha HiMa 01.46.53
16 Niskanen Tommi   01.49.26
17 Kanninen Hannu MTB Klaukkala/MTB Klaukkala 01.51.36
18 Kinnunen Risto JFS 01.52.57
19 Berg Esko Jyväskylä 01.57.22
  Huovari Veli-Pekka   DNS
  Kokkonen Antti Polkupellet DNS
  Koskinen Mika Jyväskylä DNS
  Käyhkö Timo   DNS
  Lakonen Jari Tikkakoski DNS
  Mäki Tero   DNS
  Rintamäki Atte Seinäjoki DNS
  Sorvari Jouni Jyväskylä DNS
  Valkonen Lassi   DNS
N 25 km
1 Pursiainen Marja JYPS Ry 01.41.46
2 Kahelin Anne Suunta Jyväskylä 01.47.22
3 Saikkonen Eveliina Xc party 01.55.37
4 Tommola Minna   02.04.34
  Kiramo Elli Muurame DNS
  Korpi Anne   DNS
  Valkonen Riikka   DNS
Sähkö 25 km 
1 Jalonen Hannu JYPS 01.19.04
2 Lehtonen Jari Lieto 01.19.19
3 Ajanto Pekka IBD Cycling 01.34.09
4 Minkkinen Hugo Jyps 01.37.54
5 Minkkinen Tapani Jyps 01.38.02
Fatbike 50 km 
1 Lappalainen Tatu Provictoria 02.27.28
2 Kouva Antti Northern Rental 02.33.50
3 Lahti Anssi Jyps 02.58.55
4 Nuoranne Heikki Keuruu/Karhuryhmä 03.01.44
5 Laine Mikko Hyvinkää 03.08.43
6 Järvisalo Jari Pro MTB 03.16.18
  Malm Richard MTBCF DNS
  Kekki Kari Porin Tarmo / Tehokuivaus Oy DNS
M-16 50 km 
1 Niemi Tomas-Casimir Tampereen Yritys 03.01.45
M 50 km
1 Nordstrm Joakim IBD Cycling 02.18.25
2 Hakala Arto PKK 02.30.26
3 Kurtelius Antti PKK 02.32.46
4 Johansson Peter Larsmo If / SiSu 02.34.12
5 Liljeqvist Dan Larsmo IF 02.34.46
6 Korva Tuomas Kauhajoen Karhu 02.36.03
7 Koivula Mikko Korson Kaiku 02.43.23
8 Lahti Jussi HyPy 02.43.56
9 Väätäinen Olli Lempäälä 02.47.00
10 Savonen Mikael Gif 02.49.29
11 Tannermäki Antti Jyps 02.49.30
12 Juutinen Sami Tallinna 02.53.42
13 Randelin Sami KuoPys 02.58.20
14 Hyrkäs Markku JYPS 03.00.53
15 Markkanen Teemu Kaupin Kanuunat 03.01.02
16 Peurala Jussi Kaupin Kanuunat 03.01.53
17 Savolainen Ville Laukaa 03.08.37
18 Hyytinen Sami Muurame 03.13.49
19 Nojonen Matti Mikkeli / Fysioporras Ky 03.18.15
20 Pesola Arto Jyväskylä 03.23.40
21 Varesmaa Kalle Stamina Triathlon Club 03.25.22
22 Tenkanen Tuomas Jyväskylä 03.27.40
23 Häkkinen Samuli Velo Saimaa 03.28.38
24 Sipola Ville Helsinki 03.31.01
25 Ranta Niko   03.46.19
26 Taipale Jaakko Jyväskylä 03.48.37
27 Leppänen Aaro   04.18.56
28 Tyrni Juha PKK 04.21.56
29 Karhunen Ville Kuopio 04.41.50
30 Kontio Toni Tervo 04.41.57
  Jokinen Perttu Velo Saimaa DNF
  Jokinen Jyrki Velo Saimaa DNF
  Nyyssönen Valtteri JYPS DNS
  Rintoo Mikko   DNS
  Koivu Jouni Ka-Pa biges DNS
  Vesalo Timo KuoPys DNS
  Hoppania Antti Espoo DNS
  Raatikainen Janne Palokka DNS
N 50 km 
1 Lahti Eve Jyps 02.50.38
2 Rantanen Marja JYPS 03.34.43
3 Lehtonen Kaisa JYPS 03.40.49
Print
107

No content

A problem occurred while loading content.

Edellinen Seuraava

  • All
  • Maantie
  • Maastopyöräily
  • Ratapyöräily
  • BMX
  • Enduro
  • Cyclocross
  • Trial
More

    No content

    A problem occurred while loading content.

    Edellinen Seuraava

    Facebook

    Foorumin uudet aiheet

    Torin uudet ilmoitukset

    jalki.fi - uudet reitit

    Back To Top
    escort bodrum
    escort antalya
    umraniye escort
    srtipe.com izmir escort
    x videos gay banheiro black on blonde porn come sverginare una donna madre e figlio video porno videos porno de jenifer lopez
    implant
    beylikduzu escort sirinevler escort beylikduzu escort
    replica watches