CORRATEC-CUP 5/16 LEPPÄVAARA 15.6.1999
Järj. MTBCF

TULOKSET:

M-1O

SEURA SIJA

Jami Tamminen

MBC-Espoo

1.

Ilari Kahila

CCH

2.

Jussi Tamminen

MBC-Espoo

3.

M-12

Mikael Hukkinen

IK-32

1.

Touko Sipiläinen

KorsKa

2.

Taavi Mattila

KorsKa

3.

Mikael Tammisalo

Vantaan pyör.

4.

Risto Aaltio

IK-32

5.

Antti Kutinlahti

IK-32

6.

Kim Levander

IK-32

7.

Petri Suhonen

IK-32

8.

Ilpa Nio

IK-32

9.

M-14

Aku Hjelm

KorsKa

1.

Atte Korhonen

2.

Max Levander

IK-32

3.

Kalle Karjalainen

Zeus

4.

Juha Mykkänen

KorsKa

5.

Jaakko Holopainen

IK-32

6.

Lauri Holopainen

IK-32

7.

Timo Kokkonen

KorsKa

8.

Antti Eranti

IK-32

9.

N-14

Anniina Kosonen

IK-32

1.

M-16

Pekka Jääskeläinen

IK-32

1.

Antti Kosonen

IK-32

2.

Mikko Loikkanen

MTBCF

3.

Jesse Paananen

IK-32

4.

Jonas Berglund

IK-32

5.

Elite, Kilpa, M-18, M-30, M-40, M-50 ja Naiset

Nimi

Sarja

Seura

Sija

Mikko Nisula

M-18

Mäntsälän urheilijat

1.

Petri Rouvinen

elite

KorsKa

2.

Veli-Pekka Juntunen

M-18

KorsKa

3.

Marko Wallin

M-18

HyPo

4.

Mika Nieminen

kilpa

5.

Anselmi Uusivirta

M-18

KorsKa

6.

Jere Karjalainen

elite

KorsKa

7.

Risto-Matti Jokela

M-30

IK-32

8.

Janne Lehti

M-40

CCH

9.

Mika Lagerblom

M-30

MTBCF

10.

Rolf Englund

M-50

11.

Kimmo Paulo

kilpa

MTBCF

12.

Niklas Lagerblom

M-30

MTBCF

13.

Petri Palander

M-30

CCH

14.

Heikki Sundström

M-40

Mikkelin pyöräilijät

15.

Rami Ertimo

elite

Zeus

16.

Hemmo Kahila

M-40

CCH

17.

Pekka Hasti

M.30

KorsKa

18.

Raimo Rouvinen

M-40

HMTBC

19.

Matti Ilkka

M-40

RKV

20.

Katja Repo

Naiset

MTBCF

21.

Tulokset luokittain

M-18

Mikko Nisula

Mäntsälän urheilijat

1.

Veli-Pekka Juntunen

KorsKa

2.

Marko Wallin

HyPo

3.

Anselmi Uusivirta

KorsKa

4.

M-30

Risto-Matti Jokela

IK-32

1.

Mika Lagerblom

MTBCF

2.

Niklas Lagerblom

MTBCF

3.

Petri Palander

CCH

4.

Pekka Hasti

KorsKa

5.

M-40

Janne Lehti

CCH

1.

Heikki Sundström

Mikkelin pyöräilijät

2.

Hemmo Kahila

CCh

3.

Raimo Rouvinen

HMTBC

4.

Matti Ilkka

RKV

5.

M-50

Rolf Englund

IK-32

1.

Kilpa

Mika Nieminen

1.

Kimmo Paulo

MTBCF

2.

Elite

Petri Rouvinen

KorsKa

1.

Jere Karjalainen

KorsKa

2.

Rami Ertimo

Zeus

3.

Naiset

Katja Repo

MTBCF

varvattu

Jokamies (naiset)

Leena Paakki

1.

Jokamies

Petri Piira

1.

Jari Mäntykenttä

2.

Jouni Pohjolainen

3.

Pedro Söderlund

4.

Jarkko Mykkänen

5.

Sami Evilä

6.

Juha Klemola

7.

Antti Vartiainen

8.

Janne Ohvo

9.

Sami Kymäläinen

10.

Pietari Korhonen

11.

Mika Selroos

12.

Aki Turunen

13.

Marko Åstrand

14.

Tapio Turunen

15.

Jukka-Pekka Luhanko

16.

Pyry Kauttu

17.