Menu
  1. Etusivu
  2. Fillari-lehti
    1. Aikataulut
    2. Toimitus
    3. Vanhat numerot
      1. Fillari-lehti 7 2021
      2. Fillari-lehti 6 2021
      3. Fillari-lehti 5 2021
      4. Fillari-lehti 4 2021
      5. Fillari-lehti 3 2021
      6. Fillari-lehti 2 2021
      7. Fillari-lehti 1 2021
      8. Fillari-lehti 7 2020
      9. Fillari-lehti 6 2020
      10. Fillari-lehti 5 2020
      11. Fillari-lehti 3-4 2020
      12. Fillari-lehti 2 2020
      13. Fillari-lehti 1 2020
      14. Fillari-lehti 7 2019
      15. Fillari-lehti 6 2019
      16. Fillari-lehti 5 2019
      17. Fillari-lehti 4 2019
      18. Fillari-lehti 3 2019
      19. Fillari-lehti 2 2019
      20. Fillari-lehti 1 2019
      21. Fillari-lehti 7 2018
      22. Fillari-lehti 6 2018
      23. Fillari-lehti 5 2018
      24. Fillari-lehti 4 2018
      25. Fillari-lehti 3 2018
      26. Fillari-lehti 2/2018
      27. Fillari-lehti 1 2018
      28. Fillari-lehti 7/2017
      29. Fillari-lehti 6/2017
      30. Fillari-lehti 5/2017
      31. Fillari-lehti 4/2017
      32. Fillari-lehti 3/2017
      33. Fillari-lehti 2/2017
      34. Fillari-lehti 1 2017
      35. Fillari-lehti 7/2016
      36. Fillari-lehti 6/2016
      37. Fillari-lehti 5/2016
      38. Fillari-lehti 4/2016
      39. Fillari-lehti 3/2016
      40. Fillari-lehti 2/2016
      41. Fillari-lehti 1 2016
      42. Fillari-lehti 7/2015
      43. Fillari-lehti 6/2015
      44. Fillari-lehti 5/2015
      45. Fillari-lehti 4/2015
      46. Fillari-lehti 3/2015
      47. Fillari-lehti 2/2015
      48. Fillari-lehti 1 2015
      49. Fillari-lehti 7/2014
      50. Fillari-lehti 6/2014
      51. Fillari-lehti 5/2014
      52. Fillari-lehti 4/2014
      53. Fillari-lehti 3/2014
      54. Fillari-lehti 2/2014
      55. Fillari-lehti 1 2014
      56. Fillari-lehti 7/2013
      57. Fillari-lehti 6/2013
      58. Fillari-lehti 5/2013
      59. Fillari-lehti 4/2013
      60. Fillari-lehti 3/2013
      61. Fillari-lehti 2/2013
      62. Fillari-lehti 1 2013
      63. Fillari-lehti 7/2012
      64. Fillari-lehti 6/2012
      65. Fillari-lehti 5/2012
      66. Fillari-lehti 4/2012
      67. Fillari-lehti 3/2012
      68. Fillari-lehti 2/2012
      69. Fillari-lehti 1 2012
      70. Fillari-lehti 7/2011
      71. Fillari-lehti 6/2011
      72. Fillari-lehti 5/2011
      73. Fillari-lehti 4/2011
      74. Fillari-lehti 3/2011
      75. Fillari-lehti 2/2011
      76. Fillari-lehti 1 2011
      77. Fillari-lehti 7/2010
      78. Fillari-lehti 6/2010
      79. Fillari-lehti 5/2010
      80. Fillari-lehti 4/2010
      81. Fillari-lehti 3/2010
      82. Fillari-lehti 2/2010
      83. Fillari-lehti 1 2010
      84. Fillari-lehti 7/2009
      85. Fillari-lehti 6/2009
      86. Fillari-lehti 5/2009
      87. Fillari-lehti 4/2009
      88. Fillari-lehti 3/2009
      89. Fillari-lehti 2/2009
      90. Fillari-lehti 1 2009
      91. Fillari-lehti 7/2008
      92. Fillari-lehti 6/2008
      93. Fillari-lehti 5/2008
      94. Fillari-lehti 4/2008
      95. Fillari-lehti 3/2008
      96. Fillari-lehti 2/2008
      97. Fillari-lehti 1 2008
      98. Fillari-lehti 7/2007
      99. Fillari-lehti 6/2007
      100. Fillari-lehti 5/2007
      101. Fillari-lehti 4/2007
      102. Fillari-lehti 3/2007
      103. Fillari-lehti 2/2007
      104. Fillari-lehti 1 2007
    4. Digilehti
    5. Jutut
    6. Mediakortti
    7. In English
    8. Palaute
    9. Tilaus
  3. Palaute ja osoitteen muutos
  4. Tilaa
  5. Yhteystiedot
  6. Luettelo
  7. Linkit
  8. Foorumi
  9. Tapahtumat
  10. Tori
User Menu Search
Close

Fillarin toimitus
/ Kategoriat: Maantie

Lapinkylän tempo 2.6.2019

IK-32, Lapinkylän tempo 2.6.2019

Harraste 19,2 Km

1 Ovaska Maltte Tri-Suomi 0.26.24,43
2 Vuori Vesa IK-32 0.27.29,69
3 Nyyssönen Juha - 0.27.52,80
4 Granberg Niklas Finska Kom 0.28.12,51
5 Sivonen Harri Tri-Suomi 0.28.45,01
6 Mustakari Toomas - 0.29.06,28
7 Töytäri Pekka Tri-Suomi 0.29.08,12
8 Halmeenmäki Juha-Pekka - 0.29.40,82
9 Aalto Timo - 0.29.48,78
10 Helmi Meri - 0.30.02,62
11 Laaksonen Pasi Espoon Suu 0.30.20,41
12 Ahonen Sami Tri-Suomi 0.30.50,97
13 Pentikäinen Markku - 0.31.31,53
14 Paunisaari Juha IK-32 0.31.59,21
15 Pasanen Eija Tri-Suomi 0.33.13,89
16 Elo Kalle - 0.34.00,59
17 Virtanen Riika TCC 0.34.06,90
18 Malmivaara Veera - 0.34.36,74
19 Kaskisto Juho Rauma 0.34.54,54
20 Ottka Claudia - 0.39.03,71
21 Hätönen Tenho PiKe 0.41.01,74
M14 11,5 Km
1 Huhtala Veikko HyPy 0.24.41,82
M40 26,6 Km
1 Heiro Jussi TuUL 0.36.54,88
2 Kettunen Juha IK-32 0.38.56,79
3 Lampinen Jussi TVC 0.39.24,46
4 Kivisalo Samuel IK-32 0.40.02,82
5 Martikainen Aki LUP-82 0.41.27,29
6 Lindholm Petri TVC 0.41.45,94
7 Tesolin Jeremiah Stanga 0.42.24,03
8 Hyttinen Jari Akilles 0.42.44,75
M45 26,6 Km
1 Ahonen Jere IK-32 0.38.03,63
2 Elomaa Tommi SKB Racing 0.38.28,79
3 Liljequist Robert IK-32 0.38.42,35
4 Hede Christer IK-32 0.40.04,55
5 Huovinen Jukka KäTa 0.40.27,81
6 Kahola Mika IK-32 0.41.12,02
M50 19,2 Km
1 Lahtinen Petteri IK-32 0.27.08,78
2 Mattila Sami TVC 0.27.28,36
3 Sibakov Tuomo TVC 0.27.54,11
4 Saikkonen Torsti LUP-82 0.28.43,43
5 Merivirta Jari IK-32 0.29.05,76
6 Tervala Mika LaPy 0.29.07,08
7 Simpanen Juha-Pekka HMTBC 0.29.11,28
8 Makkonen Eero HyPy 0.30.26,07
M55 19,2 Km
1 Pajanne Kari IK-32 0.25.50,24
2 Lehikoinen Jukka TVC 0.27.03,67
3 Komulainen Vesa Akilles 0.28.21,59
4 Rinne Hannu TVC 0.30.05,89
5 Madekivi Kimmo HMTBC 0.31.53,16
M60 19,2 Km
1 Niemi Bertel LUP-82 0.26.40,62
2 Pirttivaara Keijo KuoPS 0.27.34,16
3 Juselius Peter NCK 0.27.58,03
4 Puurunen Pekka LaPy 0.28.36,36
5 Linde Jan NCK 0.28.36,54
6 Vinberg Henrik LUP-82 0.29.58,53
7 Eteläinen Tenho Akilles 0.30.11,38
M65 19,2 Km
1 Matikainen Timo LaPy 0.29.13,27
2 Aaltonen Tapani CCH 0.29.38,74
3 Mäentaus Jukka SäkY 0.29.51,84
4 Niemi Risto TWD 0.31.36,65
5 Vuorinen Jorma SäkY 0.31.52,18
6 Vaara Kari JyPS 0.32.55,55
M70 11,5 Km
1 Tanttu Matti CCH 0.17.18,52
2 Niemi Juha CCH 0.18.42,84
3 Helos Pekka IK-32 0.20.39,06
M75 11,5 Km
1 Hirvonen Timo Zeus 0.19.15,63
M80 11,5 Km
1 Munne Keijo KoPy 0.21.20,43
Elite 26,6 Km
1 Larsen Trond IK-32/TLC 0.33.56,31
2 Martikainen Tommi GIF/Chebic 0.34.18,43
3 Makogon Vlad GIF/Chebic 0.34.46,70
4 Birling Niki IBD 0.34.49,29
5 Elmgren Jan CCH 0.35.42,44
6 Vekkeli Antti IBD 0.35.56,88
7 Kantola Ville IK-32/TLC 0.36.13,60
8 Kunnap Janis IK-32/TLC 0.36.15,55
9 Lehtinen Janne CCH/IceHRT 0.36.17,66
10 Myllymäki Mikael CCH/IceHRT 0.37.10,02
11 Kettunen Seppo IK-32/TLC 0.37.23,28
12 Savolainen Juska CCH/IceHRT 0.38.15,98
Kat-2 26,6 Km
1 Metsälä Timo Stanga 0.36.21,48
2 Vuori Pasi IBD 0.36.45,22
3 Argillander Jani P-Union 0.37.54,51
4 Lisko Jussi IBD 0.39.47,10
5 Ruotsalainen Jukka IK-32 0.39.49,31
6 Keskinen Juho PoTa 0.41.02,15
7 Heikkinen Jani IBD 0.41.12,14
N10 6 Km
1 Kinnunen Alina IK-32 0.15.59,37
N12 6 Km
1 Alhonen Sofia IK-32 0.12.08,58
N18 19,2Km
1 Aintila Wilma IK-32 0.29.57,25
2 Nurminen Kaarina TVC 0.32.38,57




N40 19,2 Km
1 Pelkonen-Mutanen Mari CCH 0.31.13,35
2 Autonen-Laakso Piia LaPy 0.32.02,79
3 Lehikoinen Pia TVC 0.34.19,05
Naiset 19,2 Km
1 Kangas Minna-Maria Toni&Toni 0.27.21,38
2 Mätas Egle UTAS 0.28.43,29
3 Patrikainen Laura Stanga 0.29.03,78
4 Sten Ida Toni&Toni 0.29.24,24
5 Kiuru Hanna TVC 0.31.32,41
6 Salovaara Heini HyPy/AHH 0.31.54,65
7 Kuusinen Miisa CCH 0.32.14,57
8 Saarinen Satu LaPy 0.34.32,21
Print
1073

No content

A problem occurred while loading content.

Edellinen Seuraava

  • All
  • Maantie
  • Maastopyöräily
  • Ratapyöräily
  • BMX
  • Enduro
  • Cyclocross
  • Trial
More

    No content

    A problem occurred while loading content.

    Edellinen Seuraava

    Facebook

    Fillarifoorumin uudet aiheet

    Torin uudet ilmoitukset

    jalki.fi - uudet reitit

    Back To Top