Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Toimitus
    3. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 6 2021
      2. Fillari-lehti 5 2021
      3. Fillari-lehti 4 2021
      4. Fillari-lehti 3 2021
      5. Fillari-lehti 2 2021
      6. Fillari-lehti 1 2021
      7. Fillari-lehti 7 2020
      8. Fillari-lehti 6 2020
      9. Fillari-lehti 5 2020
      10. Fillari-lehti 3-4 2020
      11. Fillari-lehti 2 2020
      12. Fillari-lehti 1 2020
      13. Fillari-lehti 7 2019
      14. Fillari-lehti 6 2019
      15. Fillari-lehti 5 2019
      16. Fillari-lehti 4 2019
      17. Fillari-lehti 3 2019
      18. Fillari-lehti 2 2019
      19. Fillari-lehti 1 2019
      20. Fillari-lehti 7 2018
      21. Fillari-lehti 6 2018
      22. Fillari-lehti 5 2018
      23. Fillari-lehti 4 2018
      24. Fillari-lehti 3 2018
      25. Fillari-lehti 2/2018
      26. Fillari-lehti 1 2018
      27. Fillari-lehti 7/2017
      28. Fillari-lehti 6/2017
      29. Fillari-lehti 5/2017
      30. Fillari-lehti 4/2017
      31. Fillari-lehti 3/2017
      32. Fillari-lehti 2/2017
      33. Fillari-lehti 1 2017
      34. Fillari-lehti 7/2016
      35. Fillari-lehti 6/2016
      36. Fillari-lehti 5/2016
      37. Fillari-lehti 4/2016
      38. Fillari-lehti 3/2016
      39. Fillari-lehti 2/2016
      40. Fillari-lehti 1 2016
      41. Fillari-lehti 7/2015
      42. Fillari-lehti 6/2015
      43. Fillari-lehti 5/2015
      44. Fillari-lehti 4/2015
      45. Fillari-lehti 3/2015
      46. Fillari-lehti 2/2015
      47. Fillari-lehti 1 2015
      48. Fillari-lehti 7/2014
      49. Fillari-lehti 6/2014
      50. Fillari-lehti 5/2014
      51. Fillari-lehti 4/2014
      52. Fillari-lehti 3/2014
      53. Fillari-lehti 2/2014
      54. Fillari-lehti 1 2014
      55. Fillari-lehti 7/2013
      56. Fillari-lehti 6/2013
      57. Fillari-lehti 5/2013
      58. Fillari-lehti 4/2013
      59. Fillari-lehti 3/2013
      60. Fillari-lehti 2/2013
      61. Fillari-lehti 1 2013
      62. Fillari-lehti 7/2012
      63. Fillari-lehti 6/2012
      64. Fillari-lehti 5/2012
      65. Fillari-lehti 4/2012
      66. Fillari-lehti 3/2012
      67. Fillari-lehti 2/2012
      68. Fillari-lehti 1 2012
      69. Fillari-lehti 7/2011
      70. Fillari-lehti 6/2011
      71. Fillari-lehti 5/2011
      72. Fillari-lehti 4/2011
      73. Fillari-lehti 3/2011
      74. Fillari-lehti 2/2011
      75. Fillari-lehti 1 2011
      76. Fillari-lehti 7/2010
      77. Fillari-lehti 6/2010
      78. Fillari-lehti 5/2010
      79. Fillari-lehti 4/2010
      80. Fillari-lehti 3/2010
      81. Fillari-lehti 2/2010
      82. Fillari-lehti 1 2010
      83. Fillari-lehti 7/2009
      84. Fillari-lehti 6/2009
      85. Fillari-lehti 5/2009
      86. Fillari-lehti 4/2009
      87. Fillari-lehti 3/2009
      88. Fillari-lehti 2/2009
      89. Fillari-lehti 1 2009
      90. Fillari-lehti 7/2008
      91. Fillari-lehti 6/2008
      92. Fillari-lehti 5/2008
      93. Fillari-lehti 4/2008
      94. Fillari-lehti 3/2008
      95. Fillari-lehti 2/2008
      96. Fillari-lehti 1 2008
      97. Fillari-lehti 7/2007
      98. Fillari-lehti 6/2007
      99. Fillari-lehti 5/2007
      100. Fillari-lehti 4/2007
      101. Fillari-lehti 3/2007
      102. Fillari-lehti 2/2007
      103. Fillari-lehti 1 2007
    4. Digilehti
    5. Jutut
    6. Mediakortti
    7. In English
    8. Palaute
    9. Tilaus
  3. Palaute ja osoitteen muutos
  4. Tilaa
  5. Yhteystiedot
  6. Luettelo
  7. Linkit
  8. Foorumi
  9. Tapahtumat
  10. Tori
User Menu Search
Close

Fillarin toimitus
/ Kategoriat: Maastopyöräily

XCE SM 2019 19.7.2019

XCE-SM 2019, Hyvinkää 19.7.2019
M-Elite lopulliset sijoitukset
1 Sakari Lehtinen HyPy  
2 Niko Heikkilä OPP  
3 Andrè Haga GIF  
4 Henri Ojala TVC  
5 Mikko Mäki-Iso OPP  
6 Mikko Koivula KorsKa  
M-Elite aika-ajo
1 Andrè Haga GIF 0.00.42
2 Sakari Lehtinen HyPy 0.00.43
3 Niko Heikkilä OPP 0.00.43
4 Henri Ojala TVC 0.00.43
5 Mikko Mäki-Iso OPP 0.00.46
6 Joakim Nordström Akilles 0.00.47
7 Mikko Koivula KorsKa 0.00.48
8 Rasmus Laitala Akilles 0.00.49
Antti Kuitto Hypy / Team EVOC DNS
Olli Miettinen Velo Saimaa/ROSE DNS
M-Elite alkuerät
1 Andrè Haga GIF 0.02.05
2 Henri Ojala TVC 0.02.05
3 Mikko Mäki-Iso OPP 0.02.07
4 Rasmus Laitala Akilles 0.02.08
 
1 Sakari Lehtinen HyPy 0.02.13
2 Niko Heikkilä OPP 0.02.14
3 Mikko Koivula KorsKa 0.02.16
4 Joakim Nordström Akilles DNS
M-Elite B-finaali
1 Mikko Mäki-Iso OPP 0.02.12
2 Mikko Koivula KorsKa 0.02.18
3 Rasmus Laitala Akilles DNS
M-Elite A-finaali
1 Sakari Lehtinen HyPy 0.02.01
2 Niko Heikkilä OPP 0.02.02
3 Andrè Haga GIF 0.02.02
4 Henri Ojala TVC 0.02.03
N-Elite lopulliset sijoitukset
1 Kajsa Salmela KorsKa  
2 Noora Kanerva KorsKa  
3 Antonia Haga GIF  
4 Vilma Salmela KorsKa  
5 Elli Hedman OPP  
6 Jasmin Kansikas ProMTB  
N-Elite aika-ajo
1 Kajsa Salmela KorsKa 0.00.46
2 Jasmin Kansikas ProMTB 0.00.48
3 Noora Kanerva KorsKa 0.00.49
4 Antonia Haga GIF 0.00.51
5 Elli Hedman OPP 0.00.51
6 Vilma Salmela KorsKa 0.00.54
N-Elite alkuerät
1 Kajsa Salmela KorsKa 0.02.24
2 Antonia Haga GIF 0.02.28
3 Elli Hedman OPP 0.02.33
 
1 Noora Kanerva KorsKa 0.02.30
2 Vilma Salmela KorsKa 0.02.37
3 Jasmin Kansikas ProMTB 0.02.51
N-Elite B-finaali
1 Elli Hedman OPP 0.02.31
2 Jasmin Kansikas ProMTB 0.02.36
N-Elite A-finaali
1 Kajsa Salmela KorsKa 0.02.17
2 Noora Kanerva KorsKa 0.02.19
3 Antonia Haga GIF 0.02.28
4 Vilma Salmela KorsKa 0.02.36
Juniorit lopulliset sijoitukset
1 Elias Hämäläinen Akilles  
2 Otto Riikonen Hypy  
3 Oskari Heinikainen Akilles  
4 Sebastian Tarkiainen KorsKa/ Team Trimtex
5 Veeti Jalonen KorsKa / Trek Lundberg Racing Team
6 Eetu Vähäsalo HyPy  
7 Anselmi Eskelinen JYPS  
8 Eetu Skogster KorsKa  
9 Valtteri Terhelä KorsKa / Team Trimtex
10 Veli Lampila ProMTB  
11 Viljami Jalonen KorsKa / Team Trimtex
12 Ruokostenpohja Emil CC Ilves  
13 Arttu Skogster KorsKa  
14 Elias Eskelinen JYPS  
15 Ruokostenpohja Elias Jyps  
16 Veikko Huhtala HyPy  
17 Kuzma Kornijenko CCH  
18 Visa Lampila ProMTB  
19 Siiri Hämäläinen HyPy  
20 Ella Koivula KorsKa / Team Trimtex
21 Haahla Luukas HyPy  
Juniorit aika-ajo
1 Elias Hämäläinen Akilles 0.00.42
2 Veeti Jalonen KorsKa / Trek Lundberg Racing Team 0.00.42
3 Otto Riikonen Hypy 0.00.43
4 Eetu Vähäsalo HyPy 0.00.43
5 Oskari Heinikainen Akilles 0.00.45
6 Anselmi Eskelinen JYPS 0.00.47
7 Eetu Skogster KorsKa 0.00.48
8 Ruokostenpohja Elias Jyps 0.00.48
9 Viljami Jalonen KorsKa / Team Trimtex 0.00.49
10 Veli Lampila ProMTB 0.00.50
11 Valtteri Terhelä KorsKa / Team Trimtex 0.00.51
12 Arttu Skogster KorsKa 0.00.52
13 Elias Eskelinen JYPS 0.00.53
14 Ruokostenpohja Emil CC Ilves 0.00.57
15 Sebastian Tarkiainen KorsKa/ Team Trimtex 0.01.00
16 Veikko Huhtala HyPy 0.01.00
17 Kuzma Kornijenko CCH 0.01.02
18 Visa Lampila ProMTB 0.01.03
19 Siiri Hämäläinen HyPy 0.01.03
20 Ella Koivula KorsKa / Team Trimtex 0.01.11
21 Haahla Luukas HyPy 0.01.48
22 Ella Manninen HyPy DNS
Juniorit alkuerät
1 Elias Hämäläinen Akilles  
2 Valtteri Terhelä KorsKa / Team Trimtex
3 Haahla Luukas HyPy  
 
1 Veeti Jalonen KorsKa / Trek Lundberg Racing Team
2 Arttu Skogster KorsKa  
3 Ella Koivula KorsKa / Team Trimtex
 
1 Otto Riikonen Hypy  
2 Veli Lampila ProMTB  
3 Siiri Hämäläinen HyPy  
 
1 Eetu Vähäsalo HyPy  
2 Elias Eskelinen JYPS  
3 Visa Lampila ProMTB  
 
1 Oskari Heinikainen Akilles  
2 Viljami Jalonen KorsKa / Team Trimtex
3 Kuzma Kornijenko CCH  
 
1 Anselmi Eskelinen JYPS  
2 Ruokostenpohja Emil CC Ilves  
3 Veikko Huhtala HyPy  
 
1 Sebastian Tarkiainen KorsKa/ Team Trimtex
2 Eetu Skogster KorsKa  
3 Ruokostenpohja Elias Jyps  
Juniorit 1/4 erät
1 Elias Hämäläinen Akilles  
2 Veeti Jalonen KorsKa / Trek Lundberg Racing Team
3 Valtteri Terhelä KorsKa / Team Trimtex
4 Arttu Skogster KorsKa  
 
1 Otto Riikonen Hypy  
2 Eetu Vähäsalo HyPy  
3 Veli Lampila ProMTB  
4 Elias Eskelinen JYPS  
 
1 Oskari Heinikainen Akilles  
2 Anselmi Eskelinen JYPS  
3 Viljami Jalonen KorsKa / Team Trimtex
 
1 Sebastian Tarkiainen KorsKa/ Team Trimtex
2 Eetu Skogster KorsKa  
3 Ruokostenpohja Emil CC Ilves  
Juniorit 1/2 erät
1 Otto Riikonen Hypy  
2 Elias Hämäläinen Akilles  
3 Eetu Vähäsalo HyPy  
4 Veeti Jalonen KorsKa / Trek Lundberg Racing Team
 
1 Sebastian Tarkiainen KorsKa/ Team Trimtex
2 Oskari Heinikainen Akilles  
3 Anselmi Eskelinen JYPS  
4 Eetu Skogster KorsKa  
Juniorit B-finaali
1 Veeti Jalonen KorsKa / Trek Lundberg Racing Team
2 Eetu Vähäsalo HyPy  
3 Anselmi Eskelinen JYPS  
4 Eetu Skogster KorsKa  
Juniorit A-finaali
1 Elias Hämäläinen Akilles  
2 Otto Riikonen Hypy  
3 Oskari Heinikainen Akilles  
4 Sebastian Tarkiainen KorsKa/ Team Trimtex
Harraste lopulliset tulokset
1 Halonen Ville KorsKa  
2 Kittinan Promdeema Akilles  
Harraste aika-ajo
1 Halonen Ville KorsKa 0.00.46
2 Kittinan Promdeema Akilles 0.00.47
3 Mika Terhelä KorsKa 0.00.49
Print
1573

No content

A problem occurred while loading content.

Edellinen Seuraava

  • All
  • Maantie
  • Maastopyöräily
  • Ratapyöräily
  • BMX
  • Enduro
  • Cyclocross
  • Trial
More

    No content

    A problem occurred while loading content.

    Edellinen Seuraava

    Facebook

    Fillarifoorumin uudet aiheet

    Torin uudet ilmoitukset

    jalki.fi - uudet reitit

    Back To Top