Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Toimitus
    3. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 3 2021
      2. Fillari-lehti 2 2021
      3. Fillari-lehti 1 2021
      4. Fillari-lehti 7 2020
      5. Fillari-lehti 6 2020
      6. Fillari-lehti 5 2020
      7. Fillari-lehti 3-4 2020
      8. Fillari-lehti 2 2020
      9. Fillari-lehti 1 2020
      10. Fillari-lehti 7 2019
      11. Fillari-lehti 6 2019
      12. Fillari-lehti 5 2019
      13. Fillari-lehti 4 2019
      14. Fillari-lehti 3 2019
      15. Fillari-lehti 2 2019
      16. Fillari-lehti 1 2019
      17. Fillari-lehti 7 2018
      18. Fillari-lehti 6 2018
      19. Fillari-lehti 5 2018
      20. Fillari-lehti 4 2018
      21. Fillari-lehti 3 2018
      22. Fillari-lehti 2/2018
      23. Fillari-lehti 1 2018
      24. Fillari-lehti 7/2017
      25. Fillari-lehti 6/2017
      26. Fillari-lehti 5/2017
      27. Fillari-lehti 4/2017
      28. Fillari-lehti 3/2017
      29. Fillari-lehti 2/2017
      30. Fillari-lehti 1 2017
      31. Fillari-lehti 7/2016
      32. Fillari-lehti 6/2016
      33. Fillari-lehti 5/2016
      34. Fillari-lehti 4/2016
      35. Fillari-lehti 3/2016
      36. Fillari-lehti 2/2016
      37. Fillari-lehti 1 2016
      38. Fillari-lehti 7/2015
      39. Fillari-lehti 6/2015
      40. Fillari-lehti 5/2015
      41. Fillari-lehti 4/2015
      42. Fillari-lehti 3/2015
      43. Fillari-lehti 2/2015
      44. Fillari-lehti 1 2015
      45. Fillari-lehti 7/2014
      46. Fillari-lehti 6/2014
      47. Fillari-lehti 5/2014
      48. Fillari-lehti 4/2014
      49. Fillari-lehti 3/2014
      50. Fillari-lehti 2/2014
      51. Fillari-lehti 1 2014
      52. Fillari-lehti 7/2013
      53. Fillari-lehti 6/2013
      54. Fillari-lehti 5/2013
      55. Fillari-lehti 4/2013
      56. Fillari-lehti 3/2013
      57. Fillari-lehti 2/2013
      58. Fillari-lehti 1 2013
      59. Fillari-lehti 7/2012
      60. Fillari-lehti 6/2012
      61. Fillari-lehti 5/2012
      62. Fillari-lehti 4/2012
      63. Fillari-lehti 3/2012
      64. Fillari-lehti 2/2012
      65. Fillari-lehti 1 2012
      66. Fillari-lehti 7/2011
      67. Fillari-lehti 6/2011
      68. Fillari-lehti 5/2011
      69. Fillari-lehti 4/2011
      70. Fillari-lehti 3/2011
      71. Fillari-lehti 2/2011
      72. Fillari-lehti 1 2011
      73. Fillari-lehti 7/2010
      74. Fillari-lehti 6/2010
      75. Fillari-lehti 5/2010
      76. Fillari-lehti 4/2010
      77. Fillari-lehti 3/2010
      78. Fillari-lehti 2/2010
      79. Fillari-lehti 1 2010
      80. Fillari-lehti 7/2009
      81. Fillari-lehti 6/2009
      82. Fillari-lehti 5/2009
      83. Fillari-lehti 4/2009
      84. Fillari-lehti 3/2009
      85. Fillari-lehti 2/2009
      86. Fillari-lehti 1 2009
      87. Fillari-lehti 7/2008
      88. Fillari-lehti 6/2008
      89. Fillari-lehti 5/2008
      90. Fillari-lehti 4/2008
      91. Fillari-lehti 3/2008
      92. Fillari-lehti 2/2008
      93. Fillari-lehti 1 2008
      94. Fillari-lehti 7/2007
      95. Fillari-lehti 6/2007
      96. Fillari-lehti 5/2007
      97. Fillari-lehti 4/2007
      98. Fillari-lehti 3/2007
      99. Fillari-lehti 2/2007
      100. Fillari-lehti 1 2007
    4. Digilehti
    5. Jutut
    6. Mediakortti
    7. In English
    8. Palaute
    9. Tilaus
  3. Palaute ja osoitteen muutos
  4. Tilaa
  5. Yhteystiedot
  6. Luettelo
  7. Linkit
  8. eFillari
  9. Foorumi
  10. Tapahtumat
  11. Tori
User Menu Search
Close

Tulokset 2008

Tulokset 2008

5.10. Cyclocross SM, Kiiminki
29.9. Tavast MTB marathon, Hämeenlinna - pistetilanne
21.9. Timeless Super DH Cup finaali, Sappee
18.9. Sodankylän kunnan ja OPP:n avoimet XC-maastoajon mestaruuskilpailut, Sodankylä
14.9. Pirkka MTB-Marathon/SM-Marathon, Tampere
7.9. Tour de Helsinki
7.9. Meri-Teijo DH
7.9. Pyssymäki mtb, Nivala
2.9. Bianchi-cup, Monni-Hausjärvi
31.8. 18. Laihian ajot
31.8. 10. Nuuksion Pitkäjärven ympäriajo, Espoo
30.8. 15. Satakunnan ajot, Ulvila
26.8. Bianchi-cup, Siippoo
24.8. Nissan MTB-Finlandia, Hollola
24.8. Tour de Ora - Sodankylä-cup yhteiskilpailu
24.8. Peurunka-tempo
23.8. Timeless Super DH Cup Mielakka
23.8. Vaalajärven maantieajo
23.8. XXIII Leijona-ajot
21.8. Ratakisat, Velodromi
19.8. Bianchi-cup, Jokelanseutu
17.8. Lieto maantie (pdf) M18 ja M Elite - N16, N30, N40, M50, M65, M70 ja M75 - N18, N Elite, Kilpa, M30 ja M40 - yht. kilpailu N18 ja N Elite
17.8. DH SM Himos
16.8. Liedon tempo
16.8. Paritempo SM, Lieto
14.8. Ratakisat, Velodromi
14.8. Päijät-Hämeen maastocup 6/6, Lahti
12.8. Bianchi-cup, Seutulankylä
9.8. Kalevan kierroksen pyöräily, Pori
9.8. MTB XCO SM, Ounasvaara
8.-9.8. Puruveden ympäripyöräily
7.8. Ratakisat, Velodromi
5.8. Bianchi-cup, Keinukallio AM
3.8. Veteraanien PM maantie, Arlanda
3.8. Alvajärven ympäriajo
3.8. Ruskon tempo
2.8. Veteraanien PM tempo, Arlanda
31.7. Päijät-Hämeen maastocup 5/6, Orimattila
31.7. Ratakisat, Velodromi
29.7. Bianchi-cup, Palojoki
27.7. Rata SM joukkue, viesti ja linja-ajo
27.7. Kuusankoski MTB Maratooni
26.7. Rata SM takaa-ajot ja eräajot
25.7. Rata SM 500 m ja 1 km
22.7. Bianchi-cup, Velodromi
20.7. ISM maantie, Vantaa
19.7. ISM Tempo, Vantaa ISM joukkue
17.7. Ratakisat, Velodromi
16.7. Päijät-Hämeen maastocup 4/6, Anhava
15.7. Bianchi-cup, Rusutjärvi
13.7. Joupiska marathon
13.7. Mäntsälä-ajo
13.7. Kuusamon Kapusta-ajo
13.7. Joupiska marathon
12.7. Kuusamo Tempo
8.7. Bianchi-cup, Mätäkivenmäki
6.7. Ratapyöräilyn Pohjois-Suomen mestaruuskilpailut, Rovaniemi
6.7. Ratapyöräilyn SM, osa 1, Helsinki
5.7. Riihimäki tempo
3.7. Päijät-Hämeen maastocup 3/6, Orinattila
3.7. Ratapyöräilyt, Helsinki
1.7. Bianchi-cup aika-ajo, Nukari
29.6. SM maantie M-elite ja U-23
28.6. SM maantie, N-18, M-18 ja Naiset, Pori
27.6. SM tempo ja joukkuekilpailu, Ulvila
26.6. BikePlanet Kultainen Kampi ratakilpailu
24.6. Bianchi-cup ja AM maantie, Seutula
15.6. Timeless SuperDH Cup, Kalpalinna, Turenki
15.6. Hyypänlaakso maantie, Kauhajoki (pdf)
15.6. ST1 Vanttaus maantieajo, Rovaniemi - yhteispisteet
14.6. Tapion lenkki, Rovaniemi
14.6. Ounastempo, Rovaniemi
14.6. Kauhajoki tempo (pdf)
13.6. KV rata, Raimo Vauhkosen muistokilpailu
12.6. Päijät-Hämeen maastocup 2/6, Vääksy
12.6. Helsinki GP
10.6. Bianchi-cup, Keimola
8.6. 80. Porvoon ajo
6.6. Hesburger tempo, Espoo loppupisteet
6.6. Lahti GP (pdf)
5.6. Junioreiden 4-päivän ajo, Bike Planet maantie, Vantaa
4.6. Junioreiden 4-päivän ajo, Velosport Nuoriso Ajot, Helsinki
3.6. Bianchi-cup, Hyvinkää
1.6. Oulujokiajo
1.6. Mynämäki TempoAjot
1.6. SM-kortteli, Tampere
1.6. Korso MTB Maratooni
29.5. Päijät-Hämeen maastocup 1/6
29.5. Ratapyöräilyt, Helsinki
27.5. Bianchi-cup, Leppävaara
25.5. Hyvinkään K-Rauta kuntoajo
25.5. Tupasvilla-tempo ja Scandic kortteli, Sodankylä
25.5. II Pyhäjärvi maantie, Säkylä
25.5. Kultainen Kampi ratakilpailut, Turku (pdf)
24.5. Säkylän tempo
24.5. Länsi-Uudenmaan tempo, Mustio
22.5. Ratapyöräilyt, Helsinki
20.5. Bianchi-cup, Kuusijärvi
18.5. Montan maantie, Muhos
18.5. Xiria kriterium, Tampere
17.5. Eskon tempo, Tampere
17.5. Nivalan tempo
15.5. Nuorten ratakilpailu, Helsinki
13.5. Bianchi-cup, Mellunkylä
11.5. 28. Rosendahl GP, Tampere
10.5. 4. Killin Kaivin GP ja KK, Tampere
8.5. Ratayöräilyt, Helsinki
6.5. Bianchi-cup, Myllykylä
4.5. Susikierros, Sipoo
3.5. Energia ajo, Sipoo
29.4. Bianchi-cup, Riihimäki
27.4. Tulva-ajo 2. päivä - yhteistulos
26.4. Tulva-ajo 1. päivä
22.4. Bianchi-cup, Eläintarha
20.4. 51. TS-kortteliajo, Turku
19.4. Olan Tempo, Vantaa
13.4. 10. Lattomeri-ajot, Pori
15.3. Kultainen Kampi sisärata, Liikuntamylly
Back To Top