Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Toimitus
    3. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 7 2021
      2. Fillari-lehti 6 2021
      3. Fillari-lehti 5 2021
      4. Fillari-lehti 4 2021
      5. Fillari-lehti 3 2021
      6. Fillari-lehti 2 2021
      7. Fillari-lehti 1 2021
      8. Fillari-lehti 7 2020
      9. Fillari-lehti 6 2020
      10. Fillari-lehti 5 2020
      11. Fillari-lehti 3-4 2020
      12. Fillari-lehti 2 2020
      13. Fillari-lehti 1 2020
      14. Fillari-lehti 7 2019
      15. Fillari-lehti 6 2019
      16. Fillari-lehti 5 2019
      17. Fillari-lehti 4 2019
      18. Fillari-lehti 3 2019
      19. Fillari-lehti 2 2019
      20. Fillari-lehti 1 2019
      21. Fillari-lehti 7 2018
      22. Fillari-lehti 6 2018
      23. Fillari-lehti 5 2018
      24. Fillari-lehti 4 2018
      25. Fillari-lehti 3 2018
      26. Fillari-lehti 2/2018
      27. Fillari-lehti 1 2018
      28. Fillari-lehti 7/2017
      29. Fillari-lehti 6/2017
      30. Fillari-lehti 5/2017
      31. Fillari-lehti 4/2017
      32. Fillari-lehti 3/2017
      33. Fillari-lehti 2/2017
      34. Fillari-lehti 1 2017
      35. Fillari-lehti 7/2016
      36. Fillari-lehti 6/2016
      37. Fillari-lehti 5/2016
      38. Fillari-lehti 4/2016
      39. Fillari-lehti 3/2016
      40. Fillari-lehti 2/2016
      41. Fillari-lehti 1 2016
      42. Fillari-lehti 7/2015
      43. Fillari-lehti 6/2015
      44. Fillari-lehti 5/2015
      45. Fillari-lehti 4/2015
      46. Fillari-lehti 3/2015
      47. Fillari-lehti 2/2015
      48. Fillari-lehti 1 2015
      49. Fillari-lehti 7/2014
      50. Fillari-lehti 6/2014
      51. Fillari-lehti 5/2014
      52. Fillari-lehti 4/2014
      53. Fillari-lehti 3/2014
      54. Fillari-lehti 2/2014
      55. Fillari-lehti 1 2014
      56. Fillari-lehti 7/2013
      57. Fillari-lehti 6/2013
      58. Fillari-lehti 5/2013
      59. Fillari-lehti 4/2013
      60. Fillari-lehti 3/2013
      61. Fillari-lehti 2/2013
      62. Fillari-lehti 1 2013
      63. Fillari-lehti 7/2012
      64. Fillari-lehti 6/2012
      65. Fillari-lehti 5/2012
      66. Fillari-lehti 4/2012
      67. Fillari-lehti 3/2012
      68. Fillari-lehti 2/2012
      69. Fillari-lehti 1 2012
      70. Fillari-lehti 7/2011
      71. Fillari-lehti 6/2011
      72. Fillari-lehti 5/2011
      73. Fillari-lehti 4/2011
      74. Fillari-lehti 3/2011
      75. Fillari-lehti 2/2011
      76. Fillari-lehti 1 2011
      77. Fillari-lehti 7/2010
      78. Fillari-lehti 6/2010
      79. Fillari-lehti 5/2010
      80. Fillari-lehti 4/2010
      81. Fillari-lehti 3/2010
      82. Fillari-lehti 2/2010
      83. Fillari-lehti 1 2010
      84. Fillari-lehti 7/2009
      85. Fillari-lehti 6/2009
      86. Fillari-lehti 5/2009
      87. Fillari-lehti 4/2009
      88. Fillari-lehti 3/2009
      89. Fillari-lehti 2/2009
      90. Fillari-lehti 1 2009
      91. Fillari-lehti 7/2008
      92. Fillari-lehti 6/2008
      93. Fillari-lehti 5/2008
      94. Fillari-lehti 4/2008
      95. Fillari-lehti 3/2008
      96. Fillari-lehti 2/2008
      97. Fillari-lehti 1 2008
      98. Fillari-lehti 7/2007
      99. Fillari-lehti 6/2007
      100. Fillari-lehti 5/2007
      101. Fillari-lehti 4/2007
      102. Fillari-lehti 3/2007
      103. Fillari-lehti 2/2007
      104. Fillari-lehti 1 2007
    4. Digilehti
    5. Jutut
    6. Mediakortti
    7. In English
    8. Palaute
    9. Tilaus
  3. Palaute ja osoitteen muutos
  4. Tilaa
  5. Yhteystiedot
  6. Luettelo
  7. Linkit
  8. Foorumi
  9. Tapahtumat
  10. Tori
User Menu Search
Close

Tulokset 2010

Tulokset 2010

10.10. Cyclocross SM, Helsinki - Kontula
2.10. Sappee DH - pistetilanne
26.9. 5. Pirkka MTB-Marathon - pisteet
19.9. Tampere XCO - pisteet
19.9. Hyvinkää DH
12.9. II Tiirismaan Valloitus, Hollola
12.9. XCM SM, Luosto
5.9. Meri-Teijo DH
4.9. SM tempo, Hauho
4.9. Korso XCO
31.8. Bianchi-cup, Hyvinkää - pisteet
28.8. XXV Leijona-ajot, Hämeenlinna
28.8. Pyhä XCO
28.8. Luukin mtb maratooni, Espoo
26.8. Bianchi-cup AM rata
24.8. Bianchi-cup AM tempo, Siippoo
22.8. OPP ratamestaruudet, Rovaniemi
22.8. 7. Napapiirin mäkitempo
22.8. Laihia tempo
21.8. Messilä DH
19.8. Nuorison ratakilpailut, Helsinki
17.8. Bianchi-cup, Keimola
15.8. SM ja ISM XCO, Turku
12.8. Ratakilpailu, Helsinki
10.8. Bianchi-cup, Järvenpää
8.8. Pyssymäki MTB, Nivala
8.8. Hyvinkää XCO
8.8. Allatum ajo, Lieto
7.8. Sappee MTB
7.8. Ratapyöräilyn P-S mestaruuskilpailut, Kuusamo
7.8. Tienoon tempo
5.8. Nuorten ratakilpailu, Helsinki
3.8. Bianchi-cup, Keinukallio
1.8. Rovaniemi-cupin viides ja viimeinen osakilpailu, Ounasvaara
1.8. Alvajärven ympäriajo
1.8. Ruskon tempo
29.7. Nuorison ratakilpailut, Helsinki
27.7. Bianchi-cup, Palojoki
25.7. Tornikeskus DH
25.7. Kuusankoski MTB Marathon
25.7. ISM maantie, Hyvinkää
24.7. ISM aika-ajo, Hyvinkää - joukkuekilpailu
22.7. Ratakilpailu, Helsinki
20.7. Bianchi-cup, Porvoo
18.7. Joupiska mtb maraton
18.7. Puruvesi ajot, Punkaharju
18.7. Närpiö maantie
17.7. Närpiö tempo
17.7. Rata SM osa II, Helsinki
14.7. Rovaniemi-cup IV osakilpailu, Korkalovaara
13.7. Bianchi-cup, Vierumäki
11.7. Vuokatti DH SM - cupin pisteet
11.7. Rata SM ja ISM rata linja-ajo ja muut
10.7. Rata SM ja ISM rata erä- ja aika-ajot
10.7. Raahen tempo
9.7. Rata SM ja ISM rata 500 m ja 1 km, Turku
4.7. Paritempo SM ja Riihimäki tempo
3.7. Tahko DH, Nilsiä - pistetilanne
1.7. Aaron päivän ratakilpailu, Helsinki
30.6. Rovaniemi-cupin III osakilpailu XCO, Ounasvaara
29.6. Bianchi-cup paritempo, Seutula
27.6. SM maantie miehet ja U23, Sulkava
26.6. SM maantie naiset ja N18, Sulkava
22.6. Bianchi-cup, Seutula
20.6. Laajavuori DH
20.6. Louskun tempo, Lempäälä
19.6. Virpiniemi XC, Haukipudas
19.6. 21. Tarmon tempo, Ulvila
17.6. Urhon päivän ratakilpailu, Helsinki
16.6. Rovaniemi-cupin II osakilpailu XCO, Pikku-Olkkavaara
15.6. Bianchi-cup, Hyvinkää
13.6. MTB Marathon Cup, Laajavuori
13.6. 82. Porvoon ajot
12.6. Porvoon ja Fonson kortteli - yhteiskilpailu
12.6. Kauhajoki tempo
11.6. Solvalla tempo, Espoo
10.6. 4-Days BikePlanet maantie, Vantaa
9.6. 4-Days prologi, Helsinki
8.6. Satakunnan mestaruuskilpailu (maantie), Pori
8.6. Bianchi-cup, Rusutjärvi
6.6. Rovaniemi cup xco, Keminkorkia
6.6. Kalpalinna DH, Nappulakumicup
6.6. Salo XCO
4.6. Lahti GP
3.6. Ratakilpailu, Helsinki
1.6. Bianchi-cup, Petikko
1.6. Ratakisa, Helsinki
30.5. Oulujokiajo
30.5. Korso MTB Marathon
30.5. DH Cup Tornikeskus, Klaukkala
30.5. Mynämäen tempo
25.5. Bianchi-cup, Myllykylä
23.5. Scandic-kortteli, Sodankylä
23.5. Pyhäjärvi maantieajot, Säkylä
23.5. Laajavuori DH, Jyväskylä
23.5. Paloheinä XCO
22.5. Luoston tempo
22.5. XXVI Pyhäjärvi ajot, Säkylä
20.5. Nuorten ratakisa, Helsinki
18.5. Bianchi-cup, Mellunmäki
16.5. Nivalan kortteli
15.-16.5. 17. Satakunnan ajot
15.-16.5. Liedon Osuuspankki XCO
15.5. Nivala Järvikylän tempo
15.5. LUP tempo
13.5. 15. Kesäkonttiset xco, Rovaniemi
11.5. Bianchi-cup, Kuusijärvi
9.5. Montan maantie, Muhos
9.5. Rosendahl GP, Tampere
8.5. Rajamäki MTB Marathon
8.5. Montan tempo, Muhos
8.5. SM-kortteli, Tampere ja 6. Killin Kaivin GP
6.5. Ratapyöräilykilpailu, Helsinki
4.5. Bianchi-cup, Leppävaara
1.-2.5. IIX Tulvaetappi: Etappi 1, etappi 2, etappi 3, yhteiskilpailu
27.4. Bianchi-cup, Eläintarha
25.4. TS kortteliajot, Turku
24.4. Simo Klimscheffskij´n muistokilpailu, Turku
20.4. Bianchi-cup, Arolampi
18.4. Susikierros, maantie, Sipoo
17.4. Susikierros, aika-ajot, Sipoo
13.4. Bianchi-cup, Nukari
11.4. 12. Lattomeriajot, Pori
28.3. Laajavuori talvi DH - pisteet
27.3. Antikkala talvi DH
13.3. Kultainen Kampi ratakilpailu, Liikuntamylly - Helsinki
27.2. NalliCross, Oulu
20.2. Maatopyöräilyn hallikisa, Ylöjärvi
13.2. Commencal Winter-Cup, Messilä
Back To Top