Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Toimitus
    3. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 7 2021
      2. Fillari-lehti 6 2021
      3. Fillari-lehti 5 2021
      4. Fillari-lehti 4 2021
      5. Fillari-lehti 3 2021
      6. Fillari-lehti 2 2021
      7. Fillari-lehti 1 2021
      8. Fillari-lehti 7 2020
      9. Fillari-lehti 6 2020
      10. Fillari-lehti 5 2020
      11. Fillari-lehti 3-4 2020
      12. Fillari-lehti 2 2020
      13. Fillari-lehti 1 2020
      14. Fillari-lehti 7 2019
      15. Fillari-lehti 6 2019
      16. Fillari-lehti 5 2019
      17. Fillari-lehti 4 2019
      18. Fillari-lehti 3 2019
      19. Fillari-lehti 2 2019
      20. Fillari-lehti 1 2019
      21. Fillari-lehti 7 2018
      22. Fillari-lehti 6 2018
      23. Fillari-lehti 5 2018
      24. Fillari-lehti 4 2018
      25. Fillari-lehti 3 2018
      26. Fillari-lehti 2/2018
      27. Fillari-lehti 1 2018
      28. Fillari-lehti 7/2017
      29. Fillari-lehti 6/2017
      30. Fillari-lehti 5/2017
      31. Fillari-lehti 4/2017
      32. Fillari-lehti 3/2017
      33. Fillari-lehti 2/2017
      34. Fillari-lehti 1 2017
      35. Fillari-lehti 7/2016
      36. Fillari-lehti 6/2016
      37. Fillari-lehti 5/2016
      38. Fillari-lehti 4/2016
      39. Fillari-lehti 3/2016
      40. Fillari-lehti 2/2016
      41. Fillari-lehti 1 2016
      42. Fillari-lehti 7/2015
      43. Fillari-lehti 6/2015
      44. Fillari-lehti 5/2015
      45. Fillari-lehti 4/2015
      46. Fillari-lehti 3/2015
      47. Fillari-lehti 2/2015
      48. Fillari-lehti 1 2015
      49. Fillari-lehti 7/2014
      50. Fillari-lehti 6/2014
      51. Fillari-lehti 5/2014
      52. Fillari-lehti 4/2014
      53. Fillari-lehti 3/2014
      54. Fillari-lehti 2/2014
      55. Fillari-lehti 1 2014
      56. Fillari-lehti 7/2013
      57. Fillari-lehti 6/2013
      58. Fillari-lehti 5/2013
      59. Fillari-lehti 4/2013
      60. Fillari-lehti 3/2013
      61. Fillari-lehti 2/2013
      62. Fillari-lehti 1 2013
      63. Fillari-lehti 7/2012
      64. Fillari-lehti 6/2012
      65. Fillari-lehti 5/2012
      66. Fillari-lehti 4/2012
      67. Fillari-lehti 3/2012
      68. Fillari-lehti 2/2012
      69. Fillari-lehti 1 2012
      70. Fillari-lehti 7/2011
      71. Fillari-lehti 6/2011
      72. Fillari-lehti 5/2011
      73. Fillari-lehti 4/2011
      74. Fillari-lehti 3/2011
      75. Fillari-lehti 2/2011
      76. Fillari-lehti 1 2011
      77. Fillari-lehti 7/2010
      78. Fillari-lehti 6/2010
      79. Fillari-lehti 5/2010
      80. Fillari-lehti 4/2010
      81. Fillari-lehti 3/2010
      82. Fillari-lehti 2/2010
      83. Fillari-lehti 1 2010
      84. Fillari-lehti 7/2009
      85. Fillari-lehti 6/2009
      86. Fillari-lehti 5/2009
      87. Fillari-lehti 4/2009
      88. Fillari-lehti 3/2009
      89. Fillari-lehti 2/2009
      90. Fillari-lehti 1 2009
      91. Fillari-lehti 7/2008
      92. Fillari-lehti 6/2008
      93. Fillari-lehti 5/2008
      94. Fillari-lehti 4/2008
      95. Fillari-lehti 3/2008
      96. Fillari-lehti 2/2008
      97. Fillari-lehti 1 2008
      98. Fillari-lehti 7/2007
      99. Fillari-lehti 6/2007
      100. Fillari-lehti 5/2007
      101. Fillari-lehti 4/2007
      102. Fillari-lehti 3/2007
      103. Fillari-lehti 2/2007
      104. Fillari-lehti 1 2007
    4. Digilehti
    5. Jutut
    6. Mediakortti
    7. In English
    8. Palaute
    9. Tilaus
  3. Palaute ja osoitteen muutos
  4. Tilaa
  5. Yhteystiedot
  6. Luettelo
  7. Linkit
  8. Foorumi
  9. Tapahtumat
  10. Tori
User Menu Search
Close

Tulokset 2003

Tulokset 2003

5.10. Cyclocross SM, Peurunka
4.10. Tekovale DH, Meri-Teijo
28.9. Kangasala cyclocross
27.9. Paloheinän cyclocrossi
21.9. BikeTrial Parainen pisteet
20.9. Messilä DH
13.9. Enduro Turku
9.9. Hämeen aluemestaruus DH, Mustavuori
6.9. MTB XC SM, Kangasala
2.9. Hämeen aluemestaruudet, MTB XC
2.9. Merida Cup, Korso
31.8. SimDeKlim, yhteiskilpailu
31.8. SimDeKlim, maantie Hirvensalo
30.8. SimDeKlim, kortteli Lieto
30.8. SimDeKlim tour, tempo Lieto
26.8. Merida Cup, Oulunkylä
24.8. BikeTrial SM 3/3, Kirkkonummi
24.8. XXIX Pyhäjärvi ajot
24.8. Gary Fisher Marathon Cup. Luukkaa
23.8. Vesijärven tempo
23.8. Tour de Levi, yhteiskilpailu
23.8. Tour de Levi, Hotelli Levitunturin ajo
23.8. Tour de Levi, Hullun Poron Polkaisu
22.8. Tour de Levi, Hotelli K5 kortteli
22.8. Tour de Levi, Tuikun tempo
19.8. Hämeen aluemestaruustempo
19.8. Merida Cup, Paloheinä
17.8. Lahti GP
16.8. Mikkelin kortteli
12.8. Merida Cup, Myllykylä
9.8. Kukkulan kingi
9.8. Kukkulan kingi, mäkitempo
9.8. SM Kriterium, Turku
9.8. Dexal MTB, Gary Fisher Cup, Vantaa
9.8. Paritempo SM, Turku
5.8. Merida Cup, Söderkulla
2.-3.8. Veteraanien PM, Närpiö
3.8. Alvajärven ympäriajo
2.8. Timeless enduro, Rovaniemi
29.7. Merida Cup, Seutula
27.7. Paimio Bike Trial
27.7. Tarmo-Tempo, Ulvila
25.-27.7. P-Pohjanmaan etapit
27.7. Joensuu MTB
26.7. Puijonsarvi MTB
22.7. Merida Cup Talma
20.7. DH SM, Jyväskylä (PDF 3 megaa)
20.7. Gary Fisher Cup, Kuusankoski
13.7. 2. Halikko enduro
13.7. XC-cup Mikkeli
13.7. Mielakan DH
12.7. Tampere GP
10.7. Keirin ja joukkuesprintti SM, Velodrom
8.7. Merida Cup rata AM
6.7. Mielakka XC
6.7. Laihian ajot
5.7. Ekokem Tempo, Riihimäki
1.7. Merida Cup, MTB Mätäkivenmäki
29.6. Maantie SM miehet Elite
28.6. Yöttömän yön MTB, Ounasvaara
28.6. Maantie SM Naiset, N-18 ja M-18
27.6. Tempo SM
15.6. 3. Tapion lenkki
15.6. Kauhajoki tempo
15.6. Bike Trial, Vantaa
15.6. Calpis DH
15.6. Kuopion Etapit, yhteiskilpailu
15.6. Kuopion Etapit, maantie
14.6. 19. Ounas tempo
14.6. Calpis Bikercross
14.6. Napapiirin kortteli
14.6. Kuopion Etapit, kortteli
14.6. Kuopion Etapit, mäkitempo
12.6. Helsinki GP
10.6. Merida Cup joukkueajo
8.6. Porvoon ajot
7.6. Fonson junioriajot, Porvoo
7.6. OP Grand Prix, Porvoo
7.6. Pohjoissuomen tempomestaruudet
3.6. Merida Cup Solvalla, aika-ajo AM
1.6. Länsirannikon tempo
25.5. Bike Trial Parainen
25.5. P-68 ratakilpailu Turussa
25.5. Hyvinkään DH: M14, M16, M18, Miehet, M30, Jokkis
25.5. Rosendahl GP
24.5. Länsi-Uudenmaan tempo, Mustio
24.5. Hyvinkää Dual karsinta, kaavio
24.5. Gary Fisher Cup, Pirunpolkaisu Messilä
20.5. Merida Cup Paloheinä
IK- etappi: Yhteiskilpailu-Elite-N-18/Naiset-M-18/Kilpa-M-16
18.5. Panther-ajo M-10 - N-16 Cup-luokat
17.5. Nivalan Tempo
17.5. Siuntion ajo M-10 - N-16 Cup-luokat
16.5. Hessburger tempo M-10/12/14 N-10/12/14/16 M-16 M-30/70 Cup-luokat
13.5. Merida Cup Keinukallio, maasto avoin luokka junnut
10.5. Hakunila Dexal MTB
11.5. Satakunnan-ajot, maantie  YHTEISKILPAILU
10.5. Satakunnan-ajot, kortteli
10.5. Satakunnan-ajot. prologi
6.5. Merida Cup Porvoo, kortteli
4.5. Hedeby MaxPlus (MTB XC)
4.5. Susikierros, linja-ajo
3.5. Sten Sture pokalen (MTB XC)
3.5. Susikierros, tempo
1.5. Teuvan mäkitempo
27.4. Meri-Teijon DH
27.4. 46. TS-Kortteli, Turku
26.4. 32. Mynämäen ajot
23.4. Mjölby-Biken, mtb
22.4. Merida Cup Eläintarha, mtb
19.-20.4. Maxim Tour, Vantaa (tempo, GP ja Etelän Helvetti)
19.4. Maxim Potkut, kickbike kilpailu Hakunilassa
13.4. Tampereen dirtty
9.3. Wayne's Coffee Biker Cross
8.3. Wayne's Coffee Biker Cross
8.2. Karhuhallin ratapyöräily, Pori
1.2. Messilä Biker-X
18.1. Biketrial Haaga
Back To Top