Tällä sivulla kaikki luokat yhdessä
nro nimi seura sarja Loppuaika
3 Nieminen Tommi JYPS/Intersport Cycling Team SM-M 3:23:01
4 Moisio Ari MTBCF SM-M50 3:20:59
5 Tiittta Juha CC Tailwind GF-M 3:46:00
7 Hiltunen Paavo Tampereen Pyörä-Union SM-M 3:22:27
8 Ervast Marko CCH GF-M 3:56:10
9 Tyynelä Sami CC Tailwind SM-M 3:33:01
10 Marttila Outi MTBCF GF-N 4:10:19
11 Jäppinen Eero Mikkelin Pyöräilijät SM-M 3:04:25
12 Tikander Niko Lappeenrannan Pyöräilijät SM-M18 4:08:55
13 Turtiainen Jani IF Sibbo Vargarna SM-M 3:43:35
14 Paajanen Sami Korson Kaiku SM-M 4:32:08
17 Hakala Ilkka Kaupin Kanuunat GF-M40 4:06:36
18 Heinikainen Jari CC Tailwind SM-M Ei start
21 Perälä Suvi IF Sibbo Vargarna SM-N 4:21:38
22 Sammalisto Pekka Jyväskylän Pyöräilyseura GF-M50 4:21:27
23 Vainio Panu MTBCF SM-M 3:33:53
24 Valkeamäki Petri Jyväskylän Pyöräilyseura GF-M 3:39:42
26 Kiiskinen Marko Tawast Cycling Club SM-M 3:52:11
30 Minkkinen Hannu Pyöräilyseura Zeus SM-M40 3:50:53
31 Höckert Pia MTBCF GF-N 4:17:34
32 Olkkonen Ilkka Tawast Cycling Club SM-M18 Ei start
33 Lindqvist Petri Pyöräilyseura Zeus SM-M 3:42:21
35 Mattsson Kaj Nesteen Soutajat GF-M 4:18:43
36 Siltanen Mikko Tampereen Pyörä-Union SM-M Kesk
40 Tyynelä Aki CC Tailwind GF-M 3:38:25
44 Laurila Vesa Pyöräilyseura Zeus SM-M 4:09:55
48 Rosenström  Jari IK-32 SM-M40 Kesk
49 Kouhia Henri Mainospyörä Oy PUOLI 2:00:38
51 Tallinen Antti Anjalankoski GF-M 3:39:23
53 Birling Jari IK-32 SM-M50 4:13:40
64 Englund Peter MTBCF GF-M 4:15:58
67 Silvelius Markku CC Tailwind SM-M40 3:40:04
68 Järvenpää Rami Turun Urheiluliitto SM-M 3:37:58
74 Puumalainen Sami Vantaa GF-M 4:24:14
75 Ryhänen Petri Vantaa  GF-M 4:24:30
77 Ketonen Carina Kouvolan Pyöräilijät SM-N 3:47:52
80 Hammarberg Heikki Heinolan MTB-Club SM-M50 3:42:08
84 Nylund Heikki IF Sibbo Vargarna SM-M50 4:16:50
85 Koljonen Markku Kuopion Pyöräilyseura SM-M Kesk
86 Mursu Jaakko Kuopion Pyöräilyseura SM-M 3:34:50
89 Kainulainen Arto Tyrans PUOLI 2:08:47
93 Filppula Markku Joensuun Pyöräilijät GF-M50 4:28:15
94 Hietala Jukka Tawast Cycling Club SM-M40 3:15:51
95 Eklund Rauni Tawast Cycling Club SM-M50 3:22:26
99 Rajaranta Roope CC Tailwind SM-M18 4:14:35
102 Perttula Ismo Kaupin Kanuunat GF-M 3:31:35
105 Hahtela Ossi Hukkasuunta GF-M Kesk
109 Kärbo Vallo Viru SK GF-M 3:21:41
110 Kärbo Veljo Viru SK GF-M 3:22:06
112 Martio Jussi  MTBCF GF-M 4:15:50
117 Grandell Petri Espoo GF-M 4:53:54
119 Jokinen Santeri Kouvolan Pyöräilijät GF-M50 4:27:07
121 Daavittila Mikko Helsinki GF-M 3:50:55
123 Kallioniemi Jussi MTBCF SM-M 3:28:40
124 Leino Pasi Lappeenrannan Pyöräilijät GF-M 3:51:10
125 Kuitto Antti Lappeenrannan Pyöräilijät SM-M 3:31:07
126 Ylönen Arto Lappeenrannan Pyöräilijät GF-M 3:57:59
137 Kahila Hemmo CCH SM-M50 4:30:04
145 Jordas Björn IF Sibbo Vargarna SM-M 3:10:51
148 Bruun Markus Lappeenranta GF-M 4:33:59
149 Willman Pasi Tainionkosken Tähti SM-M 3:12:02
154 Kettunen Tapio Lappeenranta GF-M Kesk
158 Ihalainen Jukka Espoo GF-M50 4:02:58
159 Tompuri Tuomo Joensuun Pyöräilijät SM-M Ei start
164 Lyyski Taija Mikkelin Pyöräilijät SM-N 3:51:26
165 Huiskonen Janne Sumiaisten Kunto GF-M40 Kesk
172 Vaara Visa Jyväskylän Pyöräilyseura SM-M 4:09:56
173 Tiainen Sami Joensuun Pyöräilijät SM-M18 3:24:40
175 Koskinen Kari CCH GF-M40 Ei start
177 Virtanen Tommi Tawast Cycling Club SM-M 3:58:31
178 Varjoniemi Timo CCH GF-M40 4:02:45
195 Cani Lucas Porvoo GF-M 3:57:18
198 Hokkanen Juha Mikkeli GF-M 4:26:53
201 Pelttari Timo KoPy SM-M40 Kesk
202 Hakala Tom HKI-69 PUOLI 2:05:49
204 Pulkkinen Pasi Tawast Cycling Club SM-M Ei start
207 Ruohola Jani Kirkkonummi GF-M 4:36:37
208 Koivulahti Katja Tawast Cycling Club SM-N 4:05:49
220 Toimela Niko Terhi Team PUOLI 2:00:32
224 Sillankorva Ilkka Tuusula GF-M 4:16:40
230 Marttinen Mari IK-32 SM-N 4:39:29
233 Nieminen Jouko Team Velo Cycling SM-M40 4:06:04
242 Ijäs Henrikki Suomun Hiihtokoulu GF-M 4:02:27
246 Väkevä Vesa Vantaa GF-M40 Kesk
250 Mäkelä Jouko Tampereen Yritys SM-M Ei start
261 Leppäaho Mika Cyclos Kuusamo PUOLI 1:59:49
264 Koivikko Juho Helsinki PUOLI 2:05:43
266 Virtanen Joni MTBCF GF-M 4:08:03
268 Koimäki Hannu VP GF-M 3:56:51
272 Laakkonen Katariina IK-32 GF-N Kesk
283 Somervuori Jonna IK-32 SM-N Kesk
284 Somervuori Jukka IK-32 SM-M50 5:15:16
299 Soidinsalo Sami JorMa GF-M 3:21:55
311 Turku Perttu Cycle Club Helsinki SM-M 3:20:14
312 Saarinen Juho Mäntsälän Urheilijat SM-M Kesk
313 Huhtiniemi Juha CCH SM-M Ei start
314 Vainio Kimmo Hyvinkään Pyöräilijät SM-M Ei start
315 Manninen Olli-Pekka Hyvinkään Pyöräilijät SM-M Kesk
316 Sundstedt Pia GIF SM-N 3:23:32
317 Lilja Laura IK-32 SM-N 4:45:13
318 Kukkonen Jenni Kiiri SM-N 5:23:16
319 Åhlgren Niko CC Picaro SM-M18 4:19:50
320 Aaltio Risto IK-32 SM-M18 3:28:42
321 Pakarinen Miika CC Tailwind SM-M18 Ei start
322 Paajanen Paavo CC Tailwind SM-M18 Kesk
323 Kukkonen Joonas Kiiri SM-M18 4:02:48
324 Hautasaari Jari Oulun Tarmo SM-M50 3:57:36
325 Sarmalahti Jarno Kouvolan Pyöräilijät GF-M Kesk
326 Kuismanen Timo Lappeenrannan Pyöräilijät GF-M 3:43:43
327 Varis Juha IF Sibbo Vargarna GF-M Kesk
328 Pohjasvuo Pasi Espoo GF-M Ei start
329 Kansikas Ari Kyroskosken Ponsi GF-M40 3:46:54
330 Lampila Timo Kaupin Kanuunat GF-M50 Kesk
331 Konttinen Hanna Voikkaan Viesti PUOLI 2:10:37
332 Korkalainen Ate Lappeenranta PUOLI 2:13:20
333 Kosonen Antti LappRi PUOLI 1:46:11
334 Kauppinen Juha Jyväskylä PUOLI 2:07:59
335 Alusniemi Sini Jyväskylä PUOLI Ei start
336 Rissanen Ilkka Lappeenranta PUOLI 2:14:23
337 Niveri Jyri Jyväskylän Pyöräilyseura PUOLI 2:12:01
338 Kanerva Noora Vantaan Hiihtoseura PUOLI 3:06:30
339 Kukkonen Vilma Kiiri MINI N10 0:25:49
340 Kukkonen Topias Kiiri MINI M14 0:22:24
341 Kansikas Jasmin Kyröskosken Ponsi MINI N12 0:28:29
342 Kansikas Sofia Kyröskosken Ponsi MINI N14 0:26:21
343 Halme Samuel IF Sibbo Vargarna MINI M16 0:19:19
344 Halme Sasu IF Sibbo Vargarna MINI M10 0:23:19
345 Halme Suvi IF Sibbo Vargarna MINI N16 0:22:32
346 Lajunen Jenna MTBCF MINI N14 0:32:37
347 Stenman Melissa Pyörä-Pojat Ry MINI N12 0:25:30
348 Rossi Joona Kuopion Pyöräilyseura MINI M14 Ei start
349 Leppänen Minni CC Tailwind MINI N10 0:32:53
350 Hacklin Laura CC Tailwind MINI N12 0:26:27
351 Suominen Erno Helsinki GF-M 4:20:15
352 Silvenius Aku CC Tailwind MINI M14 0:21:38
353 Hakala Johanna HKI-69 PUOLI 2:26:08
355 Paajanen Mikko CC Tailwind MINI M14 0:21:39
356 Leppänen Vili CC Tailwind MINI M12 0:23:12
357 Leino Joonas Lappeenrannan Pyöräilijät MINI M10 0:28:40
358 Hänninen Jaakko Tainionkosken Tähti MINI M10 0:33:33
359 Hänninen Juho Tainionkosken Tähti PUOLI 2:36:48
360 Kangaskokko Juha Kiimingin Riento SM-M 3:11:43
361 Jaakkola Sami Ski Bike Team PUOLI 1:55:42
362 Hänninen Eino Tainionkosken Tähti PUOLI 1:56:33
363 Väätäinen Veijo Koupion Pyöräilyseura PUOLI 2:16:59
364 Väätäinen Ville Kuopion Pyöräilyseura MINI M14 0:24:47
365 Niemi Marco-Tapio Tampereen Yritys MINI M10 0:23:40
368 Hakala Hannu Lahti GF-M40 4:16:02
369 Helkala Janne Lahti PUOLI 2:13:40
370 Auru Jouni FRWD GF-M40 Kesk
371 Laine Aki Lappeenranta PUOLI 2:10:50
372 Mykrä Juhani Joutseno PUOLI 2:34:18
373 Maskuniitty Mikko Lappeenranta PUOLI 2:22:32
374 Österman Lauri Espoo PUOLI 2:01:58
375 Laakso Markku Mikkelin Pyöräilijät GF-M 4:14:51
376 Leinonen Mika Lappeenranta PUOLI 2:28:20
377 Kuisma Mikko Lappeenranta PUOLI 2:06:05
378 Juntunen Antti-Jussi Korson Kaiku MINI M10 0:49:49
379 Laine Panu Lappeenranta PUOLI 2:09:43
380 Väkevä Veera Vantaa MINI N12 0:37:49
381 Patteeuw Maarten MTBCF SM-M 4:18:08
382 Turunen Tuomas Cycle Club Helsinki PUOLI 1:47:46
383 Kitunen Jouni Haminan Kesport GF-M40 4:32:56
384 Kareinen Kari Lappeenrannan Pyöräilijät PUOLI 3:00:55
385 Virtanen Tuukka Korson Kaiku GF-M 4:09:15