CORRATEC -CUP 10/16 3.8.99

järj.seura CCH

AIKA-AJO 9,7 km, SOTUNKI

LUOKKA

N10

sijoitus

nimi

seura

loppuaika

 

1.

Jenny Stohl

SV

22:51:00

 

2.

Karin Stohl

SV

26:41:00

 
 

LUOKKA

N12

sijoitus

nimi

seura

loppuaika

 

1.

Linda Stohl

SV

19:27:00

 

2.

Sofie Segercrantz

IK-32

21:57:00

 
 

LUOKKA

N14

sijoitus

nimi

seura

loppuaika

 

1.

Emmi Heikkinen

IK-32

17:34:00

 
 

LUOKKA

M12

sijoitus

nimi

seura

loppuaika

 

1.

Touko Sipiläinen

KorsKa

18:24:00

 

2.

Antti Kutinlahti

IK-32

18:27:00

 

3.

Risto Aaltio

IK-32

18:45:00

 
 

LUOKKA

M14

sijoitus

nimi

seura

loppuaika

 

1.

Jari Pulliainen

IK-32

15:57:00

 

2.

Oliver Huhtanen

CCH

19:05:00

 
 

LUOKKA

M16

sijoitus

nimi

seura

loppuaika

 

1.

Niko Meriläinen

IK-32

14:30:00

 

2.

Tatu Lintulaakso

CCH

15:04:00

 

3.

Jonas Bergroth

IK-32

15:45:00

 
 
 
 

nimi

loppuaika

seura

luokka

1.

Pasi Ahlroos

12:39:00

IK-32

Elite

2.

Perttu Turku

13:02:00

CCH

Elite

3.

Olli Heikurinen

13:13:00

IK-32

M40

4.

Ahti Hyytiäinen

13:18:00

CCH

M40

5.

Tuomas Turunen

13:28:00

CCH

M18

6.

Jouni Saarikko

13:36:00

IK-32

M18

7.

Pekka Viikari

13:44:00

IK-32

Kilpa

8.

Ilkka Kilappa

13:49:00

CCH

M40

9.

Pasi Juntunen

13:51:00

KorsKa

M30

10.

Lasse Riikonen

14:09:00

IK-32

M40

11.

Marko Karjalainen

14:15:00

IK-32

M30

12.

Esa-Ville Ylätupa

14:18:00

Zeus

M18

13.

Rolf Englund

14:19:00

IK-32

M50

14.

Sirpa Kouko

14:20:00

IK-32

Naiset

15.

Mikko Salmela

14:46:00

IK-32

M30

16.

Adam Kelsey

14:52:00

CCH

M30

17.

Petri Palander

15:00:00

CCH

M30

18.

Jarmo Sanden

15:04:00

CCH

M30

19.

Lauri Puranen

15:16:00

IK-32

M50

20.

Jere Karjalainen

15:23:00

KorsKa

Elite

21.

Topi Outinen

15:31:00

IK-32

M50

22.

Robert Segercrantz

15:35:00

IK-32

M40

23.

Matti Hyttinen

15:57:00

Zeus

M50

24.

Kaisa Lehtonen

16:06:00

CCH

N18

25.

Riina Hintukainen

16:06:00

IK-32

Naiset

26.

Kaj Kallio

17:27:00

Zeus

M50

27.

Ada Tikka

17:40:00

CCH

Naiset

 
 

1.

Jouni Pohjolainen

15:50:00

Zeus

Jokamies

2.

Kari Niinimäki

16:17:00

 

Jokamies