Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Toimitus
    3. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 3/2019
      2. Fillari-lehti 2/2019
      3. Fillari-lehti 1 2019
      4. Fillari-lehti 7/2018
      5. Fillari-lehti 6/2018
      6. Fillari-lehti 5/2018
      7. Fillari-lehti 4/2018
      8. Fillari-lehti 3/2018
      9. Fillari-lehti 2/2018
      10. Fillari-lehti 1 2018
      11. Fillari-lehti 7/2017
      12. Fillari-lehti 6/2017
      13. Fillari-lehti 5/2017
      14. Fillari-lehti 4/2017
      15. Fillari-lehti 3/2017
      16. Fillari-lehti 2/2017
      17. Fillari-lehti 1/2017
      18. Fillari-lehti 7/2016
      19. Fillari-lehti 6/2016
      20. Fillari-lehti 5/2016
      21. Fillari-lehti 4/2016
      22. Fillari-lehti 3/2016
      23. Fillari-lehti 2/2016
      24. Fillari-lehti 1/2016
      25. Fillari-lehti 7/2015
      26. Fillari-lehti 6/2015
      27. Fillari-lehti 5/2015
      28. Fillari-lehti 4/2015
      29. Fillari-lehti 3/2015
      30. Fillari-lehti 2/2015
      31. Fillari-lehti 1/2015
      32. Fillari-lehti 7/2014
      33. Fillari-lehti 6/2014
      34. Fillari-lehti 5/2014
      35. Fillari-lehti 4/2014
      36. Fillari-lehti 3/2014
      37. Fillari-lehti 2/2014
      38. Fillari-lehti 1/2014
      39. Fillari-lehti 7/2013
      40. Fillari-lehti 6/2013
      41. Fillari-lehti 5/2013
      42. Fillari-lehti 4/2013
      43. Fillari-lehti 3/2013
      44. Fillari-lehti 2/2013
      45. Fillari-lehti 1/2013
      46. Fillari-lehti 7/2012
      47. Fillari-lehti 6/2012
      48. Fillari-lehti 5/2012
      49. Fillari-lehti 4/2012
      50. Fillari-lehti 3/2012
      51. Fillari-lehti 2/2012
      52. Fillari-lehti 1/2012
      53. Fillari-lehti 7/2011
      54. Fillari-lehti 6/2011
      55. Fillari-lehti 5/2011
      56. Fillari-lehti 4/2011
      57. Fillari-lehti 3/2011
      58. Fillari-lehti 2/2011
      59. Fillari-lehti 1/2011
      60. Fillari-lehti 7/2010
      61. Fillari-lehti 6/2010
      62. Fillari-lehti 5/2010
      63. Fillari-lehti 4/2010
      64. Fillari-lehti 3/2010
      65. Fillari-lehti 2/2010
      66. Fillari-lehti 1/2010
      67. Fillari-lehti 7/2009
      68. Fillari-lehti 6/2009
      69. Fillari-lehti 5/2009
      70. Fillari-lehti 4/2009
      71. Fillari-lehti 3/2009
      72. Fillari-lehti 2/2009
      73. Fillari-lehti 1/2009
      74. Fillari-lehti 7/2008
      75. Fillari-lehti 6/2008
      76. Fillari-lehti 5/2008
      77. Fillari-lehti 4/2008
      78. Fillari-lehti 3/2008
      79. Fillari-lehti 2/2008
      80. Fillari-lehti 1/2008
      81. Fillari-lehti 7/2007
      82. Fillari-lehti 6/2007
      83. Fillari-lehti 5/2007
      84. Fillari-lehti 4/2007
      85. Fillari-lehti 3/2007
      86. Fillari-lehti 2/2007
      87. Fillari-lehti 1/2007
    4. Digilehti
    5. Jutut
    6. Mediakortti
    7. In English
    8. Palaute
    9. Tilaus
  3. Palaute ja osoitteen muutos
  4. Tilaa
  5. Yhteystiedot
  6. Luettelo
  7. Linkit
  8. Foorumi
  9. Tapahtumat
  10. Tori
User Menu Search
Close

Tulokset 2010

Tulokset 2010

10.10. Cyclocross SM, Helsinki - Kontula
2.10. Sappee DH - pistetilanne
26.9. 5. Pirkka MTB-Marathon - pisteet
19.9. Tampere XCO - pisteet
19.9. Hyvinkää DH
12.9. II Tiirismaan Valloitus, Hollola
12.9. XCM SM, Luosto
5.9. Meri-Teijo DH
4.9. SM tempo, Hauho
4.9. Korso XCO
31.8. Bianchi-cup, Hyvinkää - pisteet
28.8. XXV Leijona-ajot, Hämeenlinna
28.8. Pyhä XCO
28.8. Luukin mtb maratooni, Espoo
26.8. Bianchi-cup AM rata
24.8. Bianchi-cup AM tempo, Siippoo
22.8. OPP ratamestaruudet, Rovaniemi
22.8. 7. Napapiirin mäkitempo
22.8. Laihia tempo
21.8. Messilä DH
19.8. Nuorison ratakilpailut, Helsinki
17.8. Bianchi-cup, Keimola
15.8. SM ja ISM XCO, Turku
12.8. Ratakilpailu, Helsinki
10.8. Bianchi-cup, Järvenpää
8.8. Pyssymäki MTB, Nivala
8.8. Hyvinkää XCO
8.8. Allatum ajo, Lieto
7.8. Sappee MTB
7.8. Ratapyöräilyn P-S mestaruuskilpailut, Kuusamo
7.8. Tienoon tempo
5.8. Nuorten ratakilpailu, Helsinki
3.8. Bianchi-cup, Keinukallio
1.8. Rovaniemi-cupin viides ja viimeinen osakilpailu, Ounasvaara
1.8. Alvajärven ympäriajo
1.8. Ruskon tempo
29.7. Nuorison ratakilpailut, Helsinki
27.7. Bianchi-cup, Palojoki
25.7. Tornikeskus DH
25.7. Kuusankoski MTB Marathon
25.7. ISM maantie, Hyvinkää
24.7. ISM aika-ajo, Hyvinkää - joukkuekilpailu
22.7. Ratakilpailu, Helsinki
20.7. Bianchi-cup, Porvoo
18.7. Joupiska mtb maraton
18.7. Puruvesi ajot, Punkaharju
18.7. Närpiö maantie
17.7. Närpiö tempo
17.7. Rata SM osa II, Helsinki
14.7. Rovaniemi-cup IV osakilpailu, Korkalovaara
13.7. Bianchi-cup, Vierumäki
11.7. Vuokatti DH SM - cupin pisteet
11.7. Rata SM ja ISM rata linja-ajo ja muut
10.7. Rata SM ja ISM rata erä- ja aika-ajot
10.7. Raahen tempo
9.7. Rata SM ja ISM rata 500 m ja 1 km, Turku
4.7. Paritempo SM ja Riihimäki tempo
3.7. Tahko DH, Nilsiä - pistetilanne
1.7. Aaron päivän ratakilpailu, Helsinki
30.6. Rovaniemi-cupin III osakilpailu XCO, Ounasvaara
29.6. Bianchi-cup paritempo, Seutula
27.6. SM maantie miehet ja U23, Sulkava
26.6. SM maantie naiset ja N18, Sulkava
22.6. Bianchi-cup, Seutula
20.6. Laajavuori DH
20.6. Louskun tempo, Lempäälä
19.6. Virpiniemi XC, Haukipudas
19.6. 21. Tarmon tempo, Ulvila
17.6. Urhon päivän ratakilpailu, Helsinki
16.6. Rovaniemi-cupin II osakilpailu XCO, Pikku-Olkkavaara
15.6. Bianchi-cup, Hyvinkää
13.6. MTB Marathon Cup, Laajavuori
13.6. 82. Porvoon ajot
12.6. Porvoon ja Fonson kortteli - yhteiskilpailu
12.6. Kauhajoki tempo
11.6. Solvalla tempo, Espoo
10.6. 4-Days BikePlanet maantie, Vantaa
9.6. 4-Days prologi, Helsinki
8.6. Satakunnan mestaruuskilpailu (maantie), Pori
8.6. Bianchi-cup, Rusutjärvi
6.6. Rovaniemi cup xco, Keminkorkia
6.6. Kalpalinna DH, Nappulakumicup
6.6. Salo XCO
4.6. Lahti GP
3.6. Ratakilpailu, Helsinki
1.6. Bianchi-cup, Petikko
1.6. Ratakisa, Helsinki
30.5. Oulujokiajo
30.5. Korso MTB Marathon
30.5. DH Cup Tornikeskus, Klaukkala
30.5. Mynämäen tempo
25.5. Bianchi-cup, Myllykylä
23.5. Scandic-kortteli, Sodankylä
23.5. Pyhäjärvi maantieajot, Säkylä
23.5. Laajavuori DH, Jyväskylä
23.5. Paloheinä XCO
22.5. Luoston tempo
22.5. XXVI Pyhäjärvi ajot, Säkylä
20.5. Nuorten ratakisa, Helsinki
18.5. Bianchi-cup, Mellunmäki
16.5. Nivalan kortteli
15.-16.5. 17. Satakunnan ajot
15.-16.5. Liedon Osuuspankki XCO
15.5. Nivala Järvikylän tempo
15.5. LUP tempo
13.5. 15. Kesäkonttiset xco, Rovaniemi
11.5. Bianchi-cup, Kuusijärvi
9.5. Montan maantie, Muhos
9.5. Rosendahl GP, Tampere
8.5. Rajamäki MTB Marathon
8.5. Montan tempo, Muhos
8.5. SM-kortteli, Tampere ja 6. Killin Kaivin GP
6.5. Ratapyöräilykilpailu, Helsinki
4.5. Bianchi-cup, Leppävaara
1.-2.5. IIX Tulvaetappi: Etappi 1, etappi 2, etappi 3, yhteiskilpailu
27.4. Bianchi-cup, Eläintarha
25.4. TS kortteliajot, Turku
24.4. Simo Klimscheffskij´n muistokilpailu, Turku
20.4. Bianchi-cup, Arolampi
18.4. Susikierros, maantie, Sipoo
17.4. Susikierros, aika-ajot, Sipoo
13.4. Bianchi-cup, Nukari
11.4. 12. Lattomeriajot, Pori
28.3. Laajavuori talvi DH - pisteet
27.3. Antikkala talvi DH
13.3. Kultainen Kampi ratakilpailu, Liikuntamylly - Helsinki
27.2. NalliCross, Oulu
20.2. Maatopyöräilyn hallikisa, Ylöjärvi
13.2. Commencal Winter-Cup, Messilä
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 1998-2019 RideMedia Oy - Fillari-lehti
Back To Top